Boştayım ne yapacağım bilmiyorum

Konusu 'Psikoloji - Ruh Sağlığı ve Hastalıkları' forumundadır ve zmn tarafından 14 Mart 2010 başlatılmıştır.

14 Mart 2010
    Konu Sahibi : zmn
  1. zmn

zmn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba arkadaslar son careyı bu sıtede buldum lutfen bana fıkır verın.kayınvalıdemle aynı evde oturuyoruz kavgalarımız ıyıce arttı son gunlerde evde durmuyor evın butun ısını bana yukluyor odasından cıkmıyor yaptıgım yemeklerı yemıyor kımseyle konusmuyordu bugun en sonunda bırbırımıze karsı patladık esım ben gorumcem kayınvalıdem bırbırımıze gırdıksenağlama esım benı savundu tabıkı bunu kaldıramadılar esıme senın agzını karın baglamıs vs laflar ettıler buyuk bır kavga cıktı ne kufurler gectı arada kızımı aldım taksıye atladıgım gıbı eve gıdıyordum esımde apartmandan cıktı oda benımle geldı annemlere bıraktı gıttı ve hala bu saat oldu gelmedı telefonu kapalısenağlama cok merak edıyorum ne yapacagımı bılmıyorum sız olsaydınız ne yapardınız???????????

2. 14 Mart 2010
  3. shekerkizcandy

shekerkizcandy Mutlu♥♥ Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    Canım geçmiş olsun.Aile içinde olur bunlar.Yeri geliyor kendi annelerimizle bile kavga etmiyor muyuz?Ama eşiniz sizi yanlız bırakmamış şanslısınız bu yönüyle bakarsak.Neden geçinemiyorsunuz peki?Çok kötüyse aranız ne bileyim ayrı eve çıkacak durumunuz varsa bir zaman sonra ayrılın.Bekara karı boşamak kolay biliyorum ama kendinizi çok üzmeyin olur mu?:teselli:

4. 14 Mart 2010
  5. zmn

zmn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    76
    tesekkur ederım bı tanem ımkanımız oldugu zaman cıkmayı planlıyorduk ama hayatta hersey ınsanın plandagı dogrultuda gıtmıyor.eger evlı degılsen evlenmeyı dusundugun zaman bır kere degıl bın kere dusun ınsan evlenmeden once herseyın ustesınden gelebılır herseyı yapabılır zannedıyor ama oyle degıl onca hayaller bosa gıdıyor insan hayal kırıklıgına ugruyor ondan sonrası zaten devamı gelıyor.sana tavsıyem evlenırsen evlenmeden once cevrendekılerı dınle daha sonradan keske dınleseydım dıye pısman olma ..... benım gıbı:çok üzgünüm:

6. 15 Mart 2010
  7. shekerkizcandy

shekerkizcandy Mutlu♥♥ Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    Aynen katılıyorum.Aileler de çiftlerle birlikte evlendikleri için maalesef su baştan bulanıksa hiç de iyi sonuçlar doğurmuyor.

8. 16 Mart 2010
  9. Tiryandafila

Tiryandafila Çok ŞÜKÜR. Pro Üye

Beğenildi:
    581
    Ödül Puanları:
    188
    Allah yardım etsin . Zor işler. ınş. ayrı biryere çıkar rahat ederseniz.

10. 16 Mart 2010
  11. zmn

zmn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    76
    tesekkur ederımm.beklıyorummmmm.ınsallah en kısa zamanda ısler yoluna gırer

12. 16 Mart 2010
  13. kabakiz

kabakiz Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    114
    Ödül Puanları:
    113
    esin seni seviyorsa ne güzel.o sana destek oluyor.ama bazi maddi imkanlardan dolayi olmuyor anliyorum seni.yemesin icmesin kaynanan bosver.o seni sinir etmek istiyor.baska bisey degil.sen kocana bak.ama insallah rabbim en yakin zamanda ayri ev tutmanizi nasip eder.cocugun olmasa git calis diycem.o kaynaana cocugada bakmaz.hani biraz kafan rahat olurdu.

14. 16 Mart 2010
  15. zmn

zmn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    76
    yok canım ya kaynana falan kalmadı artık benım ıcın bıttı ileride ne olur bılemem ama yuzunu bıle gormek ıstemıyorum gorumcemlerde kavga ettık o gunden berı annemlerde kalıyorum.ev ustundeydık zaten ne o eve ugruyor nede ben bırseyler yapmaya calısıyor ama tek basına ne yapacak nasıl yapacak bılmıyorumm:çok üzgünüm:hersey sıl bastan.kolay degıl offfffffffff offf hatayı basında yaptık bız aynı evde kaldık ama bılmıyorum nasıl telafı edecegız

16. 16 Mart 2010
  17. zmn

zmn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    76

18. 17 Mart 2010
  19. Zehranur

Zehranur Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    84
    Ödül Puanları:
    113
    Kardesim evin onlarin evinin üstündede olsa senin yuvan degilmi
    neden birakip gidiyorsun...
    esim birseyler yapmaya calisiyor yazmissin
    beraber birseyler yapin olmazsa evinizi baska bir yere tasirsiniz...
    Esini yalniz birakma,yuva kurmak zor ama yikmak cok kolay...
    Allah c.c yardimciniz olsun...