Boşaniyorum

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve chatlak tarafından 17 Haziran 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    17 Haziran 2008
    Konu Sahibi : chatlak
  1. chatlak

chatlak özgür Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    geldik yolun sonuna
    oysa ki tam 20 gün sonra
    1.evlilik yıldönümümüzdü ne planlarım vardı
    süprizler hazırlamaya başlamıştım şimdiden
    ama ne mi oldu bilindik son BOŞANIYORUZ....
    kendim ettim kendim buldum ne diyim hep dik kafalığım yüzünden
    olmayacak bir insanla bir yuva kurmaya çalıştım çabaladım
    ne oldu olan kime oldu
    gidenler benden gitti sabrede ede sabır taşı oldum dün çat diye çatladım
    ağlıyorum ama onun için deil babam için ailem için herkese yaşattıklarım senağlama
    için ben ne kadar zayıf bir insanım dün akşam çok düşündüm
    kendimi atıcaktım bi arabanın önüne kimsede dert sorun kalmıycaktı
    ama yapamadım cesaret edemedim allah kahretsin ki hala yaşıyorum
    hala nefes alıyorum istemiyorum ben bu hayatı istemiyorummsenağlama
    ben haketmiyorum ne anamı ne babamı onlar haketmiyorlar bu acıları
    biraz dinleseydim onları olmıycaktı bu evlilik herkes söyledi ama ben göremedim
    bana göre deildi ama ben kör aşıktım allah kahretsin ya allah kahretsinsenağlama
    etmiyorum hakkımı helal etmiyorum onun için tek bir damla gözyaşı bile dökmüyorum
    ama bu zamana kdr benim gözümden akıttığı yaşlar kdr kanı aksın inş....senağlama
    allahım sana havale ediyorum sen kim haklı kim haksız görüyorsun
    ne yazıcam ne diycem bilmiyorum yanlış bi kelime kulnandıysam kusura bakmayın
    21 yaşında dul kalmak ne demek nası olucak allahım ben napıcam nereye sığıcamsenağlama

Son düzenleme: 17 Haziran 2008
  2. 17 Haziran 2008
  3. EU1

EU1 Guest

canim benimm kiyamam sana ne olur uzulmee
    daha coook gencsinnn
    kendine yepyeni hayat kurr unut butun yasadiklarinii
    neden kendine eziyet ediyosun
    bunu sende demissin degmeyecek bir insan ugrunaa sakin ama sakin bu dunya icin canina kiymaya kalkma sakin!!!!
    biliyorum simdi ne desem hepsi bos gelecek sana ama
    dua edicem senin icin allah karsina daha iyilerini cikarsin insallah en kotuu gunun boyle olsunn
    allah daha baska acilar yasatmasin canimm
    sabirlar diliyorumm

4. 17 Haziran 2008
  5. EU2

EU2 Guest

nedemek annemi babamı haketmedim? nedemek 21 yaşında dul kalmak ne demek nası olucak allahım ben napıcam nereye sığıcam lütfen böle düşünme senin güçlü olman lazımmmmmm sakınsakın böle düşünmeee çalışıyosun şin var mesleğin var nereye artı ilk boşanan sen değilsin bitanem lütfen yapma bunu... bişeye ihtiyacın olduğunda burdayız sakın unutmaaaa

6. 17 Haziran 2008
  7. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.412
    Ödül Puanları:
    363
    Arkadaşım,canım benim..
    Solmasın o güzel yüzün..:1hug:
    Defalarca konuştuk seninle di mi birtanem bu konuları kah senin evinde kah benim evimde...benneyaptımki
    Hiç kimse için dünyanı karartmaya değmiyor birtanem.. Sakin ol,sadece kendini düşün. O ne der,bu nasıl konuşur diye kendini yok yere hasta etme.. Sen sağlam dur,ayakta kal ki hayatın birazcık kolaylaşsın..:teselli:
    Seni seviyorum..

8. 17 Haziran 2008
  9. HeartLess

HeartLess HUZUR MELEĞİMSİN SEN.. Pro Üye

Beğenildi:
    29
    Ödül Puanları:
    198
    kıyamam sana..o seni hak etmemiş bence ..o ve ailesi üzülsün ...lütfen herzamankinden daha güçlü olmak zorundasın...kimse boşanmak için evlenmiyor ama olmuyorsa ,hayatını zehir ediyorsa son çare boşanmak...sen akıllı ve mantıklı bir kadınsın..kendini hemen bırakma...sıkıldığın zaman içini dök bizler dinleriz seni...
    allah yardımcın olsun canım...

10. 17 Haziran 2008
  11. chatlak

chatlak özgür Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    lalem nası yapıcam nası eskisi kadar güçlü deilim ben artık
    yüreğim kaldıramıyor içim kanağlarken gülemiyorum artık
    kaldıramıycam ben bunca yükü

12. 17 Haziran 2008
  13. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.412
    Ödül Puanları:
    363
    Şu an acı çok taze.. Böyle düşünmen çok normal..
    Annene sığın nolur..
    Gerçekten aklı başında seni koruyacak,saracak,sevecek bir kadın annen.. Çok şükür diyorum..
    Atlatacaksın birtanem,geçecek bunların hepsi bana inan..

14. 17 Haziran 2008
  15. tubatuba

tubatuba İNSAN Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    76
    Sevgili Chatlak

Ben 39 yaşında 15 yıllık evliliğini 5 ay evvel bitirmiş bir dostunum (kabul edersen) ve ne mutlu ki sana
    daha 1.yılında görmüşsün ve bitirmişsin ben gördüm ama hep düzelir dedim tam 15 yıl boyunca çünkiii
    kör kütük aşıkdım. Orta yaşa geldim bir oğlum ve ben yalnız kaldık (bunu ben istedim) çünkü bizi
    hak etmiyordu. Aldattı ve bitti. Üzülme desemde mutlaka üzüleceksin ve üzülerek zamanında yardımıyla unutacaksın hayatın çok başındasın. Yapacak bir sürü hedef belirle azimle tutun hayata
    birgün böyle yıkılmışken bir arkadaşım aradı dediki
    düşük yapıyorum acil dr a gittim
    ve 5 haftalık bebeğim hayata tutunmuş düşmek istemiyor , gözlerim doldu bir bebek hayata tüm gücüyle asılmışken bizler niye vaz geçelim kim için tabiki deymez hayatın biryerlerinde bize ait güzellikler mutlaka vardır. Hadi onları bulmak için azimle direnmeye beylik laflar etmeye gerek yok
    yaşandı ve bitti bunu yaşayanda sadece bizler değiliz.
    Sana herşeye yeniden başlayacak enerjiler diliyorum ki buda var sende biran evvel hak ettiğin güzelliklere kavuşman dileğiyle.

Sevgilerimle,
    tubatuba

16. 17 Haziran 2008
  17. EU2

EU2 Guest

yaşadığımız müddetçe herşey bizler için.ne güzel mesleğinde varmış kendine yepyeni bir hayat kuararsın daha çok gençsin .yanlış şeyler düşünme...zamanla herşey geçer

18. 17 Haziran 2008
  19. profiterol

profiterol Guest

canım bunları yaşaman gerekiyormuş ve yaşıyorsun sabrınla sınanıyorsun ALLAHIN verdiği cana kıymayıda asla düşünme annen baban sen ölünce rahatlıyacaklarmıki ASLA anneni babanı sevdiğin için üzülüyorsun kendine birşey yapsan halleri ne olurdu düşünüyormusun bende bi anneyim ve çocuğum iyisiyle kötüsüylle başımın tacıdır hayat bi sınav daha çok genciz güçlü olki çevrendekilerde güçlü olsun mutlu olki onlarda olsun ALLAH sana sabır güç ve hayırlı bi gelecek verir inş. yolun şimdiden açık olsun:teselli:

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.