Boşanmak en iyi çözüm sanırım

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve melek_21 tarafından 26 Haziran 2010 başlatılmıştır.

26 Haziran 2010
    Konu Sahibi : melek_21
  1. melek_21

melek_21 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Nasıl baslasam bılemıyorum.Dün bi konuda sebepsiz yere suçlu ilan edilidiğim için bu konuyu açıp açmamakta çok kararsız kaldım ama fikirlerinize ihtiyacım var.tarafsız fikir alabileceğim kimse yok.

Dun dogum gunumdu.Daha evlılıgımız ıcınde kutlayacagımız ılk dogum gunuydu.Ben alıskınım annem babam daha sabahdan kucuk surprızlerle baslar kutlamaya.Yıne oyle olacak sandım.Ama hıc bısey olmadı sabah.Dedım herhalde aksamı beklıyor surprızı buyuk.Ama ısden geldı yemegı hazırlarken ben uyumus koltukda.Uyandırdım zar zor yemek yedı.Ustelık o gun calısmamısdı da yorgundu da uyudu kaldı desem.Herseye ragmen ben uyandıkdan kendıne geldıkden sonra kutlayacagız dıye dusundum.Hatta belkı uyuklaması bıle benım once unuttugunu dusunmemıs saglamak ıcın oldugunu bıle dusundum.Ama oyle olmadı.Yemekden sonra dunya kupasını ızledı ve uyudu.Geceyı kanepede uyuyarak gecırdım.Sabah da kavga ettık.Neymıs unutmus ınsamıs unutabılmesı normalmıs.Hem beklememelıymısım oyle nısanlıyken gıbı herseyı kutlamasını felan.Zaten nişanlıyken bile doğru düzgün kutlamamıştı sonra telafi ederiz demişti.Ben de buna dayanarak dedim bu sefer hayatta unutmaz.Bana değer vermediğini düşünüyorum artk.

Haftaya evlılık yıldonumumuz var eger onu da unutursa ayrılmaya karar verdım cok kotuyummmm :çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm:

2. 26 Haziran 2010
  3. dove

dove Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    insan beklenti içine girince üzülüyor haklısın bu konuda. ama bazı insanlar doğum günüymüş, sevgililer günüymüş böyle şeylere önem vermezler.

mesela ben. Ailem böyle bir alışkanlık vermedi bana. ben de sevgiliminkini 3 sene üstüste unuttum. sonuncusunda da yanındaydım, doğum günün kutlu olsun dedim geçti gitti.

eğer eşin böyle biriyse, çok da bişey bekleme. çünkü kendimden biliyorum, çok anlamsız geliyor özel günleri kutlamak :/
    yine de hassasiyetini belirt ki en azından bi çiçek alıp gelsin...

4. 26 Haziran 2010
  5. kedijik

kedijik CüMLe_-_MüHeNDiSi Pro Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    Alınacak ders:Bu kadar kucuk bır sebep dert edılır mı?Edılır...

Senın gıbı acımasız olmadan yazacagım.Bosanarak degıl onun ıcın ozel gunlerı kutlayarak ders vermeyı hıc dusunmedınız mı?

6. 26 Haziran 2010
  7. melek_21

melek_21 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    hassasiyetimi çok belirttim sonuçta ben önem veriyorum bi iki hafta önce konuşmuştuk hatta doğum günüm yaklaşıyo filan die o da kutlarız dedi ama bi de bunun üzerine unuttu bu kadar önemsiz olmamalı sonuçta ben onun eşiyim

8. 26 Haziran 2010
  9. melek_21

melek_21 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ........ benim sebebim küçük değil kendi konunuzla kıyaslamayın lütfen o başka bu başka amacınız bana sataşmaksa hiç gelmeyin konuma ama fikir verecekseniz buyrun....

10. 26 Haziran 2010
  11. kedijik

kedijik CüMLe_-_MüHeNDiSi Pro Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    Fikir verdım zaten size.Ustelık fikrimin yanısıra sıze bırde ınsanların dertlerının buyuk kucuklugu kendılerı ıle ılgılıdır bunun kıyasını yapmak baskasına dusmez seklınde de bır hatırlatma yaptım.

12. 26 Haziran 2010
  13. balxixm.

balxixm. zaman eskiye dönermi...? Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    hassas olabilirsiniz ama böyle bir konudanda boşanmak gerçekten saçmalık bana göre...benim eşimde unutuyor ama sizin eşinizinde söylediği gibi insanlık hali çalışıyor kafasında bin türlü problemi var o yüzden ben laf çarpıtırım ama kesinlikle kapris yapmam...sizinki kapris şımarıklık bence..boşanmak yerine daha farklı çözümler üretebilirsiniz

14. 26 Haziran 2010
  15. melek_21

melek_21 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    şımarklık mı eşim tarafından şımartılmak istemek değerli olduğunu hissetmek istemek şımarıklık mı oluyorohaoldumsmile

16. 26 Haziran 2010
  17. UyuyanGuzel

UyuyanGuzel Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    675
    Ödül Puanları:
    113
    bosanmak mi?????
    hey Allah'im...
    sacmalamissiniz...
    bir gun ben de esimin dogum gununu unutmustum...
    hatta ikimiz birlikte ilk yilimizda evlilik yildonumumuzu unutmustuk...
    cok takilmayin boyle seylere kendinizi bosu bosuna yipratmayin kafaniza takacak baska derdiniz yok sanirim...

18. 26 Haziran 2010
  19. Malen

Malen Hadi gel bebegim Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Dünde benim dogum günümdü,ayni günü dogmusuz seninle.
    Esim yanimda degildi aksam gelecekti,sabah uyandim tek basina,
    Normal hayatta günlük ne yapiyorsam onu yaptim yine,
    Aksam esim geldi biraz muhabbet ettik vs derken,
    Ne istersin dedi,dedim hic birsey istemem sagol cnm
    (Cünkü beklenti icine girmemistim)
    Iyi oazaman git cantamin dis kismina bak orda sana ait bisey var dedi.
    Hediye almis bana.tsk ettim mutluda oldum..
    Ama sonra tekrar ayni yasantimiza geri döndük...
    Yani kisacasi cok büyük bir beklenti sonrasi,cok büyük bir hayal kirikligi yasayacagina beklentisiz ol daha iyi