BOSCH çamaşır makinesi hakkında bilgi.

Konusu 'Beyaz Eşya' forumundadır ve merral tarafından 1 Nisan 2009 başlatılmıştır.

1 Nisan 2009
    Konu Sahibi : merral
  1. merral

merral Guest

Kızlar bu ikisinden birini almayı düşünüyorum.Bosch WAE20260TR yada BOSCH WAE 20462 .Aranızda bunlardan birini kullanan varmı.Yada bana tavsiye edebileceğiniz başka bi ürün.Yardımlarınızı bekliyorum.
    doğrusu en zor karar verdiğim ürün çamaşır makinesi.Özellikte anlamıyorum.Tek su girişli çicft su girişli hangisi daha iyi.
    Ben sessiz çalışsın 15 dk kısa programı olsun istiyorun.Sizce başka hangi özellikler olmalı.

2. 1 Nisan 2009
  3. biocin

biocin Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    18
    Meralcim tek su girişli artık genelde makineler, benimki siemens, zaten boschla aynı hemen hemen. Nişanlım kullanmaya başladı, çok memnunuz. 8 kilo kapasiteli ve istediğin gibi 15 dk kısa programı var.

4. 1 Nisan 2009
  5. merral

merral Guest

biocin canım cidden makinen güzel.bizde buzdolabı ve bulaşık mak.ni siemens inox aldık.Parmak izi bırakmayanlardan.Çamaşır makinesini beyaz alacağız.Boschtata bu aralar kampanya varmış
    .
    makinenin özellikleri şu sizce nasıl arkadaşlar.İnanın hiç anlamam yardımcı olun bana:)

Enerji Etiketi: A / A / C
    enerji verimlilik Aplus: evet
    6 kg kapasite
    Devir sayısı: 400 - 1000 dev/dak
    Çok katlı su koruması
    Full elektronik
    Özel programlar: lekeliler, hassas/ipek, elde yıkanan yünlüler, koyu renkliler, mix, Süper-Kısa,
    ilave fonksiyonlar: İlave durulama, Başlat/Beklet
    %40 kısaltılmış program süresi
    Geniş dijital ekran içinde: devir ve ısı seçimi ve başlama zamanını erteleme ve kalan zamanı görüntüleme
    LED'li program akış göstergesi
    AquaSpar
    Miktar otomatiği
    Köpük tarama sistemi
    Dengesiz yük kontrolü
    180 derece açılabilir, 30 cm genişliğinde cam kapak
    yıkama işlemi gürültüsü (dB): 57
    sıkma işlemi gürültüsü (dB): 73
    Boyutlar(Y x Gx D): 84.7 x 60 x 59 cm
    Tezgah altına gömülebilir

6. 1 Nisan 2009
  7. serap xoxzbodur

serap xoxzbodur Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    iyi akşamlar. Eşim boschta çalışıyor ona danıştım.ikisinide gönül rahatlığı ile alabilirsin ama oda was 20361 kodlu 8 kiloluk öneriyor. wae20462 ile çok az fiyat farkı olduğu için. daha rahat edersin.ikisindede kısa program var.ve hepsi çelik kazan

8. 1 Nisan 2009
  9. zeysb

zeysb çalışkan uykusuz:) Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merralcim bende yakında alıcam...epey araştırdım...8kg lılar logixx te dediğin özellikler bunlarda var....bu serinin alman yapımı olduğu,diğer serinin parçalarının dışardan gelip burda monte edildiğini söylediler...bu serinin 1000 ve 1200 devirlileri var..diğer tüm özellikleri 7kg lılarla aynı...fiyat farkı var..ben WAE20412TR ve WAE20462TR bakıyorum...bunlar 7kg biri 400-1000 devir biride 600-1000 devir..battaniye,büyük nevresim 6kglıklardada yıkanabiliyormuş ama bunlarda:su-elektrik tasarrufu,15dk programı var..20260 alıcağna biraz fark koy 20462 yi al derim...8kg lıklara heeç bakma içi kocaman...ama illa fark verecem bunlar almanyadan geliyormuş diosanda al..

Son düzenleme: 3 Nisan 2009
  10. 2 Nisan 2009
  11. merral

merral Guest

zeysb sanırım 20462 yi alacağım.8 kiloluk istemiyorum zaten.bunun özelliklerini az önce inceledim.Diğeri ilede çok fiyat farkı yok.Sağolun kızlar yardımlarınız için.
    Serapçım sanada teşekkür ederim.

12. 2 Nisan 2009
  13. tualina

tualina batuhan'ım can oğlum... Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende boshun çamaşır makinasını kullanıyorum çok ta memnunum...perde düğmesini faln öndeki lastiğine hapsediyor ordan alıyorsun yıkama bitince...çok güzel yıkıyor 30 dk hızlı yıkaması var...tavsiye ederim...tüylenme hayatta yapmıyor....

14. 2 Nisan 2009
  15. merral

merral Guest

yasemin-66 senin boschun hangi modeli.POerde düğmesini hapsedeni ilk kez duydum.

16. 3 Nisan 2009
  17. benimben61

benimben61 AnnesininKuzusu Üye

Beğenildi:
    1
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    cnm bizde makinamızı boschtan yeni aldık..nişanlım kullanmaya başladı bile..şimdilik memnunuz,özellikle kısa programı bi harika :)

18. 3 Nisan 2009
  19. merral

merral Guest

Ya kızlar bugün boschu alacakken birden vazgeçtik.Nedense ısınamadım.Kapağı sanki elimde kalacakmış gibi geldi.Biraz ertelemeye karar verdim anlayacağın.Birde kapağı tutup açılanlardan değilde.Düğmeye basınca açılanlar olurya o şekil olsun istiyorum.