botoksla burun ucu kaldırma

Konusu 'Burun Estetiği' forumundadır ve hulahop tarafından 5 Ekim 2010 başlatılmıştır.

5 Ekim 2010
    Konu Sahibi : hulahop
  1. hulahop

hulahop Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar bugün bir estetik merkezinin reklamında bu yazıyı gördüm :s böyle bişey duydunuz mu daha önce ? yaptıran ya da bilgi sahibi olan var mı ?bilmiyorumkismile

2. 5 Ekim 2010
  3. BENRUYARUYA

BENRUYARUYA Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    Ben bunu duymadım ama ne zaman nerde duyduğumu ya da okuduğumu hatırlamamakla, buruna bir sıvı enjekte edileceği ve bu şekilde buruna neşter dokundurmadan şekil verileceği ve burunun o şekli bir süre koruyacağı (atıyorum altı ay- 1 sene) sonra yavaş yavaş eski haline geleceği aynı işlemin tekrar uygulanması gerektiğini gördüm ya da okudum, belkide televizyondan izlemişimdirim.

4. 15 Ekim 2010
  5. redvelvetcake

redvelvetcake Ne mutlu Türk'üm diyene! Üye

Beğenildi:
    4.262
    Ödül Puanları:
    238
    benim bir arkadaşımın annesi yaptırdı. güzel duruyor, ama bildiğim kadarıyla 6 ay sonra eski haline dönüyor, zaten estetik gibi bir etkisi yok, elinizle iki kaşınızın ortasından çekin, onun etkisine yakın bir kalkıklık yaratıyor

6. 17 Mayıs 2012
  7. cssm

cssm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    eğer işinizi görüyorsa estetik olmaktan çok daha iyidir 6 ayda bir dolgu yaptırmak. ameliyat zor iş. daha doğrusu ameliyat değil ama adapte olmak ve sabır cok zor sonrasında