Boş gebelik lütfen açil

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve kurulay tarafından 3 Eylül 2009 başlatılmıştır.

3 Eylül 2009
    Konu Sahibi : kurulay
  1. kurulay

kurulay Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    1. Ve 2. Gebeliğini boş gebelik geçirim kürtaş olan 3.gebeliğini yaşayıp hayırlısı ile kuçağına alan varmı

2. 3 Eylül 2009
  3. kurulay

kurulay Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ya kimse cevap vermeyecelkmi

4. 7 Eylül 2009
  5. mede

mede Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım ben senin durumundayım benim şu an beşinci gebeliğim. ilk hamileliğim düşük boş gebelikmiş ikincisi iki ay bekledik ama gelişmedi oda boşmuş 3 sağlıklı bir oğlum oldu 4 yaşında 2009 ocak ayında dördüncü boş gebeliğimi aldırdım sonuncuda çok canım yandı bu yüzden beşinciyi haziranda aşılama yaptırdım şu an 13 haftalık hamileyim
    üzülme bu hamileliğindede boş gebelik yaşarsan aşılama yaptır enazından sonuçtan emin olursun sağlıklı olucanı bilirsin herhangi bir sağlık problemin yoksa kesin hamile kalırsın

6. 13 Ekim 2009
  7. yezel

yezel Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    CANIM BENİM BENDE AYNI DERTTEN MÜSTARİBİM,İLK İKİSİ BOŞ GEBELİKTİ ŞİMDÜ ÜÇÜNCÜYÜ DÜŞÜNÜYORUM AMA AYNI ŞEYİ YAŞARMIYIM DİYE ÇOK KORKUYORUM.mafoldumben

8. 13 Ekim 2009
  9. duyguby

duyguby Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86

canlarım benim basıma gelmedi ama insallah bu sefer Allah sağlıklı hamilelik nasip eder size.Canınızı sıkmayın olur mu? Allah korusun eğer yine aynı şeyi yaşarsanız aşılama yada diğer yöntemlerden destek alabilirsiniz kızlar.Hem daha garanti olur.Endişelenmeyin,artık basarı oranları cok yuksek.Ama insallah 3.de sağlıklı olur.Bakın diğer arkadasın sapasağlam oğluşu var maşallah..Dualarım sizinle...