boş gebelik deneyimleriniz

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve kardelencicegi tarafından 19 Aralık 2008 başlatılmıştır.

19 Aralık 2008
    Konu Sahibi : kardelencicegi
  1. kardelencicegi

kardelencicegi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba arkadaşlar
    boş gebelik deneyimlerinizi paylaşırmısınız ve bu gebelikte normal gebelik belirtileri (mide bulantısı yorgunluk uyku hali göğüslerde şişlik ve renk değişikliği vs.) oluyormu
    bizleri aydınlatırsanız çok seviniriz

2. 19 Aralık 2008
  3. E.L.XIX.F.T.G.

E.L.XIX.F.T.G. Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    CANIM MERHABA
    ben haziran ayında geç döllenme ile hamile kaldığımı erken den anlamıştım
    fakat temmuz ayında gebeliğin boş olduğ anlaşılınca kürtaj olmak zorunda kaldım
    ben miğde bulantısı felan yaşamadın sadece göğüslerim şişmişti patlayacak gibi ve çok acıyordu
    rüyamda dr bana müdahale etti ve ertesi gün kürtaj oldum aradan beş ay geçmesine rağmen hala canım yanıyor içim sızlıyor

4. 19 Aralık 2008
  5. ysfmir

ysfmir Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    geçen sene ağustos ayında boş gebelik geçirdim.mide bulantım vardı gögüslerde hasasiyette vardı.ama yanında geceleri şiddetlenen karın ağrılarım vardı ve anormal bir durum olduğunu farkındaydım.önce kahverengi lekelenme başladı ve boş gebelik kese var bebek yok sonrada düşük ve kürtajla sonuçlandı.çok acı ve yorucuydu benim için.

6. 19 Aralık 2008
  7. kardelencicegi

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar kaç haftalıkken fark ettiniz boş gebelik olduğunuda bunun hakkındada bilgi verirseniz daha yardımcı olur

8. 19 Aralık 2008
  9. E.L.XIX.F.T.G.

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    benimki regle tarihinden sayarsam 7 haftalıkken belli oldu boş olduğu dr güvenip kürtaj oldum
    ama hep içimde bir şüphe kaldı keşke şu en detaylı ultrasona girseydim diye
    eğer böyle bir şüphen varsa bence o ultrasona mutlaka gir
    umarım senin bebişin sana gelir

10. 19 Aralık 2008
  11. kardelencicegi

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    geçmiş olsun cnm Allah bir daha göstermesin benimki daha küçük şuan 6 haftalık 5 gün önce gitmiştim (5+4) doktora ve kese gözüktü sadece ama gene içime kurt düştü olabilirmi acaba böyle bişey diye iki hafta sonra gel dedi doktor merakla bekliyorum o zamanda bilmiyordum böyle bişey sormadım doktora daha yeni okudum internette ondan öncede dış gebelik olurmu acaba diye şüphelenmiştim keseyi görünce rahatladım fakat şimdide bunu taktım kafama

12. 19 Aralık 2008
  13. E.L.XIX.F.T.G.

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    SAKIN TAKMA
    aklından bile geçir me
    güzel düşün güzel olsun bol bol dua et canım tabiki bizleride unutma rabbim hepimize o güzel duyguyu yaşatır inşallah
    bende hep şüphe ediyoedum hep acaba diyordum kesem gözükür dış gebelik riski yok artık diyordum
    ama kısmet böyle imiş şuan regle oldum zaten yeniden çalışmalara başlayacağım ama artık dr gitmeyeceğim takip felan için herşeyi kendi haline bırakacağım
    mayıs ayında ki gebeliğimde herşeyi bir kenera bırakıp spora başladığımda hamileliğim gerçekleşmişti ama kısmet işte hayırlısı buymuş

14. 19 Aralık 2008
  15. kardelencicegi

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Hayırlısı ne ise o olsun herşeyin vardır bir zamanı ister istemez insanın aklına takılabiliyor işte

16. 22 Aralık 2008
  17. arasa

arasa Guest

merhaba arkadaslar,ben de geçen sene boş gebelik deneyimi yaşadım.normalde bebeğin kalp atışları 6.haftadan sonra duyuluyormuş.ben 6.haftada doktora gittiğimde bebek yoktu:KK43: doktor 1 hafta daha bekleyelim dedi.7.hafta sonunda yine bebek görünmedi ve zaten kanama başladı,kürtaj oldum...boş gebelik bir çeşit düşükmüş.eskiden ultrason yokmuş,kadınlar kanama olunca bebeği düşürdüklerini zannediyorlarmış.bence eğer o bebek dünyaya gelmeyecekse,malesef ne olursa bahane oluyor.allah kimseye bir daha böyle bir acı yaşatmasın!

18. 22 Aralık 2008
  19. hpt_honey

hpt_honey bebişim gıvış gıvış maşlh Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    oooooooooffffffff kıslar bende 5 yılın ardından bugün hasyal kırıklığına uğradım dünyam yıkıldı b,üyük ihtimal yarın dr sonlandıracak bana dua edin inşllh vardr bebek