Boşanmak

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve hepmutsuzum tarafından 30 Haziran 2009 başlatılmıştır.

30 Haziran 2009
    Konu Sahibi : hepmutsuzum
  1. hepmutsuzum

hepmutsuzum Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    uzun aradan sonra tekrar döndüm buraya herkese merhabalar.ben boşanma arefesindeyim ve kendimi hiç iyi hissetmiyorum.psikolojim çok bozuldu ve 3 günde çok kilo verdim.onunla yapamamama rağmen ayrılık çok koydu bana sizlerden yardım istiyorum benim durumumda olmuş yada olanlar sizler nasıl altından kalkıyorsunuz bu durumun çok kötüyüm ben...........

2. 30 Haziran 2009
  3. Payam

Payam Hayat ben sana küstüm.... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    zor iş.ben yaşamadım ama sanırım bol bol kitap okurdum.kafayı toplamanın ve dağıtmanın en iyi yolu:)

mutlu olmanızı dilerima.s.

4. 30 Haziran 2009
  5. _ConversE_

_ConversE_ Nam-ı diğer extreme:)) Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    106

zorda olsa geçmişe bir sünger çekin ve önünüze bakın,
    hayatın ne kadar değerli olduğunu keşfedin,yeniden hayata gelmiş gibi..
    Rabbim bundan sonraki yaşantınızda mutlu etsina.s.

6. 30 Haziran 2009
  7. zemus

zemus şöfeer Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    hiç bir acı ilk günki gibi kalmaz elbet seninde haififler..
    artık geçmişe odaklanma düşünme . tartıp biçme
    sadece önüne bak ve hayata sıkı sıkı sarıl..

8. 30 Haziran 2009
  9. LOCA

LOCA Kaçıyorum Kovalama! Üye

Beğenildi:
    260
    Ödül Puanları:
    153
    :teselli:canım çok üzüldüm:gitme:ama hep mutsuz olacağına bi seferde olur sonra diner merak etme buda geçecek zaman herşeyin ilacıdır.geçmişi düşünme kendine meşgale bul:1hug:

10. 30 Haziran 2009
  11. hevin

hevin İkiPaşaAnnesi :) Pro Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    148
    Cok üzüldüm canım Rabbim yardımcın olsun, hep mutlu olursun insallah :Saruboceq:
    Bu süre icerisinde kendini baska seylere odakla, imkanın varsa tatile cık, bol bol kitap oku, sosyal faaliyetlerde bulun, arkadaslarınla cok zaman gecir. Bir bakmıssın gün gelir bu günleri bile hatırlamazsın. Hakkında hayırlısı olsun. a.s.

12. 1 Temmuz 2009
  13. sopakuzuli

sopakuzuli Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    206
    Ödül Puanları:
    113
    zaman canım acı olacak ama zamanla buda geçecek azıcık sık dişini güçlü ol ama herkes payına düşen acıyı yaşamadan rahat huzur yok önce çekeceksin o acıyı üç beş gün herneyse sonra bi bakmışsın hafiflemiş bide bakmışsın geçmiş HATTA BİDE BAKMIŞSIN YENİ Bİ AŞK KAPINI ÇALMIŞ Şeniz

14. 1 Temmuz 2009
  15. EU1

EU1 Guest

bir yuvanın yıkılması insanın yıllardır alışmış olduğu herşeyden kopması ne acı ya.acı çektiğinize göre seviyorsunuz demekki niye ayrılıyorsunuz çok merak ettim.

16. 1 Temmuz 2009
  17. eylul_su

eylul_su Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bende yeni boşandım.. hayat acımasız belki yaşanılanlar çok zor . ama zamanla geçeçek. en azından bilmiyorum boşanıla ne kadar oldu ama emin ol hafifleyecek. zamanın dindiremediği hiç bir acı yok. böyle durumlarda mümkün olduğunca yalnız kalmamak lazım. sevdiğin hoşlandığın şeyleri yap sinamaya giit mesala kitap oku bilmiyorum çalışıyormusun eğer çalışıyorsan iş gün boyu meşgul ediyor insana. yani bu aralar kendini hiç dinleme evliyken yapmayı istediğin ama eşinin engel olduğu şeyleri yapmaya çalış. ve naparsa yapalım acıtacak buna engel olmak zor. ama insanın en büyük dostu yine kendisi.. salya sümük ağlamaktansa üstesinden gelmek lazım. ben boşanırken şöyle demiştim kendime kimse aşktan ölmüyor. evet acı öldürmüyorsa insanı acıyı azaltmak zamanlada yok etmek lazım. herşeyin bi zamanı var bence.. onca zamanın verdiğin adamı öyle hemen unutmak kolay değilki. ama dediğim gibi seni meşgul edecek oyalayacak şeyler yapp. nelerden hoşlandığını en iyi kendin bilirsin. ama kendini hırpalama. bu dünyaki en önemli şey kendinsin. bilmiyorum çoçuğun var mı benim oğlum var iş dışında kalan zamanımı onunla geçirdiğim için pek vaktim olmuyor. zamanla düzelecek tatlım öpüyorum

18. 1 Temmuz 2009
  19. nehiraybey

nehiraybey Guest

pekı cocugu olupda bosanmak ısteyen ama sevıpde bosanamayan bı okadarda assagılamasına sureklı tettıkde bekler gıbı her lafına ters bır cevap veren bırıyle bırlıkte olmak deger vermeyen cok zor yaa nesını sevıyorsam sevıyorum ıste ama bır o kadarda anlasamıyorum ufff bı kere denedım olmadı bı gun bıle dayanamadım o bıle gelıp almadı benı ben aradımda ole geldı yoksa gelıcegı yokdu yanı cok dertlıyım cookkk