Boşanmayı düşünüyorum

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve gülenyüz tarafından 1 Ekim 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    1 Ekim 2008
    Konu Sahibi : gülenyüz
  1. gülenyüz

gülenyüz Guest

bana yardım edin boşanmayı bile düşünüyorum ne karar verecegimi bilmiyorum eşimin ailesiyle sorunlarım var iki düşük yaptım bebeklerim gelişmedi 2 aylıkten düşük yaptım eşimin ailesi beni şuçluyor eşim bu konuda hiç bir şey demiyor eşimde de sperm zayıf ameliyat oldu bana dua okutup içereceklermiş düşük yapmayayım diye bu konuda eşim hiç bir şey demiyorlar yakında üzerime kuma bile alırlar beni sürekli küçük görüyorlar hakaret ediyorla küfür ediyorlar iftira atıyorlar ne yapacagımı bilmiyorum kendi ailem ne yaparsan arkandayız diyorlar eşimi seviyorum eşimde hiç ses çıkmıyor sessiz kalıyor bana lütfen yardım edin ne yapmalıyım

2. 1 Ekim 2008
  3. samimi

samimi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    279
    Ödül Puanları:
    113
    slm durumun gerçek ten çok zor.eşinin ailesininde yaptığı çok ayıp bence onlara karşı mesafeli ol ne derlerse desinlr duymazlıktan gel umursama çünkü sen sessiz kalırsan ve soğuk durursan onlar çatlar bırak sen sinir olcağına onlar olsun birde öyle dene derim ben a

4. 1 Ekim 2008
  5. samimi

samimi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    279
    Ödül Puanları:
    113
    ayrıca kocanı seviyorsan başkaları için ayrılmayı düşünme onların istediği belki de o sende onları sevindirme aksine eşine yakın davran

6. 1 Ekim 2008
  7. gülenyüz

gülenyüz Guest

onlarıda denedim ama olmuyor her yolu denedin yoruldun morellerim çok kötü

8. 1 Ekim 2008
  9. samimi

samimi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    279
    Ödül Puanları:
    113
    eşin hiçmi destek olmuyor sana destek olması lazım ikinizin elele vermesi lazım.yani neden anlamıyorum iki kişi evlendiği zaman niye onları rahat bırakmıyorlar.böyle seylere sinir oluyorum

10. 1 Ekim 2008
  11. cilekk

cilekk Kücük adamIna asIk.. Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    146
    Evliliklerde yalniz basina sevgi yeterli olmaz hicbir zaman.Esinizinde size saygi duyup

bunu size deger vererek göstermesi lazim.Ne demek ilacli sular iciricekler?Eliniz kolunuz bagli

gibi yaziyorsunuz..!Esinizin tavri degismedikce,ailesinin tavrida degismez.Cook ciddi düsünüp

iyi bir karar vermeniz lazim.

12. 1 Ekim 2008
  13. hatize

hatize Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ikikere düsük yaptiysan onlara ne oluyo..Ay sinir oldum ya sen cocugu onlara dogurmuyosunki ...Sacmaliga bak.. Olur olmaz bu senin sorunun onlarin degil.

14. 1 Ekim 2008
  15. damlasu

damlasu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Bu ne canım ya...Sen zaten onca sıkıntıyı çekiyorsun,üzerine karşılaştığın davranışa bak.Eşinin sana destek olması lazım.Onunla konuşup bu sorunu çözmeye çalışsan...Anlamıyor mu seni?Senin yanında olsa kimseye laf söyletmez.Bu sizin probleminiz.Onlara ne ki?

16. 1 Ekim 2008
  17. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Esinin sessiz kalmasi vicdaninin rahat olmamasindan canim, kendini suclu hissediyor!!:nazar:

Aileside durumu gayet iyi biliyor yani aslinda sorun ogullarinda ama seni sürekli suclayarak ört baz edicekleri anlicagin!!:kızgın:

Esimin kuzeninin 11 sene cocugu olmadi esinin sprem yetersizliginden bu 11 seneye kizin agzindan burnundan getirdiler neler söylemedilerki, kisir, biyikli kisir (hormon bozuklugu oldugu icin kil problemi vardi) sen kadinmisin, bak senden sonra evlenenlerin kactane oldu falan filan cahilce sacma sapan laflar iste...:kızgın:

Onunda esi hic sesini cikarmazdi hatta kendinde kusur oldugnu bile bile oda sirf ailesinin yaninda kücük düsmemek disariya karsi birseyler ispatlamak icin kadincagizi ezer döver küfür kafir ederdi....kötükedihüso

Cocuklari oldu sonunda mutlular simdi ama o kizin yüreginde acilan yaralar o beynine yerlesen laflar hakaretler hala dinmedi ve hala unutamiyor!!:çok üzgünüm:

Ne diyim güzelim, allah yardimcin olsun zor bir durum, lakin benim fikrim sakin ama sakin sessiz kalma ve kendini ezdirme...:1closedeyes:

Aslinda bütün dügüm esinde bitiyor seni korumasi ve ailesinin yaninda böyle savunmasiz birakmamasi lazim:nazar:

18. 1 Ekim 2008
  19. çok üzüldüm senin adına ya senin derdin sana yeter zaten neden böyle yapıyorlar eşinle bence açık açık konuş aklını başına toplasın bu ne yaaa nefret ediyorum böyle herşeye karışan ailelerden ne hadlerineyse yazık yaaaaa tavrını koy derim ben....:kızgın:

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.