Boyal sa iin illa boyal salar iin ampuan ve sa kremimi?

Konusu 'Şampuan ve Saç Kremleri' forumundadır ve çamaxsxxixrsuyu tarafından 7 Şubat 2009 başlatılmıştır.

7 Şubat 2009
    Konu Sahibi : çamaxsxxixrsuyu
  1. çamaxsxxixrsuyu

çamaxsxxixrsuyu ♥etmiyorum eyvallah♥ Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaşlar, saçımı kızıla boyadım...

ama boyalı saçlar için şampuan ve saç kremi almadım....önceden alıyordum...

şimdi kendime güzel bir şampuan aldığımı düşünüyorum, o yüzden de başka birşey almak istemiyorum ama sizlere sormak istedim..ben şimdi kızıl renkler için ayrı olan şampuan ve saç kremlerinden veya boyalı saçlar için olan şampuan ve saç kreminden mi alayım..yoksa normal şampuanıma devam mı edeyim? siz neler yaptınız, boyalılar için olanlar etkili mi? ötekiler daha mı çabuk akıtıyor....ben önceden saçımda boya olduğunda boyalı saçlar için kullandığımdan dolayı iyi geliyor sanıyordum,aradaki farkı bilmiyorum açıkcası...gerçi kızıl neyle yıkarsam yıkayım akacak ama ne önerirsiniz bu arada aldığım şampuanda elseve yıpranma karşıtı onarıcı şampuan...

2. 27 Şubat 2009
  3. Rumkizi

Rumkizi Guest

Hayir hic bir fark yok ( boyali saclar diyorlar ticarett iste anlarsin daha cok tuketim icin) senin alman gereken kaliteli besleyici bir sampuan gerisi bos hihoyyyt elseve demisin ( ben elseve 4-5 yil once kullaniyordum cunku annem aliyordu o zamankaydirigubbakcemile3 ama simdi ben sacima daha uygunlari seciyorum mesela schwarzkopf'un gliss serileri harika, saclari ipek gibi ve sekil veriyor ( elseve sekil vermiyor bende)

4. 27 Şubat 2009
  5. kesinlikle şart değil..
    içeriklerini karşılaştırırsan şampuanların hepsinin aynı olduğunu göreceksin , dolgun görünüm yağlısaç boyalı saçlar için falan hikaye..

6. 1 Mayıs 2010
  7. asksinsen

asksinsen Guest

sac kremi

8. 11 Nisan 2014
  9. DenizYildizi

DenizYildizi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    108
    bunu bende merak ettim ben hep kuru saçlar için alıyorum yanlışmı yapıyorumki

Son düzenleme: 11 Nisan 2014