Boşanıyorum bitti artık!!!!

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve NAZ87 tarafından 26 Nisan 2009 başlatılmıştır.

26 Nisan 2009
    Konu Sahibi : NAZ87
  1. NAZ87

NAZ87 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    nerden başlasam bilmiyorum ama moralim çok bozuk.eşimle kavga ettik şimdi o uyuyo bende biriyle paylaşmadan yapamıycam.kısaca anlatacak olursam biz 3 yıldır evliyiz ve gerçekten çok severek evlendik.ilk günlerden beri her evlilikte yaşanan problemlerimiz olmuştu.(daha öncede benzer bi konu yazmıştım )ama bu seferki çok başka.okadar kırıldım ki anlatamam size.çok agır laflar ve küfürler etti bana.hemde kim için annanesi için.evi bize yakın olmasına ragmen yani şehir dışında olsa anlarım bize kalmaya geliyo ara ara ve ben o kadını hiç sevmiyorum.sürekli karışıyo herşeye sürekli laf sokuyo.yok niye bileziklerini takmıyosun niye etek giymiyosun..vsneyse bu yine gelecem dedi aradı beni bende gel dedim.ama bu kadın ne zaman gelse hep eşimle kavga ediyoruz.bi göz var anlatamam.acayip nazarı değiyor.bilmiyorum artık bişeylermi okutuyo yaptırıyo arada bi inanılmaz huzursuzluk yapıyor.neyse bende telefonla yengemle (dayımın eşiyle )konuşuyordum.çok samimiyiz onla herşeyimi paylaşırım dedi canın sıkkın gibi bende dedim evet annanesi geliyo hiç istemiyorum.sevmiyorum felan dedim.eşim sen otur kapı deliğinden beni dinle.ne konuştuysam hepsini tek tek dinlemiş.(inanamıyorum ya şu yaptıgı terbiyesizliğe bakın)ve ben tel.kapatınca üzerime yürüdü.vurmadı ama kolumu felan sıktı ve bana çok agır küfür gibi hakaretler etti.şen bi şeytan mıssın...ve daha neler.bende dedimki herşey bitti.annanen için bana bunları yaptın ya bu küfürleri ettinya ben yarın annemin evine gidiyorum ve senden boşanıyorum dedim.ve bana dediki sen 5 para etmez bi insansın benim gözümde şeytandan farkın yok.bende zaten şu saatten sonra boşanmak istiyorum dedi.ve sabah annemin evine gidicem.bu sefer bitsin artık yeter.çok kırıldım.artık kararım kesin boşanıyorum.

2. 26 Nisan 2009
  3. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.350
    Ödül Puanları:
    363
    Hayırlı olsun inşallah

4. 26 Nisan 2009
  5. burbuk

burbuk Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.665
    Ödül Puanları:
    163
    Bu sebepten boşanılır mı hiç. Güzelim öncelikle bir sakinleş, eminimki eşinde anlık bir sinirle öyle tepki göstermiştir.
    Yarın sabah daha sakin bir şekilde konuşursanız anlaşırsınız eminimki.

6. 26 Nisan 2009
  7. NAZ87

NAZ87 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    inşallah bilmiyorum iyi mi yapıyorum kötü mü ama kararlıyım sanırım.yani böyle yürümez artık.o laflarını nasıl yutayım.

8. 26 Nisan 2009
  9. NAZ87

NAZ87 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    daha öncede annesi yüzünden 3 yıllık evliliğimde 33 kere boşanmaya kalkmışızdır.sevgi agır basıyodu devam ediyoduk.ama çok soğudum ben ondan.ne demek ya şeytan sın.çok kırıldım çoksenağlama

10. 26 Nisan 2009
  11. çikolatagelin

çikolatagelin Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    çok ama çok uzuldum ya bişey diyemiyorum çunku evlilik nedir bilmiyorum yani basımıza gelmeden anlamayız canım inşallah hayırlısı olur ama boyle eften püften seylerle dağılan yuvalara çok uzuluyorum

12. 26 Nisan 2009
  13. ilginç..
    bence ne sizin tavrınız ne de eşinizin tavrı doğru değil..
    ben en çok nazarı değiyor cümlenize takıldım.bunu söylemeniz bana doğru gelmedi. yaşlı başlı aranızda 2 nesil fark olan bir kadını hoşgörebilir dediklerini he diyip geçebilirdiniz. eşinizde sizden bunu beklemiştir .
    aynı şekilde siz eşinizi sizin ailenizden insanlar hakkında konuşurken duysaydınız sizde eşinizin tepkisini verebilirdiniz..

14. 26 Nisan 2009
  15. çikolatagelin

çikolatagelin Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    arada yasta nesilde farkı olsa kayınvalideler gelinlerini kırabiliyor canım gelinler onlara emanet ama onlar oğullarını paylaşmak zorunda oldukları kişi olrak goruyor gelinleri tabi herkez aynı değil

16. 26 Nisan 2009
  17. NAZ87

NAZ87 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    tamam haklısın ama kapı dinlemesi hoş mu yani.bide hadi ben bi cahillik ettim annanesi hakkında konuştum.bana öyle küfür etmesi mi gerekirdi.:çok üzgünüm:

18. 26 Nisan 2009
  19. fatosbrn

fatosbrn öcükle böcük:)) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    eşinizin konuşmaları ağır olmuş belki ama sende hatalı davranmışsın bana göre
    keşke eşinle açık açık konuşsaydın
    bence sende eşini o şekilde konuşurken duysan sinirlenirdin
    hakkında hayırlısı olsun canım