Boş gebelikten dolayı çok zor günler geçirdim

Konusu 'Duyuru : Maalesef bebeğimi kaybettim : (' forumundadır ve ayredafatsum tarafından 2 Ocak 2010 başlatılmıştır.

2 Ocak 2010
    Konu Sahibi : ayredafatsum
  1. ayredafatsum

ayredafatsum Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaslar bundan tam ıkı hafta once kadınlar kulubunde baska forumlarda hamilellıgımle alakalı yazılar yazıyordum ılk konturolume gıtmıştım kesesını gormuştu doktorum 10 gun sonra gel kalp atışlarını dınlerız demıştı bebegıme kıyafet almaya bıle başlamıstım ama doktoruma gittiğimde kalp atışları yok boş gebelik deyince cok sasırdım ve orada başladım ağlamaya alllah o duyguyu o annelık duygusunu insana öğrendıgı andan ıtıbaren veriyor olmasa bile allah kımseye yasatmasın bu olayı çok üzgünüm ınsallah yine hamıle kalırı ve bu sefer sorun yasamam:1no2:

2. 2 Ocak 2010
  3. hpt_honey

hpt_honey bebişim gıvış gıvış maşlh Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    seniçoooooooooooook iiiyi anlıyorum aynışeyi yaşadım 5 yıldan sonra tam bi yıl geçti bekliyorum bakalım nezamna kadr inşllh çok beklemeyizzsenağlama

4. 3 Ocak 2010
  5. pembehera

pembehera Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    106
    ben de eylül ayında seninle birebir aynı şeyleri yaşadım... kese göründükten sonraki kontrolümde 8 haftalık olmasına rağmen kalp atımlarını alamadık, embriyo da gözlenmedi. sonrasında bir hafta içinde 4 değişik doktora daha gittim, dopplere girdim fakat sonuç maalesef boş gebelik ve kürtaj...
    seni çok iyi anlıyorum insan psikolojik olarak yıpranıyor, zamanla da külleniyor tabi...
    bol bol dua et, beslenmene dikkat et ve hamilelik düşünüyorsan folik asit al. ALLAH bu durumdaki herkesin yardımcısı olsun, sağlıklar...

6. 3 Ocak 2010
  7. Tiryandafila

Tiryandafila Çok ŞÜKÜR. Pro Üye

Beğenildi:
    581
    Ödül Puanları:
    188
    Geçmiş olsun canım. Kolay değil mutlaka ama herşeyde var bir hayır. Allah sabır versin. Tekrar tez zamanda bir bebeğin olur inş.

8. 3 Ocak 2010
  9. ayredafatsum

ayredafatsum Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    gercekten zor gunler gecırdım bazen bıle kendımı hamıle zannedıyorum ama maalesef doktorum bana 3 ay sonra tekrar hamıle kalabılırsın ve 1.5 ay oncesınden folık asıt almamı soyledı aslında ben bundan oncede 1 ay oncesınden başlamıştım ama olmadı ıste ne yapalım kısmet değilmiş allah sızlerede bana da en kısa zamanda yenıden bu güzel duyguyu yaşatsın

10. 5 Ocak 2010
  11. massive27

massive27 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Canım geçmiş olsun allah bir daha yaşatmasın. Sende ya da eşinde bir sorun var mıydı?

12. 5 Ocak 2010
  13. massive27

massive27 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Ben de eylÜl ayında aynı Şeyı yaŞadım senı Çok ıyı anlıyorum. Ama bır an Önce toparlanman Çok Önemlı .moralını yÜksek tut.

14. 5 Ocak 2010
  15. massive27

massive27 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Ben denemelere devam edıyorum ancak henÜz sonuÇ yok.

16. 5 Ocak 2010
  17. massive27

massive27 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    3 sene bekledıkten sonra baya bır hayal kırıklıĞı olmuŞtu ama yapacak bır Şey yok moralımızı bozmamız bızı daha Çok etkılıyor malesef.

18. 5 Ocak 2010
  19. busmai

busmai oğlumla büyüyorum Üye

Beğenildi:
    215
    Ödül Puanları:
    163
    :KK43:Ben de yarın sabah kürtaj olacağım, boş gebelik sebebiyle.. Geçen hafta kalp atışlarını duymaya gittiğimizde maalesef hiçbirşey yoktu, kesenin içinde hiçbirşey görünmüyordu, 16 mm oldugu için 20 mm olmasını bekleyelim birdahaki hafta gel ama boş gebelik olabilir kendini hazırla dedi doktorum. çok üzüldüm ağladım berbat bir hafta geçirdim. dün eşimle tekrar gittik ve sonuç aynıydı.. doktor artık beklemenin bir anlamı olmadığını, düşük yapmayı beklersem kanamam ve ağrım olabileceğini söyledi. yarın ameliyat oluyorum. 3 ay da korunun dedi, rahim kendini toparlasın diye..dün gece kabuslarla ağlayarak defalarca uyandım. çok kötü bir duygu. biz fazla beklememiştik, henuz 7 aylık evliyim ama birkaç sene bekleyip bunu yaşamak çok daha zor olmalı, seni anlayabiliyorum. bir arkadaşım da boş gebelik yaşadı 2 ay sonra tekrar hamile kaldı şimdi cok guzel bir kızı var. inşallah biz de en yakın zamanda yeniden hamile kalırız. maalesef bu cok sık yaşanıyormuş, sanırım yediğimiz hormonlu şeylerden ve etraftaki elektromanyetik dalgalar yüzünden. yumurta ve spermlerin kalitesini bozuluyor ve bebek sakat veya sorunlu olacağı için büyümesi duruyor.