Boş Gebelik

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve zeytin2506 tarafından 13 Kasım 2006 başlatılmıştır.

13 Kasım 2006
    Konu Sahibi : zeytin2506
  1. zeytin2506

zeytin2506 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar Merhaba. Ben Bundan 2 Ay Önce Kürtaj Oldum. Nedenide Başima Gelince Adini Duymuş Olduğum Boş Gebelik Olayi. 10 Gün Günüm Geçince Test Yaptirdim Ve Hamile Olduğumu Öğrendim Daha Sonra Doktoruma Gittim. Ultrasonda Gebelik Kesesi Görünüyor Ama Embriyo Yoktu. Doktorum Bir Süre Daha Bekleyelim Dedi Belki Bebek Çok Küçüktür O Nedenle Görmiyoruz Dedi. Gebeliğimin 7. Haftasi Gittiğimde Gebelik Kesesinin Yaninda Yolk Kesinide Gördü Ve Biraz Daha Bekleyelim Dedi. 8. Hafta Gittiğimde Bebek Yine Görünmüyordu Ve Boş Gebelik Tanisi Konulup Kürtaj Oldum. Bunun Nedenide Ya Bebek Gebeliğin Ilk Haftasinda Beslenememiş Ve Düşmüş Yada Genetik Bozukluk Dedi. Doktorum 10000 De Bir Olduğunu Söyledi Bu Boş Gebeliğin. Eğer Benim Yaşadiğim Gerçekten Bir Genetik Bozukluk Ise Tekrar Hamile Kaldiğimda Özürlü Bir Bebek Doğurmaktan Korkuyorum. Bu Konu Hakkinda Bilgisi Olan Veya Ayni Olayi Yaşamiş Arkadaşlarimizn Yaşadiklarini Paylaşmasini Rica Ediyorum. Teşekkürler.

2. 16 Kasım 2006
  3. onetimes

onetimes Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    bi arkadaşımın başınada gelmiş yazın anlatmıştı ama onun şuan 2-3 yaşlarında sapa sağlam bi oğlu var. boş gebeliği oğlundan önce imiş. bence korkulcak birşey değildir içini rahat tut.

4. 2 Ekim 2007
  5. gxuxlxuxcxuxk

gxuxlxuxcxuxk Allahım sana emanet Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım yaa bende şuan aynı durumdayım geçen hafta dr. gittim bebeğim 8 hft. 5günlük olması gerekirken 6 hft. 2 günlük çıktı ya döllenmen geçikmiş yada boş gebelik dediler cuma tekrar gel o zamanda hala bebek görünmüyorsa kürtaj yapalım dedi çok korkuyorum cuma bir türlü gelmek bilmiyor kürtajdan çok korkuyorum 5 yaşında 1 oğlum var kardeşini dört gözle beklerken ben ona bunu nasıl anlatacagım ?::::::::::.

6. 2 Ekim 2007
  7. yELiiizz

yELiiizz Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bendede oldu anembriyonik kesinlikle tekrarlamaz merak etme çoooook çooook bebek isteyince psikolojik olarak vücut yapıyomuş diyor yaşlılar ama tam olarak sebebi yok arkasından tekrar düşük yaptım ben ama diğerleri normaldi şimdi kızım var ve yine hamileyim birazdan doktora gidicem

8. 2 Ekim 2007
  9. çikolatalxix_sxuxt

çikolatalxix_sxuxt Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    benim akrabamda canım gecen hafta bos gebelik kürtajı oldu. onun daha öncesinde 5 yasında sapasağlam oğlu var...

10. 3 Ekim 2007
  11. gxuxlxuxcxuxk

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    :1no2:ya cuma gelmek bilmiyor şu cuma gelsede bi rahatlasam bebişimin olup olmadığı bir kesinleşse boş gebelik olup olmadığı belli olacak allahım inşallah hersey normaldir gel cuma gel ne olur bana dua edin

12. 3 Ekim 2007
  13. gxuxlxuxcxuxk

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar birde 5 yaşında oğlum var tabi bir kardeşi olacagını biliyordu eger boş gebelikse ben bu durumu ona nasıl anlatacagım?

14. 3 Ekim 2007
  15. gxuxlxuxcxuxk

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ha birde şöyle bir durum var dr. genelde saglıksız bebeklerde böyle olabiliyor yani boş gebelikte olbilir tabi allahtan hayırlı sağlıklı evlat olamsını dilerim ama olki özürlü olursa yinede doguracagım eşim karşı çıksa bile

16. 3 Ekim 2007
  17. gxuxlxuxcxuxk

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar ama 2 gündür birseyler hissediyorum yani ilk gebeliğim değil az çok aşinayız yani dün çok kustum ya içim dışıma çıktı sandımboş gebelikte öyle şeyler olur mu?:1hug:

18. 7 Ekim 2007
  19. gxuxlxuxcxuxk

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    :1no2:kızlar dr.hala birsey göremedi sadece kese azıcık büyümüş buda bir iyiye işaret olabilir diye çarşamba tekrar bakalım dedi ben yarın bir başka dr.a gidecem çarşambada oraya giderim eger hala çocukla ilgili birsey yoksa kürtaj olacak mışım haa bu arada akıntıyla karışık ara ara kan geliyor progestan verdi oda karın agrısı ve sersemlıik yapıyor aranızda kullanan oldu mu?