boş gebelik

Konusu 'Duyuru : Maalesef bebeğimi kaybettim : (' forumundadır ve yezel tarafından 11 Eylül 2009 başlatılmıştır.

11 Eylül 2009
    Konu Sahibi : yezel
  1. yezel

yezel Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    mrh. arkadaşlar ben 6 ay aralıklarla boş gebelik tanısıyla 2kez kürtaj oldum.son kürtajımdan sonra 2 ay geçti.tekrak denemek istiyorum sizce erkenmi,acaba yine aynı şeyleri yaşarmıyım diye korkuyorum.bana yardımcı olursanız sevinirim

2. 11 Eylül 2009
  3. izmirhayal

izmirhayal Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım cok gecmiş olsun 2 demi boş gebelikti neden tekrarlıyo bu yaaa bende 24 agustosta kürtaj oldum bos gebelik nedeniyle ve korunamadık kürtajdan sonra bende bu ay korkuyorum bişey olurmu olursa saglıklı olurmu diye int de bir hastalık sonrası tekrar denenebilir yazıyodu bakalım hakkımızda hayırlısı tekrar yasatmasın allah

4. 11 Eylül 2009
  5. yezel

yezel Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    sanada çok geçmiş olsun seni çok iyi anlyorum.evet canım ikiside boş gebelikti.doktorum bu tamamen tesadüf dedi ve yapabilicemiz birşey yok diyor,deneme yanılma yöntemiyle sonuca ulaşıcaz artık,pes etmek yok

6. 12 Eylül 2009
  7. risdis

risdis Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    slm kızlar ben de boş gebelik sonucu kürtaj oldum parça kalmış 1 ay kanamam oldu şimdi yok ama korkuyorum siz ne zaman korunmayı bıraktınız?

8. 13 Eylül 2009
  9. izmirhayal

izmirhayal Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım ben hiç korunmadım ilkininde kaçırdık diye bidaha kornmadık ve ben kürtajdan sonra daha hastalanmadım bakalım belki süpriz olur