boş boş oturup nişanlısına,eşine,sevgilisine kafayı takan var mı benim gibi?

Konusu 'İlişkiler, Duygular ve Hayatın İçinden' forumundadır ve gecikmeliyim tarafından 1 Kasım 2010 başlatılmıştır.

1 Kasım 2010
    Konu Sahibi : gecikmeliyim
  1. gecikmeliyim

gecikmeliyim RABBİM OĞLUM SANA EMANET. Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    41
    kızlar ben çok kötü durumdayım 2008 yılından üniversiteden mezun oldum sonra 7 ay çağrı merkezinde çalıştım 1 yılda kpsshazırlık derken şimdiye kadar geçti vakit ama temmuz ayından beri boşum yapacak hiçbir uğraşım yok ve sürekli nişanlıma kafayı takıp onunla tartışacak bişey buluyorum.ama sonradan yaptığım şeyin saçma olduu anlayıp özür dilemek zorunda kalıyorum benim gibi olan var mı acaba yoksa ben boş durmaktan psikolojik sorunlar mı edindim acaba.sürekli benle ilgilenmesi benimle konuşması gerektiğini düşünüorum.ayrıca nişanlım ankarada ben erzurumayım görüşme imkanımızda yok.offfffff çıldıracam ya.tv deki nerdeyse bütün dizileri,butun programları izliyorum,kitap okuyorum haberleri takip ediyorum çeyiz hazrılıyorum kendime uğraşacak şey bulsam bile aklım hep nişanlımda sürekli tlf yapışık dolaşıyorum aramak isityorum.ayyyy çıldıracam yazdıkça yazasım geliyo :KK52::KK4::KK22:

2. 1 Kasım 2010
  3. icimdeki_sen

icimdeki_sen 17.10.2014 miladim kizim Pro Üye

Beğenildi:
    77
    Ödül Puanları:
    153
    bu kadari fazla bence...
    bagimlilik gibi birsey...
    is arasan, yada bir kursa felan gitsen daha iyi olur senin icin...
    hayat sadece nisanlindan ibaret degil sonucta...

4. 1 Kasım 2010
  5. almor

almor Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    138
    Ödül Puanları:
    163
    kesinlikle boşluktan ve evde oturmaktan kaynaklanıyor arkadşım. Ben de üniversite son sınıfa geçtim yazın 3 ay evdeydim devamlı benle konuşsun filan istiyordum canım sıkılıyordu yapcak bişey yok. Ama okul açıldı ekimde şimdi hafta da bir görüşüyoruz anca o da boş vakit bulunca. İnsanın bir okulunun bir işi olması her zaman iyidir evde boş boş oturmaktan.:KK68:

6. 1 Kasım 2010
  7. gecikmeliyim

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    41
    haklısınız kızlar bir an evel kendimi evn dışında başka bişeylere vermem gerek ama bizim burda çalışacak çok fazla yerde yok.kpss alımlarını bekliyorum oda 3 ay sonra.özele çalışmak istemiyorum bi kaç yerde çalıştım girdğime pişman oldum.evde oturanlar nasıl oturuyo acaba.nasıl uğraş buluyolar kendilerine???

8. 2 Kasım 2010
  9. toriii

toriii Bocegim Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    41
    Kurslara git ..
    Bu her turlu kurs olabilir mesela dil kurslari,muzik kurslari dans kurslari,
    elsanatlari....
    spor yap..
    Arkadaslarinla disariyacik,sinemaya falan git..
    Hangi bolumden mezunsun bilmiyorum ama evde okul cocuklarina ders ver..
    Kendine bir program yap ve hergununu doldurmaya calis..
    Eger boyle yapmaya devam edersen nisanlinida kendinden uzaklasdirirsin ve kendinde depresyona girersin,hic iyi degil..
    Bir an once aktiflesmeye calis canim..
    Kolay gelsin..:13:

10. 2 Kasım 2010
  11. Sinoplu57

Sinoplu57 varsa SEN yoksa SEN... Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    tatillerde bende evdeyken bunalıma giriyordum nişanlım benle konussun istiyordum .. ah bosuna tartısma cıkıyordu.. hep bir ugras bulamamaktan oluyor ,cok iyi anlıyorum..
    şuan calısıyorum okuyorum sukur kafam onda degil .. rahatım . sende canım iş bulamıyorsan ismek kurrsları vardır onlara git.. evde kulagına kulaklıgını tak muzıgı ac temizlik yap valla süper oluyor..
    bol bol kitap oku mesela ama okurken telını kendınden uzaga at ya da sessize al ki belli bir süre telle baglantın kalmasın nişanlında cekmesin :)
    spor yap yorul yorgun olunca insanın kımseyle ugrasası gelmıyor..
    tavsiyelerim bunlar cnm.

Son düzenleme: 2 Kasım 2010
  12. 2 Kasım 2010
  13. gecikmeliyim

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    41
    çok tşk ederim kızlar hepinize.dediklerinizi değerlendiricem mutlaka.

14. 2 Kasım 2010
  15. MuzipRakkase

MuzipRakkase Üyelkiptali istiyrm olmuo Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    61
    İŞkur kursları başlıyo yine yazılabilirsin mesela :)

16. 3 Kasım 2010
  17. antalyadan_ayse

antalyadan_ayse Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    insan gerçekten evde durunca bunalıma giriyor heleki senin gibi sosyal bir insanın bir anda antisosyalleşmesi kötü.seni çok iyi anlıyorum.bende öyleydim sürekli gözüm telde idi hatta artık tele bakmamak için kapatır olmuştum.sana bir değişiklik lazım iş olmaz çünkü kpssyi bekliyorum demişsin.o yüzden arkadaşların dediği gibi kursa falan git arkadaşlarınla gez dolaş akraba ziyareti yap.ertelediğin yapmak istediğin şeyleri yapabilirsin bu boşlukta.

18. 3 Kasım 2010
  19. poldi

poldi Bir umut var mı? Üye

Beğenildi:
    683
    Ödül Puanları:
    148
    Kendinle başbaşa kaldığın süre çok olunca, doğal olarak bazı şeyleri kafana çok takar olmuşsun. Nışanlını hayatının merkezine koymuşsun. Hem can sıkıntısı, hem ilgi eksikliğinden dolayı böyle hissetmen normal. Arkadaşların dediği gibi başka uğraşlar bulmalısın kendine. O zaman biraz daha rahatlayacağını düşünüyorum.