Boşanıyorum....

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve rumeys tarafından 24 Ocak 2010 başlatılmıştır.

24 Ocak 2010
    Konu Sahibi : rumeys
  1. rumeys

rumeys Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    daha türkiyeden almanyaya esimin yanina döneli 2 gün olmusken bir kavga sonucu esim beni tekme tokat dövdü ve polis cagirdim.polise trye dönmek istedigimi söyledim onlarsaesime evden uzaklastirma cezasi verdiler.buarada dayimlari haberar etti,ben kesinlikle evde kalmak istemedigim icin onlara geldik ve hala buradayim.

esimle teyze cocuklariyiz,dayi ikimizinde dayisi,buarada esim 2 defa buraya geldi ama ben tek kelime etmedim.bu olay yasanali 10 gün oldu,dayim barisin cocugunuz var,simdi hemen dönersen trde herkes anlar cok zorlanirsin,büyükler üzülür fln diyor.bense bu ülkeden hemen dönmek istiyorum ama onlarin yanindayim ve onlari cignyip gcemiyorum.trden yeni geldim daha annem babm üzülür,akrabalar ve cevre beni bunaltir,ileri geri knusur diye düsünüp duruyorum.ama 2 yasindaki oglumun gözü önünde dayak yiyerek bi ömür gecirmek istemiyorum.en büyük sorunum daha geleli 10 gün olmusken geri dönmek ve bütün dikkatleri üstüme cekmek.keske hazirana kadar burada yada trde kimse duymadan kalabilecegim bi yerim olsaydi. o zaman haziranda gider görevime baslardim ve oraya alisamiyorum der,bosanma isini hallederdim caktirmadan.bu surecte kendimle basbasa olmak istiyorum herkesin hedefi haline gelmek degil.nolur akil verin,akil akildan üstündür ,nasl bi yol izlemeliyim

trde ögretmenim,esimin isi nedeniyle 2 yildir buradayim.burda calismiyorum

2. 24 Ocak 2010
  3. Borzo

Borzo Mucizemmm Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    Büyükler üzülecek,mileltin ağzına sakız olucaksın diye
    Dayak yemeye devammı edeceksin
    Bence sen haklısın başın dik olsun
    o adam utansın yaptıklarından.
    Ara aileni olanı anlat dön memleketine işin gücünde varmış
    Hiç kimseyi umursama lütfen.sen ve bebeğin önemli.

4. 24 Ocak 2010
  5. Paradoks

Paradoks Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    38
    Ödül Puanları:
    148
    dayınlarda kalamaz mısın canım hazirana kadar.kesinlikle haklısın.tekme tokat dövdü diyorsun ve anladığım kadarıyla daha önce de şiddet kullandı sana..biliyorsun devamı geliyor bunun.ciddi bir yardım almadıktan sonra düzelmesi zor.

Eğer kalamazsan dayınlarda dön bence.başkaları ne derse desin.kendin için yaşa.psikolojin de sağlığın da bozulur böyle.kim ne derse desin.merak etme başka bir dedikodu bulana kadar uğraşır insanlar sonra unuturlar.herkes kendine baksın.ailene de güzelce anlat..korkma sakın.her şeye bir süre sonra yoluna girer..

6. 24 Ocak 2010
  7. gurbaa prenses

gurbaa prenses KK'nın Haylaz Kızı Pro Üye

Beğenildi:
    190
    Ödül Puanları:
    213
    şiddeti hiç birsey makul gosteremez fakat ben merak ettim sizi bu denli gözü dönmüşcesine hirpalamasinin altında yatan sebebi
    daha evvelden var miydi bu tarz egilimi
    aranizda şiddetli kavalar oluyor muydu?
    bunlari bilmek gerekir sağlıklı yorum yapabilmek için

ayrıca;
    yaşadiginiz hayat sizin hayatınız
    birileri ne der diyerek günlerinizi zehir etmeyin kendinize
    sevmediğiniz bir adamla aynı havayi tenefüs edecek olan sizsiniz, eş dost konu komşu değil
    eşşekten düşmeyen düşenin halinden anlamaz derler
    sen hayatına nasıl yön vermek istiyorsan o hedefte yürü
    bi gün konusur, iki gün konusur ücüncü gün başka bi kurban bulur kendilerine dedikoduyu şiar edinmiş zavallılar merak etme...
    hakkında herşeyin hayırlısı olsun

8. 24 Ocak 2010
  9. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Frauenhaus dedikleri kadin siginma evinde kalabilirsin cocugunla....

Mutlaka dönmek istiyormusun?

10. 24 Ocak 2010
  11. rumeys

rumeys Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    dayim sinirin yatisana kadar istedigin kadar kal diyor ama o bosanmam taraftari degil,onun icin burada daha fazla kalmak istemiyorum.bide onunda 4 cocugu var ve en kucügü 2.5 yasinda bi oglan ,benimkide cok hareketli rahat edemiorum.aksama kadar 2 cocugun pesindeyim.

12. 24 Ocak 2010
  13. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Canim pek net anlayamadim senin durumunu....

O yüzden birkac sorum olacak:

Oturumun varmi?
    Cocugun alman vatandasimi?
    Almanyada kalmak istiyorsan yardimci olacak cok kurumlar var...basvurabilirsin!
    Orda kalmak istiyormusun?

14. 24 Ocak 2010
  15. Mihriban

Mihriban Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    196
    kesin kararını vermişsen boşanacaksan geri dön onu bunu ne diyeceklerini düşünme derim ben

16. 24 Ocak 2010
  17. rumeys

rumeys Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    daha 1,5 yillik evliyken bi tokat atmisti.ve gecen baharda ikinci geldi ve buda son ama en siddetlisi.cok basit bi nedenden.cocuk parmagini prize sokuyo diye orayi bantlamis ama cocuk korumasi olani bantlamamiis.couk parmagini oraya sokuyo diye co siddetli bi sekilde cocuga vurdu bende kizdim,cocuk bu parmagini oraya sokar sen orayida bantlasaydin sokmamasi gerekiyosa diye.sanami sorcaktim öylemi böylemi derken bi tokat atti.bende herdefasinda ben mi tokat yiyip oturucam diye üstüne yurudum ve bi hayli bogustuk.üstüne yürümesem bi tokatla kalicakti

18. 24 Ocak 2010
  19. rumeys

rumeys Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    almanyada kalmak istemiyorum sadece esimin gorevi nedeniyle 2 yildir burdayiz.yol yordam dil bilmiyorum,hic bi kurumla ugrasmak istemiyorum trye dönmek istiyorum