Boşanıyorum...

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve Exorcist tarafından 27 Ocak 2009 başlatılmıştır.

27 Ocak 2009
    Konu Sahibi : Exorcist
  1. Exorcist

Exorcist Pantolonlu Bulut Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    286
    yaklaşık 3 senedir sorunlarımız vardı eşimle, daha önce burda da yazmıştım, sonunda eşim gitti evden. 2 haftadır evde kalmıyor, söylediğine göre otelde kalıyormuş ne kadar doğrudur bilinmez, bir tanıdığımız geçen gün anneme eşimi esmer bir kadınla bir kaç kez gördüğünü söylemiş bu da ne kadar doğru onu da bilmiyorum
    şu anda tatil için istanbula gitti tatil dönüşü bir ev tutup kalan eşyalarını alacakmış söylediğine göre
    gittiğine üzülmedim aslında ama yine de bir evliliği bitirmek o kadar basit değil sanırım, ömür boyu diyerek çıkıyoruz yola ama zaman içinde noluyo nasıl oluyo bi şeyler bitiyor demek ki sevgi, saygı bitiyor ve ne umutlarla başlanan bir evlilik gün gelip çökebiliyor şimdi baktığımda o kadar zamanı boşamı heba ettim yani diyorum, bu kadar zaman içinde çok daha başka şeyler yapabilirdim, belki de beni gerçekten mutlu edecek biriyle birlikte olabilirdim
    bu benim ikinci evliliğimdi yani ikinci kez çuvalladım artık erkeklere güvenebileceğimi ve değil bir evlilik bir ilişkimin bile olabileceğini düşünemiyorum yine de zaman ne gösterir bilinmez demekten kendimi alamıyorum

2. 27 Ocak 2009
  3. MyWorLd

MyWorLd İkincİ MELEGİM YoldA :) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım benim ya dilerim hakkında hayırlısı olur. ve dilerim bundan sonra hayat sana güzel ne varsa onu getirir. Herşey gönlünce olsun inşallah

1Sen bunu beğendi.
  4. 27 Ocak 2009
  5. MutlulukRecetem

MutlulukRecetem EvlendmEkonomiyeCanVerdim Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    su an ne diyecegimi bilmiyorum.. o kadar zor bi durum ki..

Allah sana sabir versin ablacim, umudunu hic bir zaman yitirme elbet güvenebilecegin ve sevegin biri cikacaktir karsina.

Umudunu hic bir zaman yitirmemen dilegi ile ablacim.. öpüyorum

1Sen bunu beğendi.
  6. 27 Ocak 2009
  7. soguknevale

soguknevale princesa Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    çok zor bir durum
    umarım hakkınızda hayırlısı olur

8. 27 Ocak 2009
  9. HanimKelesimiGetir

HanimKelesimiGetir TEK DİL TEK VATAN Pro Üye

Beğenildi:
    33.665
    Ödül Puanları:
    563
    Çok zor bir durum umarım ileride daha mutlu olacağınız günler olur

10. 27 Ocak 2009
  11. DuRu@--'-

DuRu@--'- HAYALİM, AŞKIM VE BEN Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Tabii ki biraz zamana ihtiyacınız var.Bir gün mutlaka anlaşabileceğiniz beraber yaşlanabileceğiniz biri çıkacaktır karşınıza.İki kere çuvalladım demişsiniz ben böyle düşünmüyorum ama sizin deyiminizle dilerim bir daha çuvallamazsınız.Allah herşeyin hayırlısıyla karşılaştırsın

12. 27 Ocak 2009
  13. Mune

Mune Administrator Yönetici

Beğenildi:
    58.752
    Ödül Puanları:
    663
    Hakkınızda hayırlısı olsun,keşke evliliğiniz arzu ettiğiniz gibi gitseydi ama bir yerden sonra olmuyorsa olmuyordur ve zorlamanın bir anlamı olmuyor malesef:KK43:
    Eşler arasındaki problemler çevre tarafından da öğrenilince spekülasyonlar olur mutlaka,o yüzden siz kendi gözünüzle görmediğiniz veya kulaklarınızla duymadığınız sürece eşinizle ilgili yapılan yorumlara kulak tıkayın bence,sizinde belirttiğiniz gibi ilişkiniz,sevginiz her ne kadar bitmişte olsa bir evliliği bitirmek hem insanı üzer hemde çevrenin laf götürüp getirmeleriyle insanı yıpratır,bu zor ve sancılı dönemi çabuk atlatmanızı dilerim,kendinizi keşke evlenmeseydim,boşuna harcadım yıllarımı gibi düşüncelere kaptırarak heba etmeyin,evlenmeden ne olacağını bilemezdiniz,bu evliliği yaşamanız gerekiyormuş,yaşamışsınız,sonuçta kader,şimdi zamana ihtiyacınız var,Allah bundan sonra karşınıza helal süt emmiş,hayırlı insanları çıkarsın.

14. 27 Ocak 2009
  15. benkibele

benkibele Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    106
    canim daha onceki konunu biliyorum. sin evi zaten pansiyon gibi kullaniyordu ve sana ev konusunda hicbir maddi destegi yoktu.
    otelde kaldigina ben de inanmiyorum belesci idi yanlis hatirlamiyorsam.eger aldattigini dusunuyorsan takip edip en azindan tazminat vs alabilirsin.
    Sakin 2 sefer de olmadi diye dusunme. Allah karsina mutlaka iyi birini cikartir. hic uzulme. Adi ustinde bu hayat arkadasi.
    Sana hayat arkadasi olmadiktan sonra senin yaninda olmadiktan sonra bosver gitsin.

16. 27 Ocak 2009
  17. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Uzman bir piskologun bir yazisini okudum, aynen böyle yaziyordu...

Hayatinizda her ne olursa olsun sakin ben nasil buna katlandim, ben nasil bu adami cektim, ben nasil zamanimi böyle bosa harcadim demeyin...böyle düsünceler sizi ruhen daha cok asaga ceker bunalima iter, olan olmustur gecen gecmisitr....:kahve:

Sizin yapacaginiz tek sey o olumsuz evliligi veya beraberligi hayatinizin bir parcasi olarak kabul etmek, evet bunlari yasadim kötüde olsa negatifde olsa bunlarin bana yapilmasina müsade ettim bunu degistiremem ama hayatimin kötü bir parcasi olarak kabul ediyorum ve birdaha olmamasi icin gayret gösterecegim...:kahve:

Kimse bosanmak icin evlenmez arkadasim, keskelerlede yasanmaz evet keske öyle degilde böyle olsaydi tabiki ama olmamis yasayacak ve görecekmissin, yinede umudunu kaybetme mutlu olmak herkesin hakki, insallah sende hakk ettigin mutlulugu bulursun...:teselli:

Sevgilerimle..

18. 27 Ocak 2009
  19. MaviEge

MaviEge DENİZCİM VE BİRİCİK KIZLARIM Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    148
    allah yardımcın olsun canım inan çok üzüldüm.kendini suçlama sakın .böyle olacağı varmış.gidene kal demek doğru değil.evliliğin sayısı değil önemli olan,önemli olan senin mutluluğun.kendine iyi davran umarım bundan sonrası için hayat sana güzel şeyler getirir