boşanacağım artık dayanamıyorum

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve aylin01 tarafından 11 Mart 2009 başlatılmıştır.

11 Mart 2009
    Konu Sahibi : aylin01
  1. aylin01

aylin01 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    artık sevgide saygıda bitti dayanamıyorum .Sürekli benden değişim bekleyen bağırıp çağıran daha 45 günlük lohusayken tekme ataıp vuran bir koca istemiyorum akşam oda bende eteğimizdekki taşları döktük ve git dilekçe ver dayanamıyorum diyince de kendince güç gösterisi yaptı ve bitti
    Artık karşısında dövsede sövsede sarılan yine arayan kadın da gitti.En ağırıda ne biliyormusunuz anlamasada kızımın yanında bu şiddete maruz kalmam .Akşamda söyledim tek çalışıp çocuğuna bakan ben olmayacağım yiyeceğim bir ekmekse çalışıp heryerde bulurum nolur bana bişiler söyleyin bi akıl verin şinmdiden teşekkürler

2. 11 Mart 2009
  3. JJuLiEtt

JJuLiEtt Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    52
    Ödül Puanları:
    198
    nasıl bir insanlık buu
    o elleri kırılsın ne diyim ki baska
    en güzel ve en doğru kararı vermişsin canım
    allah yolunu acık etsin :Saruboceq:

4. 11 Mart 2009
  5. mervishh

mervishh Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    Canım benim Allah yardımcın olsun öncelikle. Doğru bir karar vermişsin zararın neresinden dönersen kardır seni haketmeyen birisiyle beraber olacağına kendi ayakların üzerinde durup bebeğini büyütürsün huzurun yerinde olur ve hiç değilse kafan rahat olur tatlım üzülme.Çünkü yanlış anlama ama sana tekme atan bir koca için değmez sen bukadar değersiz değilsin anneciğinde sen üzülesin diye dünyaya getirmedi seni.Hakkında hayırlısı olsun canım.

6. 11 Mart 2009
  7. aylin01

aylin01 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    teşekkür ederim benim aileme o kadar iyi kendini tanıtıyor ki onlara onun hakkındada bişiler anlatmaya çalıştığımda senden çıkıyo bize onu kötüleme diyorlar o kadar yalnızım güç dürumdayım ki

8. 11 Mart 2009
  9. EstetikEditor

EstetikEditor ne mutlu TÜRKÜM diyene Pro Üye

Beğenildi:
    65
    Ödül Puanları:
    148
    siz kararınızı vermişsiniz gibi.. sizi desteklemekten başka birşey elimizden gelmez..

tabii ki şiddete maruz kalmamalısınız.. bu hiç kimsenin hak etmediği bir durum..

umarım en kısa zamanda iş bulursunuz. tek başınıza belki de geçim sıkıntısıyla yavrunuzu büyütürsünüz ama huzurunuz olur. yavrunuz böyle bir babayla büyümektense daha sağlıklı bir ortamda büyür..

Allah yardımcınız olsun...

10. 11 Mart 2009
  11. BuzlarUlkesi

BuzlarUlkesi aşkım oğlum ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    345
    Ödül Puanları:
    188
    canim sen zaten kararini vermissin en iyisinide yapmisin..tabiki ayaklarinin üstünde duran ve calisan tek kisi olmayacaksin ama yapabilirsin bunu cok zorluk cekersin belki basta ama suan yasadigin hayattan daha güzel olur insallah...
    insallah kizinla cok güzel günlerseninle olur canim

12. 11 Mart 2009
  13. kuzum

kuzum Bu konida hassasum Pro Üye

Beğenildi:
    252
    Ödül Puanları:
    163
    Çocuğunu da al bas tekmeyi o şerefsize. (dayak attığı için şerefsiz diyorum)

14. 11 Mart 2009
  15. Aksi

Aksi mebbus garisi yekdane Pro Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    isin icinde siddet varsa durup düsünmek lazim,
    heleki cocuklar önünde.
    kararrinizi vermissiniz hayirlisi olsun,size siddet uygulayan zamanla cocuga da uygular.

16. 11 Mart 2009
  17. aylin01

aylin01 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    daha bebeğim karnımda 3 aylıktı yine aynı şiddet daha beteri 16 saatlik ailemin yanına sığındım karakolluk oldum bizim oralar küçük yer ailem zorsundu yok çocuğu aldır bilmeme ne dediler geldi sonra almaya bütün hata benimmiş gibe öyle bir anlattı ki kalbim doğrulmasada geldim şimdi yine artık dayanamıyorum ben erkeğim yaparım bu ne ben önce insanım Allahın verdişği canım

18. 11 Mart 2009
  19. EcMeL

EcMeL Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Hakkında hayırlısı olsun canım.
    En doğru kararı vermişsin kızın ve kendi adına.
    Senin kıymetini bilmeyen bi adamın (ki böylelerine adam denmez ya) niye kahrını çekesinki. Umarım herşey gönlünce olur...
    :teselli: