boşanmada altınlar kimin????

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve morgana_aa tarafından 14 Nisan 2010 başlatılmıştır.

14 Nisan 2010
    Konu Sahibi : morgana_aa
  1. morgana_aa

morgana_aa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar beni hatırlıyorsunuzdur eşim kendi ailesinin bulunduğu şehirde yaşamamız için zorlamıştı bende istememiştim istememem sonucunda eşimin sürekli soğuk ve beni artık istemediğini hem söyleyip hem hareketlerinle belli edince dayanamadım artık boşanmak istediğimi söyledim tamam dedi anlaşamıyoruz ve boşanmaya karar verdik şuanda işyerimde boşanmam duyulmasın diye dilekçeyi erteledim eşimle aynı evdeyiz hala arkadaş gibiyiz espri yapıyoruz tv izliyoruz öyle saçma sapan bir hayatım oldu evden git mi diyim kendisinin gitmesi lazım bende git demedim paylaşacağımız eşyaları konuştuk küçük altınlar bilezikler hepsini mahkeme kadınamı veriyor yoksa paylaştırıyor mu çevresinde boşanan bu konuda bilgisi olan varmı

2. 14 Nisan 2010
  3. edanaz

edanaz Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    25
    Ödül Puanları:
    148
    Haaa aynaya bakmış gibi oldum. Canım herşeyden önce bir psikolog bul, biz de öylydik ama sonra insan gaip bir duruma düşüyor, bir an önce destek al. Altınar konusunda kendiniz anlaşabilirsiniz. Anlaşamazsanız avukata danış. Ama lütfen destek al. Bu sorun yok gibi gözüken ev otamı fark etmeden insanı sarsıyor. Bir müddet sonra esasında sorun yokmuş ve bu adam bana iyi davranıyor, beni seviyor ben neler yapıyorum deyp kendini suçlama moduna giriyorsun. Sonra uyku kaçıyor, uykusuzluktan, sinirli oluyorsun ve halin kalmıyor. Lütfen kendine dikkat et. Hatta madem etelediniz bir umut görebiliyorsanız bir evlilik terapistine gidin, aklınızda soru işaretleri kalmasın.

4. 14 Nisan 2010
  5. balxixmnur

balxixmnur Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    boşanmaya karar verdiniz ama yanı evdesiniz ve hoş sohbet ediyorsunuz. bence bu boşanma işini tekrar düşünün. demekki çok iyi anlaşıyorsunuz. büyük konuşmayayım ama eğerki eşimle boşanma kararı almış olsaydım yanyana bile durmazdım. sevgiliyken ayrıldıkta yanyana gelince bile için acıyordu yani düşünemiyorum bile.

6. 14 Nisan 2010
  7. bahargelirse

bahargelirse Guest

kocan hala ayrılacağınızı sanmıyor..ayak sürüklüyor...hele iş bir ciddiye binsin altınıda eyayıda alır kaçar ailesi...uyanık ol..

8. 14 Nisan 2010
  9. morgana_aa

morgana_aa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    biz 5 aydır aile terapistine gidiyorduk ama bir faydasını görmedik bu sorunla 1 yıllık evliliğim cehenneme döndü her gün ailesinin yanına gitmediğim için suçlandım surat asıldı konuşulmadı pire deve oldu karı koca ilişkimiz kalmadı benden soğuduğunu sevmediğini söyledi defalarca bunlara katlanmak o kadar zorki bizimle ilgili hiçbir planı yoktu yani çocuk birikim ev vs.. sadece işte yükselmek ve kendi ailesinin yanında olmak hedeflerimiz farklılaştı

10. 14 Nisan 2010
  11. edanaz

edanaz Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    25
    Ödül Puanları:
    148
    Ama hiç fayda görememeniz garip geldi bana.... Sence şu dönemde durulma, düşünme olabilir mi? Kaç yıllık evlisin?

12. 14 Nisan 2010
  13. lovelinya

lovelinya Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    aynı evde bu durumda kalabiliyor olmanız çok garip geldi bana da...
    ya gerçekten ikinizdede sevgi hiç kalmamış;
    yada hala boşanacağınıza inanmıyorsunuz...

14. 14 Nisan 2010
  15. morgana_aa

morgana_aa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    1 yıllık

16. 14 Nisan 2010
  17. morgana_aa

morgana_aa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    biz şu konuda fikir birliğine vardık hedeflerimiz farklı adam bundan sonraki hayatını ailesinin yanında geçirmek istiyor benimde bir ailem var bende oturmak isterdim ama ben evliliğimde sorun hale getirmem demekki benim gitmem bişey ifade etmiyor

18. 14 Nisan 2010
  19. morgana_aa

morgana_aa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    yani ben bu adam için önemli değilim herşey kağıt üstünde kaldı karı koca