boya

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve askprensesi tarafından 19 Ekim 2009 başlatılmıştır.

19 Ekim 2009
    Konu Sahibi : askprensesi
  1. askprensesi

askprensesi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaslar ben emzikliyim sacimi boyatsam bisey olurmu bide sorum var kahve cikolata rengi almis annem bende hafifi esmer acik kahve rengim var acaba bana hangi renk gider o enk yakisirmi bilgilerinizi bekliyorum cok esmer degilim yani sagolun

2. 19 Ekim 2009
  3. beg

beg ARIM BALIM PETEĞİM Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım bende emzikliyim ve her ay saçımı boyuyorum renk olarakta bence güzel tercih benim saçımın rengide çukulata kahve bu arada.

4. 20 Ekim 2009
  5. pipirikli

pipirikli Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    ben olsam bir doktora danışırdım Allah korusun ne olur ne olmaz

6. 20 Ekim 2009
  7. xxxwoman

xxxwoman Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    76
    slm arkadaşlar benim saçım mavi siyah bende patlıcan moru yada viyole istiyorum yani açılır mı olur mu bilgisi olan yazsın lütfen yardımmmmm....a.s.a.s.

8. 20 Ekim 2009
  9. axemarie

axemarie Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    olur da biraz zor mavi siyahtan kurtulman lazım ilkönce keşke onun yerine kahveye boyasaydın arapsabunuyla yıkaman lazım saçını akıtman içinde ama akmazsa da viyoleye boyayamadım diye üzülme istanbul viyoleyi kullanan bir bayanla konuştum geçen gün hiç memnun değildi iki haftada akıp kahveye dönüyormuş hem de bildiğin o sıradan koyu kahveye mavi siyah daha güzel bir renk ona göre boşver iki renk te ayrıca günbatımı da uğraştığına değmeyecek renkler