Boy uzatma egzersizleri

Konusu 'Egzersizler' forumundadır ve gamze159 tarafından 1 Şubat 2010 başlatılmıştır.

1 Şubat 2010
    Konu Sahibi : gamze159
  1. gamze159

gamze159 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar 16 yaşındayım boyum 159. boyumu uzatmak için hangi egzersizleri yapmam doğru olur? bi tavsiye verirseniz sevinirim. çünkü gerçekten kendimi kısa hissediyorum. her gün süt içmeye başladım. balık yğı hapı da almayı düşünüyorum sizce işe yarar mı?

platesi tavsiye ettiler. platesin boy uzatmaya bi etkisi var mı?

ve boyum sizce kaç cm olur boy uzamam durana kadar? şimdiden sağolun.

2. 1 Şubat 2010
  3. amazonss

amazonss Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    slm canım ben 27 yaşındayım ve boyum 170 benım ailede boy ufaktır ben senın yaşlardayken zaman buldukça basketbol oynadım zamanım omadığında biraz komık gelebilir ama bizim mutfak kapısının uzerinde hafif bi boşluk vardı koridorda koşarak gelir zıplayarak o boşluğa tutunup sallanırdım çok zevkli gelirdi ve o sayede boyum uzadı çunku ben hayatımda balık sevmem ki balık boy uzatır asla plates vb.. spor yapmadım ama sen hem bol bol esnet vücudunu basketi ihmal etme balık ye yok ben yapamam diyosan yanlış hatırlamıosam dr ibrahim saraçoğluydu galıba boy uzatma kurleri var onları bi araştır derim canım

4. 1 Şubat 2010
  5. amazonss

amazonss Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ha bu arada boyun kısa deil banım ablam 33 yaşında ve boyu 155 fazlada takma daha uzar boyun yaşına göre normal gayret edersen olur cicim opuldun hadı by

6. 23 Şubat 2010
  7. cufi

cufi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    benimde annem 1.55, babam 1.67, ben 1.71. Bizimde koridorda tavanda hafif bir duvar katmanı vardı ablamla sürekli kim değecek diye zıplardık, ya da babannemin evinin kapısında sallanırdık dediğin gibi, ablamda 1.70 bu arada. Arkadaş çok iyi söylemiş balık falan yemen lazım süt içmen lazım bol bol, birde ben bacaklarımı falan esnetme hareketleri yapardım o yaşlarda vücudunu esnettikçede boyun uzar.hihoyyyt

8. 23 Şubat 2010
  9. cufi

cufi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Bu arada 18 yaşında üniversiteye gittim üniversitede de boyum uzadı, ama boyu da fazla takmamak lazım, eminim çok şeker bi kızsındır. Hem shakira diye bir gerçekte var öyle değil mi?

10. 5 Mart 2010
  11. sPa

sPa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ya pilatese gittim ben duruşunu değiştiriyo 2-3 cm farkediyo kasların uzadığı için ama bırakırsan eski haline dönüyosun o esnekliği kaybedince

12. 5 Mart 2010
  13. sPa

sPa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    doktora git d vitamini takviyesi iste sütü hiç ihmal etme balık yağı hapı iyidir al bence ama doktora danış inşallah uzarsın

14. 17 Mart 2010
  15. Mnyk

Mnyk gurbette ölüyorum Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    106
    basketbol diyorum benimde basketbol oynayinca uzadi boyum 173 o zamanlar ortaokul son sinifta boy aldim hizla

16. 12 Nisan 2010
  17. KelebekEda

KelebekEda Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    benimde boyum 1.55 16 yasindayim bende bol bol süt iciyorum birde tv de görmüstüm serdemin programinda bir atki yada bir havlu aliyosun. Ben atki ile yapiyorum.
    Aliyosun atkiyi sonra bir o atkiyi bir sola bir saga dogru yukari cekiyosun tabi ayaklarinida kaldirarak canim..
    ise yaradimi dersen yaramadi gerci bu aralar yapmiyorum en iyisi koridorda denemek :)
    bende öyle yapicam cok saolun :)

18. 8 Mayıs 2010
  19. Church

Church Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    31
    ınternette çok araştırmıştım boy uzatmak için.Bakmadıgım site kalmamıştı.Bende inglizce olarak araştırmaya başladım.ınglizce boy uzatma e-book kitapları bile bulmuştum.O e-bookta boy uzatmak için egzersizden yenmesi gerekenler yenmemesi gerekenlere kadar herşey var.Onu okursan sana faydası olur.Tabi dili inglizce.Benimde inglizcem iyi olmamasına ragmen biraz sözlükle birazda kendi bilgilerimle çogunu anlayabildim. :-)