Boş gebelik

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve dersem tarafından 15 Şubat 2010 başlatılmıştır.

15 Şubat 2010
    Konu Sahibi : dersem
  1. dersem

dersem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Herkese merhaba

Yeni araniza kayilan bir uyeyim.Sizinle bir sorunumu paylasmak istiyorum sayin bayan arkadaslar.

Subat ayinin ilk haftasinda hamile oldugumu ogrendim daha sonra doktor arastirmasina basladim ve ozel bir muayenehanesi olan bayan bir doktora 06.02 gittim.karnimdan kontrol ederek kesenin canli oldugunu soyledi ve bekliyecegiz dedi.13/02 de tekrar gittik kontrol etti bu defa vajinadan da kontrol etti fakat kesenin icinde embriyonun yani bebegin gorunmedigini soyledi,bir hafta daha beklememi soyledi ama kucuk bir ihtimal dedi eger sonuc alamazsak kurtaj yapacagiz dedi.Tabi uzuldum cunku daha once hic boyle bir olay duymamistim.

Bana daha once basindan boyle bir olay gecen veya bir yakininin basindan gecen arkadaslardan bilgi bekliyorum.Fikirlerinizi ve onerilerinizi bekliyorum

Simdiden herkese tesekkur ederim.

2. 16 Şubat 2010
  3. yavruum

yavruum Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    desem canim benim de 1 bos gebeligim oldu ve sonuc kürtajla sonuclandi kese vardi ama icinde bebek yoktu ve halan bebgim yok olmuyo hamile kaliyorum ama malesef ya bos gebelik oluyorum yada düsük bos gebeligide yasadim canim sana acil sifalar dilerim insallah olur bebeklerimiz

4. 16 Şubat 2010
  5. mxixz mxixz

mxixz mxixz Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    hemen umıtsızlıge kapılma cnm belkı gec dollenmedır bekle ve stres yapmaaaaaaa

6. 16 Şubat 2010
  7. bynkutluay

bynkutluay YaHalıkYaBariYaMusavvir Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    196
    İnşallah canım Rabbim sana da bütün evlar özlemiyle yznıp tutuşan kardeşlerime hayırlısıyla sağlıklı sıhhatli bebişlerini hayırlısıyla kucağına almayı nasib etsinn (aminnnnnnnnnnnn)

8. 16 Şubat 2010
  9. bahar07

bahar07 duru'm güzel kızım Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım benım basımdan gecmedı ama aynı anlattıgın sekılde arkadasımın basına geldı gecen ay :KK43:
    onada kese var ama bebek yk dendı bır hafta bekleyelım denıldı ve bır hafta sonuucnda gene aynı hatta bır kac yere gıttı gercekten ck kotu donem atlattı cunku o kadar ck ıztıyordukı bebgı olmasını kurtaj yapıcaz kesıyı alıcaz denneyıldı ama arkadasım ıstemedı doktor sonuucnda genede dusuk yaparsın dedı ıkna oldu kurtaj oldu..cok zor canım bılıyorum ama guclu olan lazım uzulme bak bıızmde bebegımız olmuyor ugrasıyoeuz ama rabbım daha anlımıza yazmamıs

10. 16 Şubat 2010
  11. dersem

dersem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Herkese selam..

Oncelikle cok tesekkur ederim iyi dilek ve onerileriniz icin.Bakalim c.tesi gidicem hakkimda hayirlisi neyse Rabbim onu nasip etsin.Ben kadere inanan biri olarak biliyorum ki Rabbim bana cok tatli ve saglikli bir cocuk nasip edecek insaallah yeterki sabr ve sukur edelim.

Umarim sizlerinde guzel haberlerinizi en yakin zamanda alirim.ANNE lik duygusunu en mutlu sekilde tadariz.

Bu arada ben yeni uye oldugum icin siteye yabanciyim,neler yapmam gerekir sizleri listeme eklemek icin

tesekkurler

12. 26 Şubat 2010
  13. galefir

galefir Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    41
    Ödül Puanları:
    108
    benimde cok yakın bir arkadasımın basına geldi kürtaj oldu,2-3 ay sonra da hamile kaldı tekrar şimdi dünya tatlısı bir kızı var,üzülme