Boşananlar Kulübü...

Konusu 'Fanatik Kulüplerimiz' forumundadır ve animamundi tarafından 26 Mayıs 2007 başlatılmıştır.

26 Mayıs 2007
    Konu Sahibi : animamundi
  1. animamundi

animamundi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Her ne kadar artık nüfus cüzdanımızda bekar yazsa da biz farklıyız,öyle değil mi arkadaşlar?:kahve:

2. 25 Kasım 2007
  3. fenol

fenol Guest

doğru söylüyorsun minaseracım ailemiz tam kangren oldu gerçi bizden önce eşimin ailesi kangrendi,inan öyle tuhaf insanlarki kimseye güvenmeyen,herkesin yalan söylediğini zanneden,kompleks bir aile.artık kurtulduğuma şükredicem.onlara birşeylerin açıklamasını yapmaktan yorulmuştum.yine de bu süreç yıpratıcı,öpüyorum senia.s.a.s.

4. 25 Kasım 2007
  5. DagCicegi

DagCicegi Bir Kızım Olana Kadar... Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    148
    Çok haklısın valla öyle hoşuma gidiyorki orda bekar yazması.:sm_cool:Onun zevki bile bi başka.Sanki kaybettiğin yılları geri almak gibi.:dance:

6. 25 Kasım 2007
  7. sadecesen

sadecesen Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaslar sureklı nete gıremıyorum ama sızlerın yazdıklarını okuyorum acınca....tesekkur edıyorum bana cevap yazma lutfunu gösteren arkadaslarıma....evet bızler bazı seylerı bıre bır yasadık dısarıdan herhangı bırının bunları anlaması cok zor....ne derler?.. yasayan bılırmıs bazı seylerı,bızım durumumuzda böyle...ben ayrılalı 7 yıl oldu ama yasadıklarımı ustumden atmak cok zor oldu acıkcası....neler var anlatılacak bılsenız ....ben hafızamı bıle kaybettım yasadıgım agır depresyonda....cınnet nasıl olur kı derdım bunu yasadım ...allah kımseye yasatmasın....ıste zaten o gun bılıncım yerıne geldıgınde bu ıs bıtsın böyle bıtecegıne mahkemeyle bıtsın dedım..ve avukatı aradım...ıyı kı aramısım...benım sorunum şuydu:aslında ben ayrılmak ıstıyordum ama esım ıkı eslı bır hayat yasamak ıstıyordu ve benı bırakmıyordu...benım o sıkıntıları yasayısım bu yuzden oldu zaten yoksa aldatması fılan umurumda degıldı artık sevgısı bıtmıstı,benı bırakmayısı bende cok agır hasarlara yol actı....ama sımdı ıyıyım cok sukur...cocuklarım buyudu ıyıce, calısıyorum,yenıden evlenmek mı asla dıyorum....sımdılık bu kadar yazayım da basınız agrımasın okurken.....sevgıyle kalın....

8. 25 Kasım 2007
  9. minasera

minasera Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86

Tabiki canim ya...bu duygulari yasayan tadan bilir...vucudun herhangi bir organinin agrisi degilki...bir agri kesici ile bir kac saat icinde önlemi alinsin...hayat bölünüyor...akiş gecici sure duruyor vb. durumlar...neyseki artik hepimiz bilinci bireyleriz..buyuk sarsıntılardan gectik...cok sukur toparlandık..ayrilma aşamasinda olan tum arkadaslarima da en derinden kolayliklar diliyorum...en az hasarlarla atlatmalarini diliyorum

sevgimle

10. 27 Kasım 2007
  11. Ruzihayal

Ruzihayal Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhaba kizlar, son zamanlarda ruh gibi dolasiyorum. Mutlu degilim ama ayrilmaya da cesaretim yok, pisman olursam diye korkuyorum. Ayrica cok büyük bir sebep(aldatma siddet vs.) olmaksizin kolayca ayrilabilecegimi de sanmiyorum. Onca ugrastan sonra bugün esimin telefon sifresini cözdüm, belki birsey yakalarim da ayrilmama vesile olur diye, yok yok yok! Böyle seyler en umulmadik anda insanin basina geliyor. Ya evliligime dört elle sarilmali ya da ayrilmaliyim, iki arada bir derede kaldim. Ne yapsam ki?

12. 28 Kasım 2007
  13. caelia

caelia Guest

canlarım uzun zamandır uğrayamadım bende..umarım herkes iyidir..öpüyorum hepinizi :1hug:
    benim derdimi sıkıntımı biliyosunuz.gerçekten çok zor bi dönemdeyim..eşimle daha yoğun kavgalar yaşadık..aileler iyice karıştı..1 hafta eşimle hiç görüşmedik..konuşmak için birayaya geldğimizde "senin boşanma davası açacağın yok,ben açayım bari" dedi..bende "çok mantıklı bi karar vermiş olursun" dedim..olan bişey yok tabe..o bunu yapacak kadar yürekli bi insan değilki..çok kırdık birbirimizi,saygımızı tamamen yitirdik..toparlanması veya bitmesi çok zaman alacak gibi..psikolojik destek alıyorum..eşim ona bile karşı çıkıyo..yani ben önce kendimi toparlamalıyım ki sonra aileme ve çocuğuma faydam olsun ve doğru kararlar alabileyim...şu an düşünmemeye çalışıyorum..olayları gidişatına bıraktım..2 gündür aynı evdeyiz..ama gerekmedikçe konuşmuyoruz..ve hala benim için yaptığı hiç birşey yok :1shok::1shok: artık ondan gelecek şeyler canımı acıtmıyor sanki..belkide ben öyle hissediyorum..ona baktığımda artık bir HİÇ görüyorum..oğlum için tekrar bi şans..tekrar bi şans..bıktım yoruldum..bu gitgelleri yaşamak istemiyorum..herşeyi atıp ardıma boşver deyip geçemiyorum işte..kabullenemiyorum çok şeyi..sindiremiyorum..zamana bırakıyorum..elbet hayırlısı olacaktır..ama zannetmiyorum ki çok uzun sürsün..yaralar kabuk bağlamadan tuz basmak gibi bişey oldu bizimkisi..tekrar kanamaya başlayacak çok yakındır..allah yardımcımız olsun..

14. 28 Kasım 2007
  15. DagCicegi

DagCicegi Bir Kızım Olana Kadar... Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    148
    Amin canım,Allah yardımcın olsun.Öyle güzel yorumlamışsınki kendin fazla söyleyecek söz kalmamış.Destek almaklada çok iyi yapıyorsun.a.sUmarım,herşey senin istediğin gibi olur.Mutluluklar seninle olsun.:1hug:

16. 28 Kasım 2007
  17. caelia

caelia Guest

canımcım çok teşekkür ederim..sizlerin desteğini almak gerçekten çok güzel..çünkü bu dönemde beni hiç anlayan yok..gerçekten yok :1no2: beklemedeyim..ama bi dahaki patlamada arkama bile bakmicam artık..sinir krizi geçirdim bi akşam..eşim olacak şahsiyet ise öylece karşımda durdu..hayatımda hiç bi artısı yok bu insanın..artık benden aldığı bişeylerde yok..ben artık onun için hiç bi fedakarlık yapmıyorum..aslaa...sadece kendim ve oğlum için varım..anladım ki..insan gerçekten yapayalnızmış senağlama

18. 28 Kasım 2007
  19. minasera

minasera Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    yasadiklarin cok zor ..ALLAH yardimcin olsun..ama lutfen artik kendinin cok degerli oldugunu unutma ve elden birakma..karsinda kim olursa olsun..seni uzmelerine ASLA izin verme....
    sevgimle optum