Boyal salar iin en beendiiniz ampuan tavsiyeleriniz

Konusu 'Şampuan ve Saç Kremleri' forumundadır ve esrtml tarafından 7 Eylül 2008 başlatılmıştır.

7 Eylül 2008
    Konu Sahibi : esrtml
  1. esrtml

esrtml esra Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    evet arkadaşlar başlıktada okuduğunuz gibi en beğendiğiniz ama gerçekten tek geçerim dediğiniz şampuan hangisi tabi sadece boyalı saçlar için hem boyayı uzun süre koruması hem bakımı hemde boyanın getirdiği olumsuzlukları bertaraf etmesi yönünde en beğendiğiniz şampuan markaları

2. 7 Eylül 2008
  3. EU1

EU1 Guest

ben dove kullanıorum boyalı saçlar ıcın olanı cok memnunum yumusatıyor beslıyor uzun sure boyayı koruyor tavsıye ederm

4. 7 Eylül 2008
  5. sanyyy

sanyyy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba valla ben panten şanpuanı ve kremini tek geçerim uzun yıllardır bu markayı kullanıyorum valla en iyisi bu bence tavsiye edrim

6. 7 Eylül 2008
  7. lostsun

lostsun Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    elseve şampuan ve saç kremi boyalı saçlara çok ii geliyor.ben çok memnunum

8. 7 Eylül 2008
  9. gxuxlçin06

gxuxlçin06 YERİNE SEVEMEM Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    dove nin boyalı saçlar için serisi güzel.bende boya yok ama ben de dovenin şampuanını ve saç kremini kullanıyorum .tavsiye derim.:)

10. 7 Eylül 2008
  11. AnGeL__25

AnGeL__25 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Gliss sarı olan argan ve shea yağı süperrr:))

12. 8 Eylül 2008
  13. Sineks

Sineks ölü böcek Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    sacım sarıyken (oryalle acılmıs ve üstüne koyu sarı boyanmıstı) elidorun 3lü seti vardı sarı kahve ve kızıl saclar için serileri var (boyalı saclar için) baya ii korumustu sac boyamı ama cok döküldü o ara saçım elime yumak yumak geliodu...=(.. ne zaman bıraktım dove sampuana gectim pembe kutu olan boyalı saclar için sac dökülmem azaldı normale döndü... kozmetikteki kız gliss önerdi.. onu denedim ama bi kere sampuanladım kokusu beni baydı dayanamadım... dove'a devam...

14. 18 Ocak 2009
  15. meltem87

meltem87 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben saçımda siyah boya varken oryelle açtırdım bunu sonucunda çok yıprandı bende ilk etapta ithal şampuanlar denedim.babe den memnun kalmıştım en çok.daha sonra bioblası keşfettim babe ye göre fiyatı daha uygundu denemk istedim "boyalı ve kuru saçlar için" olanını gerçekten çok güzel yaptı saçlarımı.tavsiye ederim en azından bi deneyin gayet te ekonomik bi şampuan güzel kokması da cabası ayrıca dove therapy maskesini kullanıorum çok süper yapıohihoyyyt

Son düzenleme: 18 Ocak 2009
  16. 24 Mart 2009
  17. cucuxxx

cucuxxx Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bende bioblas kullaniorum ayrıca avonun pembe kapaklı boyalı saçlar için olan yoğun kremini kullaniorum harika yapio bide en son olarak yine awonun serumunu süper oluo saçım yumşacık

18. 24 Mart 2009
  19. punk_chick

punk_chick Guest

ben içinde dimethicone bulunmayan markaları tercih ediyorum boyadada kremdede tabi dimethicone bulunan markalar kadar çok yumuşatmıyor saçı bunlar o yüzden mavi suyunu kullanıyorum sarıkız ın birde. dermokil şampuanım keranove de saç kremim bir de sarıkız kullanıyorum.