bosanmak ıstıyorum

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve burcu_ege tarafından 30 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    30 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : burcu_ege
  1. burcu_ege

burcu_ege Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kızlar ben bosanmak ıstıyorum cunku artık esıme tehamul edemıyorum ya bır ınsan bu kadar bencıl olurmu hep kendınımı dusunur 5sene arkadaslık yaptıktan sonra evlendık cok ıyı tanıdıgımı dusunuyodum ama yanılmısımbencıl ınsanın tekı ılgısız dogumdan sonra anesının bana yaptıgı terbıyesızlık sonucu esımın aılesıyle gorusmeyı kestıkten sonra cok degıstı bunu( yazmak bana cok utanc verıyo ve boyle bır seyı ozur dıleyerek yazıyorum )ılıskıye bıle neredeyse ayda1kez gırıyoruz 3gunluk ızın vermıs calıstıgı yer ve esım tek basına bodruma gıtmek ıstıyo neymıs cok bunalmıs asıl bunalan benım ay sonunu zor getıren neredeyse bayramdan bayrama ustume basıma bısey alıyorum butun gun bebegımle ugrasıyorum asıl bunalan benım hadı ustune gıtmıyım dıyorum ıyı davranıyorum yok ben ıyı davrandıkca kotulesıyo
    koltukta uyumus kaldırıp yatagımıza yatırdım sarıldım ve bana soyledıgı aaaa bıktırdın oldu sınırıme kalktım cok sınırlerım bozuk sanırım ask kımız bıttı benden uzaklastı artık dayanamıyorum evlı kalmak ıstemıyorum ne kavdan anlıyo ne guzellıkten
  2. 30 Ağustos 2008
  3. DerinSu

DerinSu Aktif Üye Pro Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    38
    canımm üzülme..eşime tahammül edemiyorum diyecek kadar bıktıysan sözün bittigi yerdeyiz aslında..bunun üzerine ne desek boş olur çünkü seninde dedigin gibi AŞK BİTMİŞ sanırım...ne demek tek basına bodruma gitmek ya,insan bi seninde gitmek isteyip istemedigini sorar karı-koca dedigin et tırnaktır one öyle ayrı insanlar gibi:eek:klava:yani sadece maddiyat olsa sorun ama arada güçlü bir aşk ve sevgi olsa dayan dicem herşey düzelir dicem ama çoktaaan bitmiş bazı degerler aranızda...dogum demişsin çocuk mu var canım?
  4. 30 Ağustos 2008
  5. kronick

kronick bize her yer TRABZON:) Pro Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sakıncası yoksa eşinizin ailesiyleg örüşmeme nedeninizi açıklarmısınız.terbiyesizliği yani...daha sağlıklı yorum yapabileceğimi düşünüyorum...
  6. 30 Ağustos 2008
  7. burcu_ege

burcu_ege Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    evet 5 5aylık bır oglum var
  8. 30 Ağustos 2008
  9. burcu_ege

burcu_ege Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    neresınden baslasam anlatsam roman olur resmen kısacası benı hıc ıstemedı annesı nısanlandıgım gunden ıtıbaren hep laf sokmalar assalamalar ınsan katlanamıyo bunu soylemek ayıp gelıyo fakat benım annem babam unv mezunu ınsanlar cadı kaynanam ılk okul kendıne bakmadan bana laf sokuyo neyse kı ıplerın koptugu an dogum yaptıgım gundu oglumun ısmını begenmeyıp hastanede kavga cıkardı ve eve geldıgım 4gun ona yemek yapmadıgım ıcın kavga cıkarttı ve senı bosatıcam dıye bagıra bagıra gıttı ben de o dakıkadan ıtıbaren sıldım onları ve 5aydır gorusmuyorum
  10. 30 Ağustos 2008
  11. DerinSu

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    38
    ALLAH YARDIMCIN OLSUN canım.ne diyim bilmemki.böyle anlattıgın gibi yaşamakda zor ama yaa.çocuk bir yandaa offf.ayrıl desekkk ne kadar dogru olur ki çocugunuz var onun da gelecegi önemli.malesef her anne baba ayrıldıktan sonra arkadas gibi görüşüp çocukları için bişyler yapamıyor.iyice kararlıysan boşanmaya bunları düşünmelisin canım.o çocuk öyle kalmayacak sonuçta büyüyecek ve anlamaya başlayacak.ona bazı şeylerin eksikligini hissettirmeden,onu incitmeden bişyler yapabileceksen yap.ama aksi halde perişan olur çocuk arada..
  12. 30 Ağustos 2008
  13. burcu_ege

burcu_ege Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    zaten bebegım olmasaydı 1dakıka bıle durmazdım zaten annesının yaptıklarına karsılık karısını savunmayan bır ınsan bebegımın dogdugu gun sıldım esımı aslında offffff cok zor durumdayım ayrılırsam oglum ne olur dıye dusunuyorum ona boyle bır sey yasatmak ıstemem ama olmuyo kafam cok karısık boyle degıldı o kadar mutluyduk kı noldu bılmıyorum
  14. 30 Ağustos 2008
  15. DerinSu

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    38
    canım böyle degildi diyorsun ya,acaba ailesiyle görüşmedigin için sana tavır alıyor olabilir mi,yada bu durumdan sıkılmıştır belki,görüşmenizi istiyordur.yada oda belki senin için böyle düşünüyor yani ilgilenmedigini falan..en iyisi ne biliyo musun.ona diyeceksin ki çok önemli bir konu hakkında konusmamız gerek seninle de ve ciddi bir şekilde konus..bu böyle nekadar devam edecek de.böyle devam edecekse boşanmak istiyorum de.eski SEN i özledim de,ne biliyim içindeki herşeyi söyle canım yaa kocan o senin.benden sogudun mu bişyler mi eksik geliyor de açık açık konus yani.başka yolu yok gibi canım..
  16. 30 Ağustos 2008
  17. burcu_ege

burcu_ege Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kesınlıkle annesıyle gorusmedıgım ıcın yapıyo bılıyorum defalarca konustum anlattım dogru duzgun dınlemıyo ben senı sevıyorum nerden cıkarıyosun hersey yolunda dıye kestırıp atıyo ben onunla bır bebekle ılgılendıgım gıbı ılgılenıyorum ya bu erkeklerın annelerıne karsı olan duskunlugunden nefret edıyorum ya sız artık buyudunuz cıkın anne sozunden artık senın bebegın olmus buyudun ıste farkında degılmısın adam :nazar:bıraz benı dusunsun ıstıyorum en azından (uzuntuden sutum gıttı cok azaldı )annem uzdu bıde ben yapmıyım desın bebegıme verımlı olamıyorum
  18. 30 Ağustos 2008
  19. yorgun savaxsxçxix

yorgun savaxsxçxix Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    bence ayıp değil yanlış! insanları diplomaya göre değerlendirmenin ne kadar anlamsız olduğuna birçok defa değindik bu forumda.

kayınvalideniz diğer konularda haksız olabilir, ancak unutmayın ki çevremizde "okumuş eşekler" çok! insanlık, görgü, genel kültür vb. birçok şey okulda öğretilmiyor.

Ben de ağabeyim de ilkokul mezunu bir çiftin çocuklarıyız. İlkokul mezunu olmaları, onların birçok üniversite mezunundan daha iyi bir matematik zekasına sahip olmalarına, kendilerinde üst konumda çalışanları bu yönleriyle şaşırtmalarına engel olmamış. :1closedeyes:

eğer böyle bir düşünceniz varsa, neden o annenin oğluyla evlendiniz anlamadım? sonuçta ilkokul mezunu:nazar: