Bosphorus kaş kirpik bakim yaği

Konusu 'Kaş, Kirpik Yapısı ve Şekillendirme' forumundadır ve HASRETYAXGXMURU tarafından 12 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

12 Temmuz 2008
    Konu Sahibi : HASRETYAXGXMURU
  1. HASRETYAXGXMURU

HASRETYAXGXMURU Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    # Bosphorus Kaş ve Kirpik Bakım Yağı içerisinde bulunan bitkisel yağlar sayesinde kaş ve kirpiklerinizin bakımını yapar besler ve güçlendirir. Ürünümüzde yer alan bitkisel yağlar titiz araştırmalar sonucunda belirlenmiş olup yüzyıllardır kaş ve kirpik bakımında kullanılan yağlardır.
    # BOSPHORUS KİRPİK BAKIM YAĞI içeriğinde bulunan bitkisel yağlar ve özellikleri şöyledir. HİNT YAĞI; Hint Yağı yüzyıllardır saç ve kirpik bakımında kullanılan etkili bir bakım ürünüdür. Hint Yağının kirpikler üzerinde gürleştirici ve uzatıcı etkisi vardır. FINDIK YAĞI; Fındık yağı yıpranmış şeklini kaybetmiş kirpikleri onarır. Kirpiklerin düzgün ve kıvrık görünmesini sağlar. BUĞDAY YAĞI; Buğday yağı güçlü antioksidan içeriği sayesinde kirpiklerin dış etkenlere karşı direncini arttırır. Ayrıca Buğday yağının sahip olduğu UV ışınlarını filtreleme özelliği sayesinde kirpikleri güneşin zararlı etkilerinden korur. TATLI BADEM YAĞI; Tatlı Badem Yağı zengin mineral içeriği sayesinde kirpikleri besler ve parlamasını sağlar.
    # BOSPHORUS KAŞ BAKIM YAĞI içeriğinde bulunan bitkisel yağlar ve özellikleri şöyledir. FINDIK YAĞI; Yıpranmış şeklini kaybetmiş kaşları onarır, kaşların dağınık ve şekilsiz durmasını önler. KAYISI ÇEKİRDEK YAĞI; Kayısı çekirdek yağı göz çevresi tarafından kolaylıkla emilen etkili bir bakım ürünüdür. Özellikle göz altı morlukları için kullanılan kayısı çekirdek yağı, kaşları nemlendirip beslerken aynı zamanda göz çevresi bakımınıda yapar. BUĞDAY YAĞI; Buğday yağı güçlü antioksidan içerği sayesinde kaşların dış etkenlere karşı direncini arttırır. Ayrıca buğday yağının sahip olduğu UV ışınlarının filtreleme özelliği sayesinde kaşları güneşin zararlı etkilerinden korur. SUSAM YAĞI; Yüz yıllardır ağrı giderme amaçlı masaj yağı olarak kullanılmaktadır. Kaşlara uygulanması bu bölgede oluşan baş ağrılarını azaltmaya yardımcı olur. Ayrıca etkili bir nemlendirici olduğundan kaşların yumuşamasını ve kolay şekil almasını sağlar. ÇÖREKOTU YAĞI; Antiseptik özelliği sayesinde kaşları korur. Derideki kan dolaşımını arttıracağından kaşları besler ve daha canlı görünmesini sağlar. JOJOBA YAĞI; Kaş üzerinde ince bir tabaka oluşturarak kaşları dış etkenlerden korur canlı ve parlak görünmelerini sağlar. ISIRGAN OTU YAĞI; Hücre yenileyici özelliği sayesinde kaşları yeniler ve daha güçlü hale getirir. E VİTAMİNİ; E vitamini antioksidan özelliği sayesinde kaşlarınızı dış etkenlerden korur ve yıpranmalarını önler. Kaşların ençok ihtiyaç duyduğu vitamin olduğundan kaşların beslenmesinde etkilidir. CADIARZU
  2. 12 Temmuz 2008
  3. HASRETYAXGXMURU

HASRETYAXGXMURU Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    selam kıslar bugün markette orda reyon görevlisi bayandan alıcam bi krem için yardım istedim ve yanıma geldi neyse bulduk . ben hala incelerken orayı çok bakımlı olmalısınız çok inceliyosunuz dedi neyse bende aman kendi çapımda işte netten falan bakıp bulup uygun olanı kullanıyorum dedim neyse uzatmim bana dediki bende 2 aydır yukardaki bakım yağını kullanıyorum dedi kaşlarım gürleşti kirpiklerim uzadı dedi bende hemen ismini not ettim nettenn araştırdım buldum sizinle paylaşmak istedim benim kaşım seyrekti kipriklerimde kısa ben bildiğimiz yağalarla güçlendirdim şimdi iyi bu yağı merak ettim fiyatı 20 yatele nette acebe diğer yağlardan dahamı feydalı olur yorumlarınızı bekliyorumm..
  4. 16 Temmuz 2008
  5. xixxsxxixll

xixxsxxixll Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Bu yağ sadece internettemi satışa sunulmuş,eczanelerde vs. başka yerlerde varmı???a.s
  6. 16 Temmuz 2008
  7. leylek82

leylek82 çok zor bazen.... Pro Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    aktarlarda var yeni çikmiş hem de daha uygun fiyati ablam aldi yeni
  8. 16 Temmuz 2008
  9. azee13

azee13 Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Özel Mesaj At
    ben hergün badem yağı hint yağı ne bulursam sürüyorum ama kaşlarım hala seyrek:KK43: işe yayarmı ki
  10. 16 Temmuz 2008
  11. eylul_ist

eylul_ist Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Geçen gün ben de Alizadeyi ararken bunu bulmuştum:),araştırmak için fırsat olmuş aslında,başlığı açtığın için teşekkürler,evet bakalım yorumlar neler...
  12. 17 Temmuz 2008
  13. reallife

reallife Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    slm kızlar bu bakım yağı çıkmayan kaşlarıda çıkarır mı 3.5 haftadır kaşlarımın uzamasnı bekliyorum uzadı ama çıkmayan yerler var özellikle sağ kaşımda ve kaşlarımın kalınlaşması gerekiyor.işe yarar mı sizce?
  14. 17 Temmuz 2008
  15. accoustic

accoustic Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    arkadaşım eczanelerde varmıdır
  16. 18 Temmuz 2008
  17. accoustic

accoustic Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    we bnm kaşlarımı dökmesn kullnan warmı heeeeççç
  18. 30 Ağustos 2008
  19. denizzelda

denizzelda Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    ben rimel kullandığım gün mutlaka findik yağı kullanırım sürer ve yatarım gayette memnunum..sanki hollyvood yıldızları kadar makyaj yapıyoruzda bırakın böyle şeyleri..biraz doğala dönün