boya boyayı açmazmış :(

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve alternatftp tarafından 29 Haziran 2010 başlatılmıştır.

29 Haziran 2010
    Konu Sahibi : alternatftp
  1. alternatftp

alternatftp Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    arkadaşlar benim saçımda kahverengi boya var bikaç boyayı karıştırıp yapmıştım ama şimdi uzadı rengi de değiştirmek istiyorum.kahve köpüğü kullanmıştım yine öyle yapmak istiyorum.kuaföre gittim açıcısız mümkün değil olmaz diyo.saçının dibi boyanın rengini alır çünkü orda boya yok kendi rengin ama geri kalan kısmının rengi hiç değişmez boya boyayı açmaz diyo.açıcıyı da ben kafama sürmek istemiyorum upuzun saçlarımı mahvetmek istemiyorum kızlar direkt kahve köpüğü boyasam mı ne yapsam bişey söyleyn

2. 29 Haziran 2010
  3. sangs

sangs good girl gone bad ;) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    cnm kuaforun dogru soylemıs ama soyle dogru soylemıs ; kahverengı sacı bırden kahve kopugune cevıremezsın cunku bırının numarası 3 veya 4 dıgerının numarası 8 arada ucurum var.ancak sabredersen acabılırsın yanı her boyada 2 ton acıgı 2 ton acıgı yaparsan bıkac ay sonra tutturursun rengı veya boyaların yogun acıcıları var onları kullanabılırsın
    sacın eger saglıklıysa da 1 defalık actırmak sacını mahvetmez tatlım

4. 29 Haziran 2010
  5. alternatftp

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    canım ben kahve köpüğünden çok memnundum ama bi ara üretimi durunca başka boya yapmak zorunda kaldım yoksa rengi çok hoştu (bu arada bi sır verim suyunu 20 yerine 30 alınca daha değişik oluyo daha çok ve doğal.kimse inanmıyodu bu nasıl kahve köpüğü diye.herkes bayılıyodu.yolda durdurup soruyolardı :))) dediğim gibi boyadan uzun bi süre bulamayınca başka aldım ama bundan sonra hep kahve köpüğü boyatıcam.zaten çabuk akan bi boya olduğu için dip boyası yerine komple boyamak gerekiyor.bikaç kere boyadığımda etki eder dimi tatlım ya ben hiç açmaz dediğini sandım kuaförün :) saçım sağlıklı ama yine de zarar görür diye açıcı kullanmak istemiyorum.uzatmak için çok uğraştım kaybetmeye niyetm yok :)

6. 29 Haziran 2010
  7. sangs

sangs good girl gone bad ;) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    tatlım bence sureklı boyarsan tutar ama uzun vadede tutar kahve kopugune acık sarı karıstırarak boya bıkac boyamada acılsın ıyıce rengı sonra dırek kahve kopugu boya bence
    sırrın için tesekkurler bu arada :KK1: ben de deneyebılırımm
    ınsallah ıstedıgın gıbı olur sacın cnm

8. 29 Haziran 2010
  9. dersane

dersane Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    Canım kuaförün doğru söylemiş.Boyayı diplerin alır geri kalan yerler koyu kalır.Bu arada kahve köpüğüyle boyanmış halinin resmini koyabilir misin canım çok merak ettim.

10. 29 Haziran 2010
  11. dersane

dersane Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    Buradaki topiklerden birinde arkadaş saçlarını kahve köpüğüne boyamış.Resmini de koymuş.Seninki bunun gibi miydi canım.

Ekli Dosyalar:

12. 29 Haziran 2010
  13. alternatftp

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    sadece kahve köpüğüne boyicam bakalm cnm :/

14. 29 Haziran 2010
  15. alternatftp

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    yok işte herkesn bu renk olyr ama bnmki açıktı baya canm ya kahve köpüğü deyince inanamıyolardı.açıktı derken öyle sarı gibi değil bu renge göre açıktı yanlş anlaşılma olmasın :) inş. o renk tutar yine

16. 29 Haziran 2010
  17. aysecolluoglu

aysecolluoglu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    148
  18. 29 Haziran 2010
  19. alternatftp

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    canm benm şu anki rengim senin en son halinin aynısı.kahve köpüğünün suyunu 30 alıp boyadğnda çok güzel bi renk oluyr normal kahve köpüğüyle uzaktan yakından alakası yok çok doğal biraz açık bi renk oluyr.ünlülerden mesela hadisenin rengi var ya onun gibi sayılır ama o kadar açık değl ve çok doğal görünüyo gerçekten :)))