Boş gebelik sonrası kürtaj

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve FASULYA tarafından 14 Nisan 2009 başlatılmıştır.

14 Nisan 2009
    Konu Sahibi : FASULYA
  1. FASULYA

FASULYA Kuzum Sana Emanet Rabbim Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    Merhaba arkadaşlar
    ben geçen hafta boş gebelik teşhisiyle 9+4 haftalıkken kürtaj oldum. Şimdi tekrar hamile kalmak istiyorum doktor tavsiyesine göre 4-6 ay bekle dedi ama beklemek istemiyorum. Deneyimli olan varsa lütfen yardım edin arkadaşlar baklemesem eğer ne gibi riskleri var beklemeden hamile kalıp bebeğini alan varmı kucağına Teşekkür ederim

2. 14 Nisan 2009
  3. sema43

sema43 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bence mutlaka bekle benim doktorum bana 6 ay bekle dedi ben bekledim şimdi 36 haftalık gebeyim aynı zamanda boş gebelik olduğumuz bi arkadaşıma 3 ay bekle dedi o beklemedi bu seferde dış gebelik oldu bir sene bekliyecek şimdi aynı şeyleri tekrar yaşama çok zor oluyor biraz sabır bekle derim ben bünyen buna hazır olsun

4. 16 Nisan 2009
  5. defne/oxgxuz

defne/oxgxuz sana emanetiz Allah'ım Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    86
    bence kendinihazır hissettiğin zaman başlayabilirsin.ben kürtajdan 4 ay kadar sonra hamile kaldım tekrar. ama hiçkorunmadım :)

6. 30 Haziran 2011
  7. YAW

YAW Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende boş gebelikten kürtaj oldum doktor korunma dedi.korunmadim 3.ayım bitti gebelik yok henüzzz

8. 30 Haziran 2011
  9. nihanca

nihanca umutlarım tükendi... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    61
    canım çok geçmiş olsun rabbim bidah tekrarını yaşatmasın :KK16: canım bende dış gebelik oldum ve 6 ay korundum :KK31: sende korun canım hem rahimin dinlenir kendine gelir dr dediyse bi bildiği vardır canım sonra yine aynı şeyleri yaşama allah korusun ...