Boşanıyorum.

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve Glorya tarafından 29 Aralık 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    29 Aralık 2009
    Konu Sahibi : Glorya
  1. Glorya

Glorya SıkıLdımmı ne? Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    3.5 yıllık evliliğim sonrası boşanıyorum ve acaip üzgünüm,çünkü hala çok seviyorum,ama çok sevdiğim halde barışmıyorum çünkü bi 3.5 yıl değil 35 yıl daha evli kalsam yinede değişen bişey olmayacak biliyorum :sinifsinif: çok üzülüyorum. konuşup dertleşmeye çok ihtiyacım var,yakınlarımada belli etmek istemiyorum :çok üzgünüm:
    boşananlar varsa bunu nasıl başardılar nolur bana söylesinler çok ihtiyacım var.. :a015:

2. 29 Aralık 2009
  3. EU3

EU3 Guest

Sorun ne.Evli değilim ama anlat rahatlarsın.Psikolog musun gerçekten?

Son düzenleyen: Moderatör: 29 Aralık 2009
  4. 29 Aralık 2009
  5. Glorya

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bide psikoloğum evet :a015: ama kendime söz geçiremiyorum. eşimle severek evlendim.hatta eşim bana çok aşık birisiydi,hala öyle. sorun en ufak şeylerden kavga ediyoruz.saçma sapan şeylerden.kavga ettiimizde çok çirkinleşiyor ve kabalaşıyor.o dereceki bana vuracak die bile korkuyorum,çokta seviyorum,çünkü barıştığımız zaman hemen pişman oluyor,birdaha yapmayacam diyor.ama bu 3 yıldır böle devam etti,her tartışmamızda yine aynısını yaptı..

6. 29 Aralık 2009
  7. nur ummm

nur ummm Bayılıyorum o gözlere:) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Allah yardımcın olsun canım hakkında ne hayırlıysa o olsun

8. 29 Aralık 2009
  9. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.350
    Ödül Puanları:
    363
    Maalesef her evlilik mutlu devam edemiyor..
    Sebep ve sonuçlara baktığınızda boşanmak daha doğru geliyorsa size hakkınızda hayırlı olsun..:teselli:
    Boşanmak ağır ama kesin çözümdür..

10. 29 Aralık 2009
  11. Aksi

Aksi mebbus garisi yekdane Pro Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    sızı rahatlıyorsa bız seve seve okuruz yazdıklarınızı....
    kesın kararı verdıysenız hakkınızda hayırlısı olsun,
    olmuyosa bosu bosuna ugrasmanın geregı yokdur.

12. 29 Aralık 2009
  13. EU3

EU3 Guest

Tesadüfe bakki ben erkek arkadaşımdan bu yüzden ayrıldım. Sen evlisin. Sana vurmasından korkuyorsun ama ben buna yeltendiğini veya yaşadığını hissettim. Eğer durum oraya kadar geldiyse sürdürmenin anlamı yok tabi. Çok kavga ediyormuşsunuz.Birbirinizi anlamamaktan mı acaba ,iletişim sorunu var galiba. Bir taraf alttan da almıyor sanırım. Uzadıkça uzuyor dimi . Valla bilmem ki ne desem ,ben kavga etmekten çok bıkmıştım ,benim erkek arkadaşımda bana çok aşıktı ama anlamıyorum ben madem o kadar seviyorlar hem de nasıl bu kadar kabalaşıp çirkinleşiyorlar dimi.Bence eğer şiddet boyutuna gelmemişse bu kavgalarınızda kabalaştığı zaman çekip gideceğinizi katlanamayacağınızı belli edin,pişman olup bir daha yapmayacağım diyormuş ya hemen affetmeyin ciddi olduğunuz görsün.Eğer hala değişmiyorsa hala çok huzursuzsanız o zaman eyleme geçersiniz. Sen daha iyi bilirsin tabi,psikoloğa yazmakta zormuş

14. 30 Aralık 2009
  15. Glorya

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86

Bende kavga etmekten çok bıktım artık.2 gün iyiseydi,5 gün didişiyorduk.Bana ağır gelen ilk başlarda eşimle evlenebilmek için karşıma herkesi almamdı,şimdide bu duruma gelmek insanı yıkıyor.Dediğini daha öncede yapmıştım,avukata kdr bile gitti bu iş,ama işlem yapılmadan geri alınmıştı.Ama araya zaman atınca,tekrar sil baştan.Çok zor bi evreden geçiyorum çünkü boşanmakla birlikte herşeyim değişecek,evim,düzenim...Nasıl atlatacağımı bilemiyorum,işin traji komik tarafıda psikolok olmam ve bu durumda herkes benden gayet rahat,aldırmaz,üstesinden gelebilen biri olmamı bekliyor,kimseye derdimi anlatamıyorum da,çünkü etrafımdakiler anlamak istemiyorlar.Boşanmam gerek biliyorum ama bu boşluğun içinden nasıl çıkacam bilemiyorum.Ayrıca yorumun için teşekkür ederim,insan psikolokta olsa acaip bunalıma girebiliyor mafoldumben

16. 30 Aralık 2009
  17. MRMN

MRMN Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    sana katılıyorum yazdıkların çok doğru bence psikolog arkdaş çok saçmalamışsın bu sebeplerden dolayı ayrılınırmı yaaa ,ayrılınca çok daha mutsuz olacaksın ,ii günler aklına gelecek ve keşke ayrılmasaydım deyip eşini çok ama çok özeleyeceksin emin ol ,ne dertlerden dolayı ayrılanlar var sen bunlardan dolayı ayrılırsan çok ayıp sana ,kendine hakim ol ,aklını başına topla olgun insan gibi hareket et ,fedakarlık yap ,bi kere de sen uzatma sus affetmeyi de öğren ,evlilik denge işidir annene babana hiç altttan almıyormusun onları kırmamak için susuyorsundur da peki eşine neden böyle davranmıyorsun çok yanlış çok eşin sana annenden daha da yakın aslında ama farkedemiyor bunu çoğu insan

18. 30 Aralık 2009
  19. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    bi danışmandan yardım alsanız iyi olmaz mı?

bi problem varsa ve çözülebilecek birşeyse boşanmak ne derece doğru olur:bbo:

terzi kendi söküğünü dikemez sonuçta sırnaşık şey

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.