Boncuk kaynak yaptırdım..

Konusu 'Postiş, Çıtçıt ve Peruk' forumundadır ve burcineker tarafından 3 Kasım 2010 başlatılmıştır.

3 Kasım 2010
    Konu Sahibi : burcineker
  1. burcineker

burcineker Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    arkadaşlar uzun bir süre sonra boncuk yaptırmaya karar verdim ve süper oldu ve de çok uygun yaptırdım. bahçelievler 3. cadde Emre Polat Kuaförde 100 adetini 195 tl ye yaptırdım ve müthiş oldu kısa bir süreliğine kampanya yapmış sizede gönül rahatlığı ile tavsiye edebilrim :KK8::KK76:

2. 22 Kasım 2010
  3. debbyy

debbyy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Bende kaynak yaptıracam.Kaynaklarım elimde sadece taktıracak kuaför arıyorum.Seninki kaynak fiyatıyla beraber mi 195 lira tuttu.

4. 25 Kasım 2010
  5. burcineker

burcineker Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    100 tane sac ve yapımı 195 tuttu ama sacını felanda boyatmak yada boncukları kendi saç rengine uydurmak istersen ayrıca ucreti var ama oda çok yüksek fiyatlarda değil ben burayı bulmadan önce 7. caddede bir yere sordum 700 tl dedi sadece 100 boncuga ordan vazgeçtim ve burayı buldum burasıda gerçek saç kendi saçımdan daha güzel ve daha doğal duruyor

6. 25 Kasım 2010
  7. debbyy

debbyy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Canım bu yerin adresini telefonunu mesaj olarak bana atarmısın.Gerçek saç ise fiyat çok uygun.

8. 1 Aralık 2010
  9. debbyy

debbyy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Saol canım henüz yaptırmadım zaten.Bu kuaförlede görüşeceğim

10. 1 Aralık 2010
  11. rainofspring

rainofspring Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    31
    ben bugün gittim ve yarın yaptırcam ama süphelendim biraz cünkü gösterdiği saç bana pek doğalmış gibi gelmedi.. orda başka saçlar vardı onlara dokundum gerçek saç gibiydi.. ama takcağı saç biraz daha plastik gibi... bilmiyorum ne yapsam siparisini de verdim hazırlatcak yarın takılcak ama... dedim bunu bu saça fön cektik ondan böyle dedi... ben de yarın fön cekmeden bana bi gösterseniz dedim fön cekilmesi lazım diye geçiştirdi bilmiyorum ki iyi mi olur kötü mü ama taktırcam bakalım..... ve burçineker saçın fönsüzken de doğal görünüyor mu ? cünkü ben her zaman fön cekemeyebilirim... kuaför olur dedi ama bilmiyorum :44:

12. 2 Aralık 2010
  13. burcineker

burcineker Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    ben sabahları işe erken gittiğim için fönsüz kullanıyorum genellikle fönlü sac biraz daha gercek gözüküyor benim taktıgım saclarda plastik gibi geldi ama alkası yokmuş maşa bile yaptırdımm hatta bir kaç gün sonra gidip uçlara krepe balcam yaptıracam. akılana takılmasın adam çok kaliteli saç yapıyor. benim sacıma başlamadan önce bir saç daha yapıyordu mükemmel oldu oda

14. 2 Aralık 2010
  15. burcineker

burcineker Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    bugün kaç gibi gideceksin eger müsait olursam bende gelirim benim saçımıda görmüş olursun içinde şüphe kalmaz

16. 2 Aralık 2010
  17. rainofspring

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    31
    ben gittim saçımı da yaptırdım ama hiçç begenmedim haberiniz olsun.... taktığı saç çin saçı gerçek saç kalitesinde değil ve kendi saçınıza göre ağır duruyor çöküyor... bu benim değil başka bir kuaförün yorumu... takılan saçlar çin saçıymış ve ağır saçmış bu yüzden toplu toplu kalıyomuş.... ve yanlara takmadı sadece arkada... 150 tane taktırmama rağmen nasıl oldu da az görünüyo anlamıyorum... şakaklara da takması gerekiyormuş... saç başta bacaklarıma kadar uzunda ama sonra öyle bir kesti ki son hali omzumdan 15cm daha uzun oldu yani çok kısa.... bu kadar kısa beklemiyordum... ve kesim o kadar kötü ki uçları hiç doğal değil... ya bilmiyorum yani ucuz etin yahnisi böyle olur ama yine de para kolay kazanılmıyor... ben 750 tl falan veremezdim kaynağa ancak bu kadar verebilirdim ama hiç gerek yokmuş... 150 tanesi 270 lira tuttu... orda 195 yazıyor ama her halukarda boya parası alıyor... kesinlikle tavsiye etmiyorum.... kaynaklar hiç doğal görünmüyor ve baglayınca üstlerden belli oluyor.. benim kendi saçımla bütünlük sağlamadı, yeterince de uzun olmadı.. asık bir suratla paramı verip gittim... bence orda yaptırmayın

18. 2 Aralık 2010
  19. rainofspring

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    31
    ayrıca kerantinler kesilip keratinin bittiği yerden boncuk takılması gerekiyormuş ama benim kafamda 2 cmlik keratinler var :s gerçekten cok garip.. insanlar neden işlerini iyi yapmıyorlar... keşke çıkartıp paramı geri alabilsem ama öyle birşey imkansız tabi... takmadan önce cok dogal görüncek demişti ve uzunluğu belime kadar olcaktı... benim için rahatsız etmesi falan önemli değil sadece görünüşü önemliydi .. ama görünüşü gerçekten kötü...yaptırcak olanlara gösterebilirim isterlerse... benim başıma geldi başkalarına gelmesin bari