boşa giden yıllarınız varmı?

Konusu 'İlişkiler, Duygular ve Hayatın İçinden' forumundadır ve irna tarafından 7 Ağustos 2007 başlatılmıştır.

7 Ağustos 2007
    Konu Sahibi : irna
  1. irna

irna Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    :çok üzgünüm:yıllarınızın boşa gittiğini düşündüğünüz anlarınız oldumu?

ben hiç bir şey yapamamanın çaresizliğiyle kıvrandım durdum.onun içinde hep boşa geçti.açaba benim gibi olanlar varmı,paylaşalım bazen tek olduğumu düşünüyorumda.

2. 7 Ağustos 2007
  3. KarKralicesi

KarKralicesi hoppppp Gümmmm (: Pro Üye

Beğenildi:
    17.140
    Ödül Puanları:
    488
    BoŞaaaaaa giden kocaaaaaa 4 yılım va benimdeeeee düşündükce kafayı oynatmak elde degil...senağlama
    Üniversite emreti yüzünden öyle fırsatları kacırdımki..son pişmanlıkta fayda etmiyo..Şuanki durumuma gine şükür ediyorum kendi ayaklarımın üstünde erken yaşta durmayı başardım ama ne faydası varki...İnsan idealini,istedigini elde edemeyince...
    Her bi işe koyulurken muhakkak allahım hayırlısı neyse o olsun der öyle başlarım ama her seferindede olmaz...Ben inat ettikce olmaz...Hayırsız ki olmuyor der bazen kacış bu cümleymiş gibi söyler kacarım...
    Artık yoruldum hayırlısı neys eo olsun diyipde başa dönmekten..Dibe vurup kendimi o dipten son gücümle cıkarmaktannnnn... of of efkar bastıııııısenağlamasenağlama

4. 7 Ağustos 2007
  5. aLLeGRia

aLLeGRia Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    nisoş yavrum nen var senin ya :teselli:

benim de boşa giden tam 18 senem var çünkü aşkım 3 yıldır hayatımda onsuz geçen hayatım ne kadar da boşmuş meğer keşke çook önceden girseymiş hayatıma..

6. 7 Ağustos 2007
  7. KarKralicesi

Beğenildi:
    17.140
    Ödül Puanları:
    488
    Gecmişte olan kötü şeylerin kırıntıları var..Ne kadar gülsemde ne kadar eglensemde hep icerde bi köşede duruyor..Dışarı cıkarıp kusmak haykırmak istesemde cıkmıyor..Sanki bir parcam cıkıcak mış gibi...Dert ararsam dert cok bu dünyadatatlicadiarzu

8. 7 Ağustos 2007
  9. aLLeGRia

aLLeGRia Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    hepsi geçer tatlımm karşına şöyle dalyan gibi bi delikanlı çıksın körkütük aşık ol görürüm ben seni ozaman yeni doğmuş gibi olursun tatlicadiarzu

10. 7 Ağustos 2007
  11. KarKralicesi

Beğenildi:
    17.140
    Ödül Puanları:
    488
    aşkıda tattımmm hemde kanlarıma genlerime kadar...ailesi istemedi olmadı:bbo: hala mücadele etmeye hazır oldugunu defalarca arar söyler bana ama ben mücadele edicek gücü kendimde bulamıyorum..
    Onla 3 ay birbirimizi aramadık o arada ben yeni biriyle olmaya başladım..Ama bakıyorumda gine hata yapmışım.Hoşlanıyodum ,dürüst davrandım hep ama o yeni kişide aynı ilgiyi alakayı görmedim(kısabi süre gördüm) ...Ya ben cok iticiyim yada ben cok gerizekalıyımtatlicadiarzu (nan bak döktük kirli camaşırlarıtatlicadiarzu:Roflol:)

12. 7 Ağustos 2007
  13. kucukkarabalik

kucukkarabalik Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    iyi yapmissin kabul etmemekde benide ailesi istememisdi biz mucadele ettik de ne oldu sonuc bosa gecen koca bir 5 yil... hayattan tam bes yil alacakliyim ben bu yuzden gec yaslanmaya calisiyorum... basarabilir miyim bilmiyorum ama bes yilimi bir sekilde geri almaliyim :-)

bu arada yasina baktimda 19 mus... senden hayli buyugum ve hayat tecrubesi denen seye inan kesinlikle 19 yasinda kaybolmus yillarin oldugunu dusunmemelisin yoksa 30 yasina geldiginde koskoca bir omrun bosa gectigini gecde olsa farkedebilirsin... inan bana kayiplar icin cok erken bir donem... hicbirsey kaybetmez insan o yasda....

14. 8 Ağustos 2007
  15. KarKralicesi

Beğenildi:
    17.140
    Ödül Puanları:
    488
    Hayat tecrübem cok büyük ve bu yüzdende kaybolan yıllarım var...Ne kadar onları kafamdan içimden silmeye kalksamda olmuyor işte...İnsan boşa cırpıntıgını anlayıp görünce o zaman ah ah BOŞA GİDEN ZAMANIM işte diyor..(istemeden...)
    Ailesini kac kez karşısına aldı kimse umrumda degil umrumda olan tek şey sensin dedi..Ama benim vicdanım ,içim el vermedi öyle olmasına ve dogru olanda buydu.. işteee:1closedeyes:KK43:neyse gecmiş gecmişte kalmıştır önemli olan gelecege azda olsa umitle bakmak ve ümitle beklemekjeyyar)

16. 8 Ağustos 2007
  17. ceku

ceku Yeni açmış bir çiçek Üye

Beğenildi:
    111
    Ödül Puanları:
    163
    nisa gerçekten acı bi tecrübe yaşamıssın umarım herşey daha güzel olur artık hayatında unutmak zor ve zaman alıcaktır ama unutma başarabilirsin a.s.

18. 8 Ağustos 2007
  19. KarKralicesi

Beğenildi:
    17.140
    Ödül Puanları:
    488
    Hayatın ufak yada büyük sillerine boyuneğmek için annem beni doğurmadıki...Hayat bana o sillerle aslında tecrübe veriyo acıda olsa yaşanmaya değerdi...Ama allah kismeye benim yaşadıklarımı? ne versin ne göstersin..Düşmanıma bile vermesin...(ay iyice camarşıalrımı döker oldumtatlicadiarzu)
    İrna kız bu başlıgı benim gibi delüyü düşünmeden actın galibaaaatatlicadiarzu(ksura kalma biraz hayatımdan bir şeyler yazdım)