Boşanmış arkadaşlar, çocuğu babasıyla görüşmeyen var mı?

Konusu 'İlişkiler, Duygular ve Hayatın İçinden' forumundadır ve missingandmygirl tarafından 13 Mart 2010 başlatılmıştır.

13 Mart 2010
    Konu Sahibi : missingandmygirl
  1. missingandmygirl

missingandmygirl Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    38
    Ödül Puanları:
    113
    ben 1 yıldır ayryım.. ve kızım3 yaşında. babası kızımı ne yazık ki bu bir yıl içinde en fazla 3 kez görmüştür. doğal olarak kızım babasını soruyor onu (hiç haketmediği halde) özlüyor ve soruyor . bende onun işte olduğunu söylüyorum. arada ona anlatıyorum biz babanla ayrıldık onun evi ve bizim evimiz ayrı diye ama daha çok küçük olduğu için bunu anlayamıyor. siz nasıl davranıyorsunuz bu gibi durumlarda? çok üzlüyorum kızım adına ama elimden bişey de gelmiyor :KK43:
    sizlerden tavsiyelerini ve deneyimlerinizi paylaşmak istiyorum sevgiler......

2. 13 Mart 2010
  3. Glorya

Glorya SıkıLdımmı ne? Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    siz eşinizle bunu konuştunuzmu?

4. 13 Mart 2010
  5. devrimc66

devrimc66 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    ilk baslarda benim kizlarimda sorardi..ben iki cocuklan ayrildim..biri 2,5 yasindaydi biri 5 yasindaydi...cok zor günlerdi..bana sorarlardi baba nereye gitti..nerde diye..bende bi kac hafta idare ettim durumu..iste derdim ..calisiyo derdim..sonra cocuklara anlatmak zorunda kaldim..zaten benle evliyken iliskisi olan kadinla beraber görmüs cocuklar...cocuklarin piskolojileri cok bozuldu..5 yasindaki kizim nerdeyse 2 sene boyunca altini pisletti..büyük cisini yapti 2 yil boyunca..kücük kizimdada bi kac kere oldu ayni durum ama o cabuk toparladi kendini..simdi yeni yuva kurdum..cok sükür esimle mutluyum..kizlarimda büyüdüler..13-14 yasindalar su an...ayrildiktan 3 sene sonra simdiki esimle tanistim evlendim..o babalik yapti 2 kizlarimada..allah ondan razi olsun..cennetin en güzel yerine yerlestiirsin rabbim onu..kizlarimin bulusmasina gelince babalarini senede 3-4 kez görüyorlar...kizlarimda pek önemsemiyor zaten..görüsselerde olur görüsmeselerde..

6. 13 Mart 2010
  7. HanimKelesimiGetir

HanimKelesimiGetir TEK DİL TEK VATAN Pro Üye

Beğenildi:
    34.034
    Ödül Puanları:
    563
    Eşiniz bu konuda çaba göstermiyor mu hiç en azından daha sık görebilir çocuğunu CADIARZU

8. 13 Mart 2010
  9. missingandmygirl

Beğenildi:
    38
    Ödül Puanları:
    113
    evet konuştum ama önemsemiyor telle bile ayda bir arar onada söyledim ama bir değişklik yok

10. 13 Mart 2010
  11. devrimc66

devrimc66 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    zor bir durum..bir cocuk piskolojisinemi danissaniz..belki yardimci olur ..

12. 13 Mart 2010
  13. Glorya

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    allah allah..neden acaba.resimdeki tatlı kız aranmazmı? boshayallersmile
    belkide gördüğünde ya da sesini duyduğunda dayanamıyodu.ayrı kalmak daha zor geliodur belki.. çocuk açısından düşünmüyor o ayrı..

14. 13 Mart 2010
  15. missingandmygirl

Beğenildi:
    38
    Ödül Puanları:
    113
    sizde zor günler atlatmışsınız ama güzel Allahım size yeni bir kapı açmış . umarım bende bu zor günleri atlatırım . zaten benim açımdan bir problem yok hiç ama hiç o günlere geri dönmek istemiyorum ama kızımın üzülmesine dayanamıyorum . aslında çokta bu konudan bahsetmiyor ama üzüldüğünü anlayabiliyorum ve bu travmadan en az hasarla çıkmasını istiyorum
    sırf bu yüzden kızm küçükken bir evlilik yapmak istiyorum ki baba modeli olacak biri olsun kızımn yanın da . ama yapacağim evliliğin de alalade bir evlilik olmasını istemiyorum.
    umarım bende sizin kadar şanslı olabilirim Bu arada mutluluğunuz hep daim olur inşallahh sevgiler...

16. 13 Mart 2010
  17. missingandmygirl

Beğenildi:
    38
    Ödül Puanları:
    113
    yok öyle değil kesinllikle ben eski eşim için şunu düşünüyorum siz ne dersiniz bilemiyorum ama ''' o çocuk sahibi bir erkek sadece BABA değil'''
    Düşünsenize aynı yerdeyiz kızıma ulaşması 10 dk ama hiç alakası yok
    Şu anda çok ilginç bişey oldu onuda sizle paylaşmak istedim ben bunları yazarken 1 aydan sonra o aradı ve kızımla 1 dak kadar konuştu ama kızım teli bana geri verdi ve onla konuşmak istemiyorum dedi . ısrar ettim ama hayır dedi.... :KK43:(
    Şu anda daha da çok üzüldüm gerçekten .. ne yapmalıyım bilemiyorum...

18. 13 Mart 2010
  19. Glorya

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    çocuğunuzun tepkisini babasını söyleyin.ileride kızının ona mesafeli davranmasını istemiosa şimdiden silkelenip kendine gelmesi lazım..