Boş gebelik olup sonradan embriyosu oluşan varmı?

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve vermidon tarafından 28 Kasım 2008 başlatılmıştır.

28 Kasım 2008
    Konu Sahibi : vermidon
  1. vermidon

vermidon Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaşlar,soru biraz garip oldu ama bu saatte anca bu kadar...
    bugün doktordaydım yine kesemizi gördük fakat embriyo hala yoktu,çoook geç döllenme olduğu için sata göre hesaplamadı doktor,ama normalde 5,5--6 haftalık kadar kesen dedi,ama embriyo yok,haftaya bakıp kürtaja alacak, acaba erkenmi,beklesekmi ...
    sitede birkaç yerde okudum genelde sonradan gelişen olmamış,kürtaj olmuşlar...
    böyle olupta sonradan embriyosu gelişen varmı acaba...:çok üzgünüm:

2. 29 Kasım 2008
  3. demet...

demet... Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım ben de aynı durumda sayılırım.daha birkaç gün öncesine kadar boş gebelik diyorlardı.hatta doktorum geçen pazartesi bu keseden birşey çıkmaz hemen kürtaj dedi.koekup çıktık ordan.başka doktora gittik.o bebeği gördü.ama tabi yeni oluştuğu için kalbi atmıyodu. gebelik kesesi de bebeğe göre çok büyük dedi.bu pazartesi yine çağırdı.eğer kalbi atarsa devam atmazsa alıcaz dedi.şuan seni o kadar iyi anlıyorum ki.böyle beklemek insanı mahvediyo.bence birkaç doktora git. benimde şimdi tek umudum geç döllenme olmuş olması.

4. 29 Kasım 2008
  5. demet...

demet... Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ayrıca dün yaşlı bir doktora daha danıştım 8 haftaya kadar bekleyin hiçbir zararı olmaz dedi.moralim bozuk.diğer başlıklara da yazdım ama cevap alamadım. şimdi pazartesiyi bekliyorum.inşallah bebeklerimizin kalbi atar.

6. 29 Kasım 2008
  7. Saruboceq

Saruboceq İki Kız Annesi :) Pro Üye

Beğenildi:
    102
    Ödül Puanları:
    198
    benim görümcem öyle oldu.kesesi oluştu ama bebek yoktu.
    doktoru alıcaz haftaya dedi..
    başka doktora gittiler.baktılarki bebecik orda.geç döllenme olmuş.
    şimdi 24 haftalık hamile o da..

8. 29 Kasım 2008
  9. sabirsizim

sabirsizim nazlı kuzummm Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    bence sekizinci haftaya kadar beklenmeli eğer kese hala boş görünüyorsa ondan sonra kürtaj olunacak bu kaçınılmaz son, bende yaşadım ilk gebeliğimde malesef sekizinci haftaya kadar bekledik ve kürtaj oldum çok etkilenmiştim bende çok üzülüp çok ağlamıştım ama yaşanacak şeyin önüne geçilemiyor malesef ama tekrar hamile kaldım ben çok şükür bu bebeğim sağlıklı Allah tamamına erdirirse martta doğum yapacağım inşallah darısı başınıza

10. 1 Aralık 2008
  11. vermidon

vermidon Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    birsüredir yoktum arkadaşlar yeni gördüm mesajlarınızı bugün doktora tekrar gittim kürtaj için fakat ikinci keseninde oluştuğunu gördük,birkaçgün sonra tekrar kontrolüm var,demekki acele etmemek gerekiyor,karmakarışık duygular içersindeyim...

12. 2 Aralık 2008
  13. seherrr

seherrr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    vermidon sen tam olarak kaç haftalık hamilesin?Ben şu anda sata göre 6+6 günlük hamileyim.6+3 günlükken doktora gittim.Kese ve yolk sac kesesi göründü ama embriyo görünmedi.banada 15 gün bekleyelim dedi.Şu anda bende aynı duygular içerisindeyim.

14. 26 Haziran 2009
  15. burcn

burcn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bende klomen kullandım 1 ay hemen hamile kaldım.ama 1 ay günüm geçmesine 10 hafta görünüyor sata göre.hala bebek görülmedi.dr acilen kürtaj dedi veeee kürtaj oldum çok kötüyüm şimdi daha 2 gün oldu.1 oglum var ama bu bebeği çok istiyordum...

16. 26 Haziran 2009
  17. burcn

burcn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    doktorum kese var ama bebek yok dedi anlayacağın dille cevizin kabuğu oluşmuş ama içi boş dedi.boş gebelik yani.çok kötüyüm moralim sıfırrrrr.

18. 3 Kasım 2009
  19. menbes

menbes Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    selam kızlar bende bu cumartesi doktora gittim.. kese oluşmuş ama bebek görünmüyor geç yumurtlamış olabilirsin dedi dr.. ve %50 ihtimalle olşabileceğini, oluşmazsa kürtaj olmam gerektiğini söyledi.. moralim çok bozuldu.. ama hayırlısı bakalım 9 kasımda tekrar randevu aldım.. bakalım sonuç ne olacak..siz aylar öncesinde yazmışsınız.. nedir son durum biraz umuda çok ihtiyacım var..