boşluktayım...

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve ofof23 tarafından 15 Mart 2009 başlatılmıştır.

15 Mart 2009
    Konu Sahibi : ofof23
  1. ofof23

ofof23 Guest

geçtiğimiz pazar günü babam geldi beni evine getirdi. yani boşanma aşamasındayım bu bir hafta sürecinde çevremden ve ailemden çok destek aldım. üzücü bir olay yaşamadım hiç psikolojik olarak kendimi açıklamakta zorlanmadım. ama zorlandığım konu şu eşim ile severek evlenmiştik ve dün onu gördüm gayet mutlu ve bakımlıydı. ben ise 2 ayda 60 kilodan 53e düştüm ayakta bir iskelet gibiyim. yani üzgünüm. çünkü ağrıma gidiyor. severek hemde çok severek evlendim ailesinin dolduruşları yüzünden daha 1 yılım yeni dolmuşken boşanma aşamasına geldik. eminim eşim bu olayı çok çabuk atlatır çünkü onun için evilik çok da önemli bir kurum değilmiş. bir haftadır ne ailesinden herhangi biri ne de eşimden ses çıkmıyor. beni msninden de silmiş. ve ben o evden çıkarken hiç bir şey almadım. şimdi giyeceğim kıyafet elbise hiç bir şeyim yok. eski piski kıyafetlerle oturuyorum bir haftadır. ben bu kadar şey çekerken o nasıl bu kadar vurdumduymaz olabiliyor. çok güzel gidebilcek bir evliliğim vardı baştan çok iyi başlamıştı ama daha sonra annesi ve teyzeleri bana hayatı zindan ettiler ve eşim de onların dolduruşuyla benden uzaklaştı. aynı evde oturuyorduk. en son zaten istemiyorum boşanmak istiyorum git diyende eşimdi. ben düşünüyorum bunları haledecek ne yaptım. 23 yaşındayım lisans mezunuyum muhasebe meslepğinde de tecrübeliyim ailemde yanımda ama daha eşime mutluluğa doyamadan aklıma gelmeden başıma geldi. bundan sonraki hayatımda mutluluğun beni zor bulacağına inanmaya başladım.eşimin de değişeceğine inanamıyorum o yapı taşlarını karakterine oturtmuş çoktan. ve şu anda bazen keşke baba evine dönmeseydim diyorum....o kadar zor günler yaşadım ama yine de boğuluyorum..

2. 15 Mart 2009
  3. EU3

EU3 Guest

değmezmış ona dıycem sevgıne yazık dıyemıyorum..bunu atlatman için sana sabır dılıyorum..

4. 15 Mart 2009
  5. sahra87

sahra87 Bilemiyorum... Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    o vurdumduymaz ise sen daha da vurdumduymaz ol canım.demek ki değmezmiş..anlamadığım teyzeleriyle de mi aynı evde oturuyordunuz?evlenmeden önce sana davranışları nasıldı?anslısın ki ailen yanında üzme kendini...

6. 15 Mart 2009
  7. sevdicicegim

sevdicicegim ANNEYİM MUTLUYUM :) Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    108
    ALLAH yardımcın olsun çok zor bi durum olsa gerek yaşamayan bilemez inşallah herşey gönlünce oluryerimseniben

8. 15 Mart 2009
  9. Mihriban

Mihriban Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    196
    seni kaybettiği için üzülmeyen bir insana üzülmeye değmez canım
    madem ailen sana destek ve meslek sahibisin anladığım kadarıyla çocuğunda yok o insandan kurtulduğuna sevin derim ben
    unutma zararın neresinden dönsen kardır.
    seni anlıyorum hayallerin yıkıldı belki ama umutlarını sakın yıkma.sen türkiyedeki çok kadından daha şanslısın
    eşiyle anlaşamayıp ailesinin desteğini alamayan baba evine dönemeyen kendi ayağı üzerinde duramayan bir çok kadın var ve maalesef ömürlerini kötü bir evlilikte heba ediyolar
    onları düşün ne kadar şanslı olduğunu gör.
    daha çok gençsin eminim karşına seni gerçekten hakedecek bir insan çıkacaktıra.s

10. 15 Mart 2009
  11. ozebus_41

ozebus_41 KocişininBöcüğü Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    üzülme canım..
    Böyle bir aileden ve aılesinın agzına bakıpta karısını helalini savunamayacak kadar aciz ve bu yuzden yuva yıkabılecek bırınden kurtuldugun ıcın şükret..

12. 15 Mart 2009
  13. Kurtlu3lmam

Kurtlu3lmam Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    148
    en zor zamanlar canım kabullenme alışma aşamasındasın.insan olanları hazmedemiyor dimi.çok zordur ama Allah yardım eder canım ya geçicek bu günler sabır

14. 15 Mart 2009
  15. eşin boşanmak istemiş canım sende üstelemeyek yeterince gururlu davranmışsın. yaşadıklarını kötü bir rüya gibi düşün ve güzel günlere uyan.güzel ve geçerli bir mesleğin var elinde. yaşında daha çok genç. emin ol güzel günler göreceksin.
    bence hakkında hayırlısı buymuş sende buna inan..

16. 15 Mart 2009
  17. EU1

EU1 Guest

gerçekten üzülüyor mudur bilmiyorum ama erkekler zaten üzüntülerini belli etmezler.. takmıyormuş gibi görünerek canımızı daha da acıtmak isterler halbuki içlerinde kopar fırtınalar.. belki o da öle yapmak istiyordur.. insan tabi ki üzülür bi senelik evliliğini yıkarken, tersi mümkün diil..
    eğer tekrar devam etme şansınız yoksa sen de yavaş yavaş kendi hayatını kurmaya başlasan iyi olur.. zaten kafanı başka türlü dağıtamazsın ki..
    ailenin yanında olması gerçekten büyük şans.. bir süre onlarla beraber kal, sonra istersen ayrı eve çıkarsın..

18. 15 Mart 2009
  19. necsel

necsel Canım oglusumm Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Allah yardımcın olsun canımm
    elbettekı gecıcek bugunlerde canım
    ve cok guzel gunler yasıcaksın
    hıc uzulme nolur senı haketmeyen bır ınsan ıcın degmezz