Bosch

Konusu 'Yeni Evleneceklerin Sohbet Alanı' forumundadır ve corine tarafından 13 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

13 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : corine
  1. corine

corine Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    BU YAZI YAŞANIŞTIR VE BOSCH İLETİŞİME YAZILMIŞTIR

8 haziran 2009 tarihinde tek çekimle paşa mağzası 7. cad bahçelievlerAnkara şubenizden buzdolabı çamaşır makınası bulaşık makınası ve HSV 746055 modelli fırını 5.400 ödeyerek arese teslim kaydı ile aldım ve evimde beklemeye başladım aradan geçen zaman diliminde aramadığım gün yoktu nerdeyse
    ürünlerin bir kısmı taksit taksit geldi ama ne hikmetse fırın geçen 37 gün sürecinde halen teslim edilmedi 4446333 nolu telefonunuzdan görüştüğüm Si hanıma sıkıntımı defalarca anlatmama rağmen baana önerdiği çözüm malınızı parayı öder ödemez alıp gitseydiniz yada muadili bir ürünle değiştirin oldu
    ben kızımın evlenmesi nedeniyle aldım ve düğün için bütün hazırlıklar bitti fırın bekliyorum.Ankaradaki bütün firmalar ürünlerini vaktinde teslim edeken dünya çapındaki BOSCH firmasi teknoloji takip ederken üretmediği bir ürünü satıp yada güvenimizi kötüye kullanıp bizi mağdur etmeye hakkı vaarmı
    Aldığım cevap Stoklarımızda yok nasıl bir mantık ve satoş politakası uyğuluyorsunuz anlamadım yada anlatamadılar
    Evlenirken alış veriş yaptığınız firmalara dikkat BOSCH iki defa dikkat:mymeka::mymeka:

2. 13 Temmuz 2009
  3. esyn

esyn Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    Bende geçen aylarda BOSCH'dan yüklüce alışveriş yaptım ama hiç sorun yaşamadım......
    Tamamen bayiden kaynaklanıyor markayla alakası yok ki olayın.....

4. 14 Temmuz 2009
  5. verdinaaz

verdinaaz hedef 65 Üye

Beğenildi:
    114
    Ödül Puanları:
    153
    bencede tatlım ne alakası var boschla bende aldım hatta 3 ay gibi bir süre çeyiz diye yazdırdık ve mağazada beklettik sonrada mağazada depoda yer sorunu nedeni ile getirdiler eşyalarımızı bizde uygun bir yerde bekletiyoruz şimdilik....hepside eksiksiz geldi...

6. 14 Temmuz 2009
  7. dirim

dirim Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.087
    Ödül Puanları:
    238
    benimde beyaz eşyalarımın hepsi bosch
    bizimde yaklaşık 3 ay kadar depoda bekledi ve istediğimiz zaman getirdiler
    bayiden kaynaklanıyor sanırım

8. 14 Temmuz 2009
  9. organiksheker

organiksheker >>12.06.2010<< Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    benim yaklaşık bi senedir mağazada hatta geçenlerde bakalım yeni bişiler varmı die adam alcaksınız malları göndereyim dedi

10. 14 Temmuz 2009
  11. reyhan85

reyhan85 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    bende bosh aldım hatta bayide bekledi tamam getirin dediğimin ertesi günü teslim ettiler size çatmış demek..........sadece bayiden kaynaklanan hataiçin markayı kötülemek olmaz.

12. 14 Temmuz 2009
  13. Egem

Egem Yokluk içinde Cumhuriyeti kuranların torunuyuz. Pro Üye

Beğenildi:
    9.435
    Ödül Puanları:
    238
    bencede sorun bayiide

14. 14 Temmuz 2009
  15. Mxixsra

Mxixsra Paşa nın annesi Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    196
    Birincil olarak konu yalnış yerde.
    ıkinci,markadan kesinlikle ve kesinlikle kaynaklı değil benimde tüm eşyalarım bosch çokta memnunum.Sizin durumunuz tamamiyle bayiyle ilintili tahminimce size vereceği fırını sattı yenisinide temin edemiyor.

16. 15 Temmuz 2009
  17. EU2

EU2 Guest

Benimde tüm ürünlerim bosch.Ve gayette memnunum...Sanırım sizin bayinizle alakalı birşey..Bayi ile aranızda halletmeniz gereken bir sorun bu...Eğer temin edmiyorlarsa,paranızı iade etmek zorundalar.

18. 15 Temmuz 2009
  19. EU1

EU1 Guest

ben sizin yerinizde olsam o bayiyiyi rezil ederim.gidip dava ederim.uğraşırım yani.bide kalkmış böyle cevap veriyolar.