Bosh beyaz eşya

Konusu 'Beyaz Eşya' forumundadır ve KELEBEKL tarafından 22 Ekim 2010 başlatılmıştır.

22 Ekim 2010
    Konu Sahibi : KELEBEKL
  1. KELEBEKL

KELEBEKL Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bütün beyaz eşyalarımı aynı yerden almak istiyorum ve bocsh düşünüyorum ama heryerde ayrı ayrı yorumlar var çok kötü diyende çok memnunum diyende...ilk olarak buzdolabına takılmış durumdayım çok ses yapıyor diyorlar.bakan var mı bilmiyorum ama bosch ta şu ara çok indirim var. çamaşır makinesi bulaşık makinesi buzdolabı ocak fırın davlumbaz 7000 tl tutuyor

2. 22 Ekim 2010
  3. PrensesPeri

PrensesPeri yepyeni bir yaşam :) Pro Üye

Beğenildi:
    568
    Ödül Puanları:
    188
    canım benim buzdolabım ve çamaşır makinem bosch ikisinden de memnun değilim.buzdolabım koku yapıyordu.1,5 yıl servisin peşinde koştum.bazı aylar 2 defa geldiler.en sonunda buzdolabımı değiştirdiler..ama çok ugraştım.yeni gelende de koku problemi var.daha bu sabah taze fasulye yaptım piştikten sonra dolap kokuyordu.daha koyalı 2 ay oldu kötükedihüso bide sesi doğru..ilk evlendiğimizde eşime kalkıp evi dolaştırmıştım hırsız girdi sanmıştım delikafadulden buz kırıyormus geceleri kütür kütür baya bi ses çıkartıyor..çamaşır makineme gelince beyazlarımın rengini bir hoş yapıyor.denemediğim deterjan kalmadı sonunda makineden olduguna karar verdim ama birşey ispat edemediğim için mecburiyetten kullanıyorum..belki benim şansıma böyle çıkı iyi şeyler yazan arkadaşlar çıkabilir belki son karar senin opuyorumnanaktan

4. 22 Ekim 2010
  5. gamziya

gamziya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    buzdolaplarında hep aynı sorun bizim evde de öyleydi.ilk gecelerde hırsız girdi falan sanıyorudk sorun dediler ki buz kırıyor.sanki içinde buzdağları var ne buzmş mübarek.ama benim de hep duyduğum bosch en iisi diyorlar.arçelik asla almayın diyorlar.ben de anlamadım valla.bizde şubatta alıcaz beyaz eşyaları ne alsak diye araştırma safhasındayım

6. 22 Ekim 2010
  7. ozlenen2010

ozlenen2010 Allah'ın dediği olur... Üye

Beğenildi:
    875
    Ödül Puanları:
    238
    8 yıllık evliyim ütümü kadar bütün beyaz eşyalarım bosch çok da memnunum..

8. 23 Ekim 2010
  9. miss_curious

miss_curious Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2.910
    Ödül Puanları:
    238
    benim de butun beyaz esyalarim bosch ve cok da memnunum..Su ana kadar bi sorun cikmadi...Buzdolabimdan hic ses gelmiyor...

10. 23 Ekim 2010
  11. KELEBEKL

KELEBEKL Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    çok saolun arkadaşlar sevgili miss_curious seninde karar aşamasındaki yazılarını okumuştum ama sonra sende bosh a karar vermişsin sanırım.kullanmaya başladın değil mi.

12. 23 Ekim 2010
  13. KELEBEKL

KELEBEKL Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    miss_curious senin buzdolabında hsryo freshh özelliklik olandan mı memnun musun o kısımdan gerçekten koruma özelliği var mı

14. 23 Ekim 2010
  15. em4561

em4561 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    aaa o ses herkeste var mı? benimki siemens gece takır tukur sesler çıkartıo. ilk duyduğumda korkmuştum. bizde genleşiyor die tahmin etmiştik. buz mu kırıyormuş

bu arada ben siemezten memnunum şimdilik. sadece buzdolabımın derin dondurucusu buz yapıyor. o da üretim hatasıymış. değiştircekler ama biz toptan dolap değişsin istiyoruz

16. 23 Ekim 2010
  17. badatta

badatta Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    benim bütün beyaz eşyalarımda bosh.üç aydır kullanıyorum.buzdolabında ses yok ama dolaba koyduğum şeyler bir kaç gün sonra bozuluyor.sebzelerim ve peynirlerim hep pamukluyor.ama mesela yemek koydum bir hafta durdu bişey olmamış tadında.ayarınımı yapamadım anlamadım.diğer eşyalardan memnunum ama dolapta bi sorun var gibi

18. 23 Ekim 2010
  19. almor

almor Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    139
    Ödül Puanları:
    163
    Bizim evin bütün beyaz eşyaları, ütüsü, süpürgesi, kliması, şarjlı el süpürgesi Bosch 11 yıldır da kullanıyoruz özellikle beyaz eşyaları gayet memnunuz hiç biri henüz tamire gitmedi.