Boşanma veya boşanamama

Konusu 'İlişkiler, Duygular ve Hayatın İçinden' forumundadır ve Sugar tarafından 8 Mart 2010 başlatılmıştır.

8 Mart 2010
    Konu Sahibi : Sugar
  1. Sugar

Sugar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Iste butun mesele bu bosanmak istiyorum hakli nedenlerim var ama sagolsun arastirdim kanunlarimiz kadini korusada yeterli kalmiyor yani biz kadinlar bosanma ve sonrasinda izdirap cekmeye mecbure birakiliyoruz sanki.Esimin yalanlarini yakalamistim oncesinde simdi de fotografini buldum ama kanunlar bunlari delil dahi kabul etmiyormus!!!yani ben simdi esimin yaptigini yanina kar mi birakmaliyim yoksa surekli yalan soylemelerini hos gorup bu mutsuz yuvayi dahada mutsuz hale mi getirmeliyim kendim icin tabi karsi taraf sakin oldugum icin bu durumdan son derece mutlu kiyamet koparmadim diger yandan 30 kusurluk oglunu kundaktaki bebekle karistiran kayinvalideme saygi duyup hep sabreden mi olmakmi durumundayim bu dunya ne kadar haksizliklar la dolu yuregim aciyor hemde cok bense hakliligimi bile savunamiyorum devlet baba esin ihanetini bile degisik sekillerde istiyor ...mus !!cok enterasan aklim almadi bu isi akil sagligimdan olacagim yada bu yuvadan hanimlar bilmiyorum siz ne dersiniz bu duruma ama cok dertliyim hemde coook !!!senağlama

2. 8 Mart 2010
  3. eşiniz boşanmak istemiyor mu ya da siz yüklü bir tazminat için gerekli şartlara sahip olamadığınız için mi üzgünsünüz? madem evliliğiniz yürümüyor zorda olsa biticek...

4. 8 Mart 2010
  5. dilarem

dilarem erdim,serdim :) Pro Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    Hemen bir boşanma davası açın..
    Bakın her şey nasıl da bitiyor.
    Katlanmak=kişilikten ödün vermek.
    Ne için?

6. 8 Mart 2010
  7. mutnojmet

mutnojmet Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    30
    Ödül Puanları:
    153
    canım kim dedi fotolar delil olmaz diye sen gizlice çekmediğin sürece sun hakimde kanaat oluşturur iki de şahitle desteklersin

sadece elinde kesin kanıt yoksa zinadan boşanamazsın cinsel ilişki kanıtı lazım onun içinde aynı evde yanlız kaldıklarını bilen şahit veya bizzat görmen falan lazım onun dışında genellikle kadınlar zina kanıtı sunamadığı için şiddetli geçimsizlikten açar davayı aldattığını ekler dilekçeye hakim de ona göre karar verir

8. 17 Mart 2010
  9. Çenebaz

Çenebaz Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Konu içerik nedeniyle " ılişkiler, Duygular ve Hayatın ıçinden " Bölümüne taşınmıştır.