Boşanıyorum

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve adios33 tarafından 13 Haziran 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    13 Haziran 2010
    Konu Sahibi : adios33
  1. adios33

adios33 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ...........................

Son düzenleme: 31 Temmuz 2010
  2. 13 Haziran 2010
  3. nadif

nadif feci halde aşık :) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    41
    arkadaşım öncelikle çok üzüldüğümü belirteyim. Ben asla boşanmadan yana olmuş biri değilim ama yazdıklarını okuyunca boşanmalı dedim. Ne üzül nede daha fazla incitmesine izin ver. Birdaha başkasına nasıl güvenirim demişsin inan güvenirsin seni ve sevgini hakedecek bir erkek mutlaka çıkar karşına.

4. 13 Haziran 2010
  5. serendipt

serendipt Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    durumuna çok üzüldüm kardeşim. empati kurmak bu durumda ne yapılabilir buna karar vermek gerçekten çok zor. boşanmak ilk bakışta bir kurtuluş gibi ama sonrası neler getirir neler götürür çok iyi analiz etmek lazım söylediklerine göre eşin bayaa değişmiş evelendikten sonra bunun nedeni ne olabilir sırf cinselliktide amacı elde edince sevgiyi saygıyı aşkı birkenaramı bıraktı veya bunlar hiç olmamış yapmacıkta olmuş olailir sevgi aşk kolay kolay yitirilecek şeyler değil çünkü..bir insan nasıl bukadar değişebilir çok merak ediyorum Allah yardımcın olsun ailenle görüşüp ona göre karar ver bence yolun başındasın onun için sabret deme gibi bişey söyleicem ama eşinle konuş dicem konuşma şansınız yok galiba bu yolu zorla derim ben yinede arkadaş aile desteği alarak konuyu çözmeye çalışın eski muhabbetinizi yakalayabilirsiniz inşallah böyle ...

6. 13 Haziran 2010
  7. KapicininBitliKizi

KapicininBitliKizi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    senı cok ıyı anlıyorum canım bı ara bende snın gıbıydım benım esımde tam bır pc kolık sabah kalkıyor 10 bır oturuyor tamma yemkden yemege goruyordum yuznu cekdım karsıma konsudum zamnınd ayatıp kalkıor sende cek karsına konus pc mı onemlı aılenmı de vakıt ayır de parasını yemsıım harcıyorsan sankı tekmı harcıyorsun o ne ole hesap sormalar sacmalık bence sen ne ıyısı guzelce olgun bır sekılde konsu esınle boyle olmaz de Yoksa sende kendıen edıceksınn

8. 13 Haziran 2010
  9. adios33

adios33 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ......................

10. 13 Haziran 2010
  11. mnla

mnla Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    yani bu forumda sizin dertlerinize benzer cok kisi okudum. ama boyle madde madde detaylica analiz edeni gormedim. bu bence artik sizin sinira geldiginizi gosteriyor. bir yil bu kadar seyi gozlemleyip bikmak icin aslinda cok da yeterli degil. demekki cok sik yasadiginiz seyler ki artik bikmissiniz.
    bence esinizin pek bir tutulacak yani yok. bosanmak cok zor eski hayatiniza donmek cok zor. ama geri doneceginiz hayat bundan kotu mu olcak? buna gore karar verin.. ayrica unutmayin ne kadar kotu oldugu da degil sizi nerenizden vurdugu da onemli iki durumun. burda kendinize sayginizi kaybetmek uzeresiniz. ailenizin yanina donseniz, yada atanip kendi hayatinizi kursaniz en azindan derdiniz anne baba sikintisi ya da gecim derdi olurdu. yani bosandiktan sonrasi bundan zor da olsa, en azindan onurunuzla devam edersiniz.
    cok uzuldum sizin icin ama cok bilincli birine benziyorsunuz. umarim kendi cikis yolunuzu bir an once bulursunuz. 1 yil giden seyleri geri yerine koymak icin cok gec degil. biraz cesaret.....

12. 13 Haziran 2010
  13. adios33

adios33 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ...................

14. 13 Haziran 2010
  15. boreas

boreas Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaşım, evlilikte her iki tarafında birbirine bir şeyler katması gerekir, tamam evlendikten sonra değişen insanlar gördümde sizin eşiniz 180 derecenin gerçekten hakkını vermiş. Hayatınızı bu şekilde geçirmek isteyip, istemediğinize gerçekten karar vermeniz gerekir, hani bir düzelme ışığı, ufak bir umut olsa neyse...Bunu en iyi siz görebilirsiniz. Eşinizin hatalarını, eksiklerini görmediğide ortada. Biz burdan direk boşan diyemeyiz belki, ama bu hayatı gerçekten bu şekilde yaşamak istiyor musunuz? Allah yardımcınız olsun.

16. 13 Haziran 2010
  17. adios33

adios33 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ............................

Son düzenleme: 7 Temmuz 2010
  18. 13 Haziran 2010