Boya kullanmadan saçımıza nasıl renk verebiliriz?

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve MeDuSa tarafından 1 Kasım 2008 başlatılmıştır.

1 Kasım 2008
    Konu Sahibi : MeDuSa
  1. MeDuSa

MeDuSa Guest

Arkadaşlar benim saçım boyadan mahvoldu uzun süredir boyuyordum ama saçlarımın sağlığı gitti :çok üzgünüm:
    parlak görünen herkesin kıskandığı saçlarım gitti yerine kupkuru,şekil almayan kabaran saçlar geldi
    acaba saçına boya dışında papatya suyu,soğan kabuğu gibi yada başka şeylerle renk veren varmı
    varsa nasıl yaptınız :uhm:
    benim saçım rapunzelcim sayesinde uzamaya başladı Şeniz ve artık saçımı boyatmamak istiyorum diplerinden çıkan saçlarım uzayınca uçundaki boyalı saçları kestirip kendi saçıma boya dışında farklı şeylerle renk vermek istiyorum kaydirigubbakcemile2
    yardımlarınızı bekliyorum :1hug:

2. 1 Kasım 2008
  3. Afro

Afro minik prensesıyım Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    öncelıkle gecıs olsun cnm:))benım saclarırmda hıc boya yok orta kumral yazın papatya suyu yaptım rengı cok gusl oldu sankı aralarda altın ısıltısı warmıs gıbı bıde fön cekınce herkes soruyo ama boyalı saca nasıl olur bılmmıyorum

4. 1 Kasım 2008
  5. MeDuSa

MeDuSa Guest

cnm bu papatya suyunu ne kadar sürede yapıyorsun ve güneşte bekletiyor musun :uhm:
    benim saç rengimde kumral aslında bunu deneyebilirim gamyoncuiremsu

6. 1 Kasım 2008
  7. brokencorpse

brokencorpse Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ben yapmadım ama deneyeceğim en kısa zamanda ayrıca güneşe çıkmamızın sebebi ısı alması gerektiğindenmiş .. fön makinesi ile de olurmuş :icecream: