boşananlar veya evliliğinde mutsuz olanlar söylesin

Konusu 'Aile, Evlilik ve Çocuklar' forumundadır ve gelecekkorkusu tarafından 22 Ocak 2008 başlatılmıştır.

22 Ocak 2008
    Konu Sahibi : gelecekkorkusu
  1. boşananlar veya evliliğinde mutsuz olanlar söylesin lutfen; evlenirken dikkat etmeyip te sonradan boşanmanıza veya su an mutsuz bir evlilik yasamaniza sebep olan sey nedir? evlenmeden once gorememisim veya ustunde durmadim veya bilerek kabul ettim dedigin bu faktorler nelerdir. Bekarlara tavsiyeleriniz kisaca

2. 23 Ocak 2008
  3. hic mi yok fikri olan ----------------------------------------

4. 23 Ocak 2008
  5. AskKirintisi

AskKirintisi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    108
    Gelecek korkusu bu alın yazısıdır böyle bakarak anlayamassın ki, hem neden bu kadar takıksın anlam veremiyorum bu konulara. Herşey gönlünce olsun.

6. 4 Şubat 2008
  7. nazar boncuxgxum

nazar boncuxgxum Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşım gelecek korkusu die düşünme insanın kaderi neyse insan onu yaşar eğer hakkında hayırlı bir ewlilik warsa yaşar we görür ama eğer yoksa onu RABBİM bilir we engellemye çalışılsada engellenemio malesef ben eşimden ayrıldım yani mahkemem bitmedi daha ama şöle deyim nişanlıyken bazı şeyler anlaşılıo ama sen göremiosun yada görmek istemiosun bana nişanlıyken ailem başda olmak üzere herkes sölemeye çalıştı ama ben dinlemedim çünkü o anda sana karşındaki mükemmel görünüo we ben eşimi eleştirenlerele kawga ediodum o derece gözlerimi kör etmişdi ama şimdi keşke dinleseydim diosun we şimdi ben nişanlyken olanları hatırlıormda nasıl dewam ettirmişim dioorm nasıl kandırlımış ama işde kader görecekerlimin önüne geçilmio keşke hiç keşke demesek ama işde malesef hayat

8. 4 Şubat 2008
  9. heidi28

heidi28 Guest

canım ya arkadaşlarında dediği gibi biraz alın yazısı birazda aşkın gözlerimize verdiği geçici körlükten dolayı bazı şeyleri göremiyorsun. benim eşimle anlaşamadığım hiçbir nokta yok çok uyumluyuz. ama keşke ailesini biraz daha yakından tanımaya çalışsaydım belki ozaman ona göre davranırdım ve ailesiyle pürüz yaşamazdım diyorum. inan bana sadece sevdiğin adamla değil ailesiylede evleniyorsun. sevgiler....

10. 5 Şubat 2008

11. ne gibi seyler oldu mesela da sen bile bile kabul ettin

12. 5 Şubat 2008
  13. ben bu yastan sonra kor asik olacagimi sanmiyorum

14. 5 Şubat 2008
  15. yagmury

yagmury Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    40
    Ödül Puanları:
    108
    Boşanmaların çoğuna aileler sebep oluyor.Ailesini iyice tanımaya çalışmak, çevreden sorup soruşturmak lazım.
    Birde büyüklerimize kulak vermek lazım onlar daha tecrübeli olduklarından karşımızdaki insanı daha iyi anlayabiliyor, tanıyabiliyorlar.

16. 5 Şubat 2008
  17. GXUXLLXUX-72

GXUXLLXUX-72 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Selam Arkadaşlar! Bana bir arkadaşım kesinlikle insan hayatında karışılmayacak ve müdahale edilmemesi gereken iki şey var derdi . 1. İŞ 2. EŞ. İnsan hayata bir kez geliyor ve bu süreyi en mutlu ve güzel bir şekilde geçirmesi herkesin hakkı. Diğer yazan arkadaşların da dediği gb.biraz kader, kısmet.... Ama insan tabiki birazda aklını kullanarak aradığı kişide kriterlerini göz önünde bulundurması lazım. Bence evlilikte ön önemli unsur aşk olması lazım. AŞK zaten belli bir süne sonra sevgiye dönüşüyor . İnsan eşini çok sevdiği zaman zaten bir çok şeyi hoş görüyorrr. Ama sevmediği zaman herşey batıyor insana.Bana sorarsan para, kariyerden önce EVLİLLİKTE AŞK, SEVGİ GELİR. Tmm parada önemli ama geçinecek kadar para olsun yeter. AŞK OLUNCA SAMANLIK SEYRAN OLUR diye atalarımız boşuna söylememişş.:)))

18. 5 Şubat 2008
  19. nazar boncuxgxum

nazar boncuxgxum Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    eşim benim ailemi hiç istemedi we yawaş yawaş beni ailemden soğuttu amcamınnın şu huyu iyi değil dedi halanın şu özelliğin sewmiorm dedi dayına nikah düşer sarılma dedi hiç bi şekilde kalabalık ortama girmiodu girince bunalıodu kızarıodu garip garip hareketleri wardı ailesi zaten daha farklı belli etti nasıl bi aile olduklarını keşke dinleseydim ailemiiii