Botoks

Konusu 'Cilt Estetiği' forumundadır ve selinorhun tarafından 8 Haziran 2009 başlatılmıştır.

8 Haziran 2009
    Konu Sahibi : selinorhun
  1. selinorhun

selinorhun Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Herkese merhaba

Ben botoks yaptıranlardan biraz bilgi almak istiyorum. Acaba yaptırmaya değer mi? Yani bazı yaptıran insanlarda hep aynı ifadeler oluşuyor. Ben o konuda endişeliyim. Çok belli oluyor mu? Yaptırdığımız anlaşılır mı ? Fiyatlar nasıl ? Bana bu konuda yardımcı olacak arkadaşlar varsa çok sevinirim :) Teşekkür ederim.

:1rolleyes:

2. 8 Haziran 2009
  3. sevindikce

sevindikce Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Merhaba şekerim ben iki yıl yaptırdım botoks, kaşlarım düşük diye bi de kaş aramda çizgi olumaya başlamıştı. Botox yüzü çok güzel gösteriyor bence kaşlar kalkıyor, gözler büyüyo bi miktar, kırışıklıkların siliniyor. Risksiz ve basit bi yöntem en son 6 ay önce 400 TL'ye yaptırmıştım. Sonra iplikle kaş askılattım botoks yaptırmıyorum şimdilerde

4. 17 Haziran 2009
  5. Slinn

Slinn Zamanla Degil Zamaninda!! Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    106
    ayy sevindikce canim botox tamamda iple kas kaldirmaya korkmadinmi bacim ya delikafadulden

6. 24 Haziran 2009
  7. selinorhun

selinorhun Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76

Merhaba canım : ) Cevabın için çok teşekkürler. Ben bilgisayarımdaki sorundan siteye giremedim bir süre. O yüzden şimdi cevap yazma imkanı buldum. Ben bir süre sonra alnımda botoksu denemk istiyorum. Fiyatı da çok fazla değilmiş. Yani denemege değer diyorsun : )

Peki şimdi yaptırmama sebebin var mı?

Selina.s

8. 30 Haziran 2009
  9. sevindikce

sevindikce Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Yaw kusura bakmayın ben de buraya yazdığımı unutmuşum.
    Slinnciğim hiç korkulcak bişey değil iple kaş askılama o kadar basit ki, iğneyle uyuşturulup, iplik geçiriliyor 5 dakkada. Selinorhuncuğum botox'u dene hiçbir problem yok. Ben kaşlarımı iple kaldırttığım için botox yaptırtmıyorum, kırışıklığım yok zaten kaş için yaptırıyodum

10. 30 Haziran 2009
  11. Slinn

Slinn Zamanla Degil Zamaninda!! Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    106
    Canim gule gule kulan yerimseniben
    bakalim simdilik dusunmuyorum ben ama bir kac sene sonra ne olur Allah bilir sırnaşık şey

12. 9 Temmuz 2009
  13. daylight

daylight Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    askılamada nerden deri altına giriliyo kaşa ulaşılıyo bunu anlayamadım biraz açıklar mısın lütfen iz olmuyo mu ?

14. 9 Temmuz 2009
  15. EstetikEditor

EstetikEditor ne mutlu TÜRKÜM diyene Pro Üye

Beğenildi:
    65
    Ödül Puanları:
    148
    2,5 senedir botox yaptırıyorum. Yaklaşık 6 ayda bir.. çok çok memnunum benim alnımda ve kaş aramda mimik çizgileri vardı. Şimdi botoxun etkisi geçse bile o mimikleri yapmadığım için kırışıklıklarım belli olmuyor. Eğer iyi bir doktorayaptırırsanız yüzünüzde şaşkın bir ifade oluşturmazsınız. Hem alnım hem kaş aram hem de göz çevremi 2 ay önce 600 tl ye yaptırmıştım. Bir de mutlaka iyi bir yerde yaptırın çünkü botoxu fazla sulandırıp etkisinin kısa sürmesini sağlayabiliyorlarmış.

16. 11 Temmuz 2009
  17. loosergirl

loosergirl Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kızlar ben de istemdışı olarak kaşlarımı çatıyprum sürekli. o da yaşlı ve kötü görüntü oluşturuyor ve iki kaşımın arasında iz oluyor hep. sadece o bölgeye botoks yaptırılabiliyormu? kime sormak lazım bunu bilen varmı?

18. 15 Temmuz 2009
  19. selinorhun

selinorhun Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Kızlar merhaba

Cevaplarınıza çok çok teşekkür ederim : ) Gerçekten içim rahatladı. Botox konusunda şüphelerimin çoğunu aklımdan sildim. Benim bir doktorum var. Ona çok güveniyorum. Sanırım sonbaharda deneyeceğim ben de. Yaptırdığım zaman size de fikirlerimi yazabilirim : )