Boş gebelik mi? hiç mi ümit yok artık?

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve alibaba9 tarafından 19 Mart 2010 başlatılmıştır.

19 Mart 2010
    Konu Sahibi : alibaba9
  1. alibaba9

alibaba9 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Arkadaşlar merhaba,
    sizinle durumumu paylaşmak istiyorum. Böyle teşhis konup da daha sonra çocugunu gören veya sonrasında anne olanlar var mı acaba?

İlk başlarda herşey normaldi, ilk ustrasonumda 5h3g dü ve doktor bir kese görünüyor ve 4,6 mm dedi. biraz geri dedi takvime göre, o zaman içimize kurt düştü zaten. Hcg değerim 2292 idi ve 2 gün sonra 4480 oldu. herşey güzeldi ve progestan verdi dr.

İkinci kontrolüm 6h3g idi ve maalesef doktor pek ümit veremedi, 7,9mm ve 6,7mm iki boş kese görüntüledi. Haftaya bakalım görüşelim dedi.

Bugünkü randevu ise yine hayal kırıklığı oldu, 7hf3gün'deyim. bu sefer 3 tane boş kese görüntüledi ve biraz daha büyümüş dedi.

Artık boş gebelik tanısı kesin sanırım:KK43:( ne yapmamı önerirsiniz kızlar? kürtajdan önce bekleyeyim mi bir ihtimal diyerekten? :KK43:

2. 20 Mart 2010
  3. nur5555

nur5555 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    ben 1 hafta daha bekle derim.ne olur ne olmaz.ama alttan ultrasonla baktıysa kesin gibi bişeydir çok geçmiş olsun

4. 20 Mart 2010
  5. gyshnky

gyshnky Zeynep Beren hoşgeldin Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    Canım Ankarada nereye gidiyorsun? doktorun kim? bence karar vermeden önce başka bir doktora daha muayene ol. Bu ne böyle yaa her gidişinde başka bir kese daha beliriyor.Bir dahaki gidişine 4 kese görürse şaşırmamak lazım. Yani bana pek güven vermedi doktorun.