boş gebelik yaşayıp tekrar hamile kalanlar.lütfen yazın

Konusu 'Hamilelik Belirtileri' forumundadır ve tektanem tarafından 7 Mart 2009 başlatılmıştır.

7 Mart 2009
    Konu Sahibi : tektanem
  1. tektanem

tektanem AyşegüL Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    merhaba kızlar.3 ay önce boş gebelikten kürtaj oldum.2 ay bekledim 3.ay çalışmalara başladık.ilk ay olmadı.umudum 2. aya kaldı.benim gibi boş gebeliği yaşayıpta tekrar hamile kalan arkadaşlarmı.kaçıncı ayınızda kaldınız.lütfen payalaşın yaşadıklarınızı.....senağlama

2. 7 Mart 2009
  3. tektanem

tektanem AyşegüL Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    hani kızlar kimse yokmu

4. 7 Mart 2009
  5. sevdicicegim

sevdicicegim ANNEYİM MUTLUYUM :) Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    108
    bende 2.ayımdayım hamilelik için ama olmadı bekliyorum ama anlamadım ben ya boş gebelik nedemek nasıl oluyor??bilgi verirsen sevinirim canıma.s.

6. 9 Mart 2009
  7. beliss

beliss Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    evet lütfen boş gebelik nasıl oluyor.belirtileri nedir,hormon seviyen neydi teşhis koyulduğunda cevaplarsan sevinirim...

8. 9 Mart 2009
  9. tektanem

tektanem AyşegüL Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    tabi boş gebeliğin ne olduğunu bende başıma gelene kadar bilmiodum.ilk önce adetin geçikiyor.gebelik testi yapıyorsun pozitif çıkıyor havalara uçuosun.doktora gidiosun kan testi yapıor oda pozitif çıkıor doktor tebrik ederim hamilerin dior.bir hafta sonra kontrole gel dior ama bebeği göremior ve daha küçük o yüzden görünmüodur diyor ve 1 hafta sonra tekrar çağırıor.tabi bu arada gebeliğin bütün belirtilerini yaşıosun.[mde bulantısı,göğüs ve karnın alt kısmında şişkinlik vs.]tekrar gittiğinde bakıolar gebelik kesesi var,yolk kesesi var ama bebiş yok.çok kötü bişey allah kimseye yaşatmasın dünyan kararıyor ve kürtaj la gebeliğine son verilior.böle işte.....

10. 10 Mart 2009
  11. beliss

beliss Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    hadi yaaaa üzüldüm canım yaa.olsun gene olucak bak üzülme.bende korkuyorum ama.bende çok geç yumurtalamışım.4 şubat son adetim dünkü hormon seviyem 26.sabahta kanamam oldu.bende pıstım bi kenarcıkta oturuyorum.sancım var.burda yazılanlardan sonra doktoru aramak istiyorum.

12. 10 Mart 2009
  13. tektanem

tektanem AyşegüL Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    canım aklına getirme böle şeyleri herşeyi oluruna bırak.bende çok üzülmüştüm ama napalım herşey allahtan.işte doktor 3 ay bekle dedi.2 ay bekleyebildim 3.ay olmadı inş.bu ay olur.birbirimize dua edelim.kaydirigubbakcemile5

14. 8 Nisan 2009
  15. foksi

foksi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bende aranıza yeni katıldım malesef boş gebeliği bende 3 hafta önce yaşadım.bunu yaşayan herkeze sabır diliyorum.bilmek istediğim birşey var bu olaydan sonra size özellikle bir test yapıldımı idrar kültürü yada vajina kültürü gibi yani enfeksiyondan kaynaklanan bir test yaptılarmı.yada bu testlerin yapılması gerektiğine yönelik doktorun birşey söyledimi.ben yaptırmayı düşünüyorum hama hangisini yaptırmalıyım bilmiyorum bilgin varsa paylaşırsan sevinirim

16. 8 Nisan 2009
  17. tektanem

tektanem AyşegüL Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    canım kürtajdan sonra doktor her ihtimale karşı antibiyotik vermişti.ben onu kullandım sonra ultrasonda kontrole gittim.herhangi bi test yapılmadı.sende kontrol olduktan sonra doktor gerekli görürse ister zaten test falan.

18. 17 Nisan 2009
  19. foksi

foksi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    teşekkürler tektanem.