bölüm değiştirme

Konusu 'Açıköğretim' forumundadır ve a.gulsah tarafından 29 Eylül 2009 başlatılmıştır.

29 Eylül 2009
    Konu Sahibi : a.gulsah
  1. a.gulsah

a.gulsah Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar a.ö işletme okuyorum 1. sınıf fakat 3. senem :sm_confused: bölüm değiştirmek istiyorum böyle bir şansım varmı varsa ne gibi şartlar var beni bilgilendirirseniz çok sevinirim teşekkür ederim vereliniortak

2. 29 Eylül 2009
  3. lacrimosa

lacrimosa Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    631
    Ödül Puanları:
    113
    ben kuzenim de işletme 1. sınıfı okudu ve kaldı cok zor gelmiş o da bolüm değiştirmek istiyor.
    internetten arastırdıgımz kadarıyla bu okulu bırakıp tekrar sınava girip yenı bolum secmesi gerekiyor .
    bölüm değştirme ile pek fazla bılgı yok maalesef .o da kamu yonetimi okumak istiyor.

Yönetmelik Madde 18-

a-)Açıköğretim sistemine göre öğretim yapan fakültelere kayıtlı olan öğrenciler, her ne sebeple olursa olsun; fakülte, bölüm ve programlar arasında yatay geçiş yapamazlar.
    b-)Açıköğretim sistemine göre öğretim yapan fakültelerdeki bölüm ve programlardan, örgün yükseköğretime geçiş yapılamaz.

4. 30 Eylül 2009
  5. a.gulsah

a.gulsah Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bir arkadaşımla konuştum işletme okuyordu kamu yönetimine geçiş yapmış tek şart 1. sınıfı geçmekmiş a.ö bürosuna gidip ayrıntılı bilgi alıcam...