Boy nemli mi?

Konusu 'İlişkiler, Duygular ve Hayatın İçinden' forumundadır ve kubraluk tarafından 7 Aralık 2009 başlatılmıştır.

7 Aralık 2009
    Konu Sahibi : kubraluk
  1. kubraluk

kubraluk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kızlar sizce herşey güzel giderken, ve çoğu aranan şeyler bulunmuşken, maddi durum, eğitim, aile yapısı aklınıza gelebilcek herşey birbirine uyumluysa, ve karşınızdaki sizi deliler gibi seviyorsa, uğrunzda gözyaşları dökecek kadar saf temiz bi şeklde sizi seviyorsa, bu durumda bi ilişkide erkek kızdan kısa boylu diye ilişki bitirilirmi? yada herkes ne dicek, görenler işte evlenince ne dicekler kaygısından kurtulabilnirmi, yada uzun birilerini görüp evlendiği kişiden ilerde soğuma gibi bişi olabilrmi sizce? Fiziğe ne kadr önem verilmeli evlilik kararı verirken? bi yerden düşününce fizik güzellik geçici bişi başka şeyler gerekli ama başka bi şklde düşününcede ömür boyu soğumucağın başka birine bakamıyacağn bi şeklide biriyle evlenmen gerekmezmi? Evli olanlar eşlerini dünyanın en yakışklısımı buluyolar mesela yoksa onlarında gözleri başkasına kayıyormu arada?

Son düzenleme: 29 Nisan 2011
  2. 7 Aralık 2009
  3. On41

On41 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    canım , ben şahsen kendimden kısa ya da aynı boyda biriyle hayatta olmam diyordum.görüntüde de hoş durmuyor zaten.hep uzun birini hayal etmiştim.ama öyle biri çıkıyor ki karşına , arasan bulunmaz tek sorun boy. onu görmüyorsun artık.çünkü gerçek aşk zor bulunuyor,uzun boylu,yakışıklı ama içi boş bi ton insan var . ama gerçekten seven kaç tane ??? aşkımla aynı boyda sayılırız,ilk tanıştığımızda boydan dolayı olmaz diye düşünmüştüm..ama tanıdıkça aşık oldum :asigim: şimdi boyu düşünecek halim yok =)

4. 7 Aralık 2009
  5. susu_

susu_ 22.06.2013 :) Üye

Beğenildi:
    33
    Ödül Puanları:
    148
    sorun olmaz bence onca ünlüyü görüyoruz.

6. 7 Aralık 2009
  7. Asmin

Asmin Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    193
    Ödül Puanları:
    153
    bence o evlılıgı surdurebılmek ıcın fızıksel cekım sart fızıksel olarak hıcbır sekılde senı cekmıyorsa olmaz o ıs yanı.. duygular felan zamanla azalır..

8. 7 Aralık 2009
  9. rxuxyanaz

rxuxyanaz KOCALARI AZDIRMA BAKANI:) Pro Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    148
    dışardan bakıldıgında kız çok uzun ve erkek kısaysa garip durabiliyo ama önemli olan sizin ne hissettiginiz bence sevgi aşk varsa boy önemli degil tabikide.....

10. 7 Aralık 2009
  11. Pazza

Pazza nam-ı diğer Lucita Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    herşey tamamsa, fiziksel çekim de varsa ama sadece boyu kısa diye istemiyorsan bence yanlış yapıyorsun.. artı eksi meselesi, ikisini de otur yaz bakalım hangisi ağır basacak...

12. 7 Aralık 2009
  13. you_know

you_know Ne bu neşe ? Pro Üye

Beğenildi:
    89
    Ödül Puanları:
    203
    benimde boyum eşimden uzun cok belli deil ama uzun hatta bazen sen gun gectikçe uzuosun dio yalan valla uzamıyorum opuyorumnanaktan

14. 7 Aralık 2009
  15. maviask

maviask Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.931
    Ödül Puanları:
    188
    Çevremde bir çok insan var gün içerisinde çok sık gördüğüm insanlar. Her zaman görüyorsun ama alışkanlık oluyor artık o kişilerin dış görünüşünden ziyade davranışları senin için önemli oluyor. Bu işlerde de bence öyle tamam çok yakışıklı olabilir brad pitt tom cruise karışımı olabilir ki tom cruise bile boyu kısa normalde 165 yada 168 civarı bişey :teytey: . Ama kızlar peşinde. Yani bence kişinin huyu suyu önemli başkalarının dediklerini takıntı haline getirmemek gerek. Atalarımız hem ne demiş "Güzel yüze 40 günde doyulur, Güzel huya 40 yılda doyulmaz" sevenin peşinden git zor bulunuyor çünkü hem çokk ama çokk zor :1no2::1no2:

16. 8 Aralık 2009
  17. joey

joey just breathe Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    seviyorsan seviyorsundur zaten boyuyla posuyla. sevmiyorsan da boyuna ya da başka bir yerine takılmışsındır. olursa mantık evliliği olur bu, içinde duygu olmayan.

18. 8 Aralık 2009
  19. _NURUM_

_NURUM_ Guest

herşey tamamsa sırf boy yüzünden wazgeçmek doğru deil bence canımm.sewiosam gerçek aşk olduğuna inanıosamm bi boy yüzünden neden wazgeçeyimkii.milletinde ne dediği önemli deil.bnm aşkımda benden çok çok uzunn.30 cm war aramızda.hehe :p yanında cücük gibi kalıorumm:roflol: ama sewiorumm o çocuku :asigim:

kim ne der dierek alma kararlarını tatlımm.gerçekten sewiosanda wazgeçme