Bölgesel zayıflamada HYPOXİ tekniği

Konusu 'Vücut Estetiği' forumundadır ve tmy tarafından 15 Nisan 2010 başlatılmıştır.

15 Nisan 2010
    Konu Sahibi : tmy
  1. tmy

tmy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Hypoxi tekniği ile zayıflayan ve bu konu hakkında yorumlarını paylaşacak arkadaşlar

2. 15 Nisan 2010
  3. blooms

blooms Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Hypoxi

Bölgesel bir yağ yakma yöntemi olan Hypoxi, basınç terapisi yöntemi ile kan dolaşımını hızlandırarak egzersiz ile birleştiren, böylece daha az zamanda, daha az efor harcayarak hedeflenen problemli bölgelerde yağ yakımını sağlayarak vücudu şekillendiren ve çağın mucizesi olarak tarif edilen dünyanın en çok konuştuğu son derece sağlıklı ve etkin bir bölgesel incelme metodudur.

Vakum ve basınç terapisine sahip dünyadaki tek sistem olan PATENTLı HYPOXI 'de;
    Hypoxi Trainer L250 ; yatarak konforlu bir şekilde özellikle bacaklar, basen ve kalça bölgesindeki yağları eritiyor.
    Trainer S 120 ; oturur pozisyonda bacaklar, basen ve kalça bölgesindeki yağların parçalanmasını sağlıyor.
    Hypoxi Vacunaut ; özel kıyafeti yardımıyla, karın ve bel bölgesinde birikmiş yağları eritiyor.
    Hypoxi Dermoloji ; basınç ve vakum ile pürüzsüz, sıkı, düzgün ve selülitsiz bir cilt yaratıyor

4. 15 Nisan 2010
  5. blooms

blooms Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    hiç fena deil gibi deneyen arkadaşlar varsa lütfen yazsın bende merak ettim.....

6. 19 Nisan 2010
  7. nomadic_ang_82

nomadic_ang_82 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaşlar bu hypoxi hakkında deneyimi olan yada deneyimi olan birini tanıyan var mı? Gitmek istiyorum sonuçlar nasıl lütfen cevap verin :)

8. 13 Temmuz 2010
  9. sarideniz80

sarideniz80 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    selam arkadaşlar ben denedim hypoxiyi,benim karındaki simitlerle başım dertteydi,önce vücut ölçüm cihazına alıp sizi değerlendiriolar sonrada size uygun cihaza geciriolar cok ilginç cihazlar ama sonuçlarım süper oldu,egzersiz yaparak sadece yagdan zayıflıosunuz ben 12 seansta dedikleri gibi 1 beden zayıfladım totalde 5 kilo verdim bundan 4 ay önce hala cok sükür geri almadım bi 4 kilom daha kaldı simdi tatil öncesi yeniden baslıorum hepinize tavsiye ederim :) arzu eden olursa gittiğim yerin adresini verebilirim

10. 1 Ağustos 2010
  11. admire18

admire18 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba canim, bende bu tekniği denemek istiyorum.. bana özelden gittiğin yerin adresini ve tel.ini verebilir misin? bu arada ank dayım bende.. ayrıca ücreti ne kadar?

12. 1 Ağustos 2010
  13. admire18

admire18 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    sarideniz80,

bende bu tekniği denemek istiyorum.. bana özelden gittiğin yerin adresini ve tel.ini verebilir misin? bu arada ank dayım bende.. ayrıca ücreti ne kadar?

14. 5 Ağustos 2010
  15. endulus34

endulus34 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2.761
    Ödül Puanları:
    163
    arkadaşlar fos bu teknık

16. 15 Ağustos 2010
  17. dnz3535

dnz3535 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    maliyeti nedir peki?

18. 27 Ekim 2010
  19. wavy

wavy Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    deneyimi olan arkadaşlar bilgi verirseniz sevinirim. bende göbek bölgemden kurtulamıyorum. kimse gitmedi mi ya. kavitasyon mu yaptırıyor herkes:KK43: