Boyalı saç nasıl açılır?

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve xsxehrazat35 tarafından 22 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

22 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : xsxehrazat35
  1. xsxehrazat35

xsxehrazat35 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar benim saçımda kahve boya vardı.Kozmetikçiye gidip saçımı açmak ve kumral saç olsun istiyorum,dedim.Bana ilk önce çok açık sarı ile aç üzerine kumralla boya dedi. Öyle yaptım ama kendi saçım olan dipler turuncu,geri kalanıda kestane oldu.Şimdi size soruyorum:Sizler boyalı saçınızı tek renkte nasıl açabiliyorsunuz? Hem saçım kumral olmadı,hem de iki renkle dolaşıyorum.Şimdi kumral olmak için hangi renk kullanıcam, diplerdenmi yoksa uçlardanmı başlıyacağım boyamaya... lütfen yardım edin...

2. 23 Ağustos 2008
  3. PastelBoya

PastelBoya Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    canım boyanın boyayı açma özelliği yokk sadece rengini çok hafif değiştirr
    benmde aynı şey oldu sçlarım kzıldı karamel istedim açalım dediler bende yok dedm
    tutmaz demediler sadece karamelin 1 2 ton koyusu olur dediler bi yıkandı koyu kzıl olmuştu saçlarım bugün hatalarını düzelttiler oryalle açtılar saçım çok yıpranmadı sadece kurudu biraz fındık kabugu gibi bir renk oldu
    eğer cesaret edemiyosan oryalee renginin akmasını bekliceksin
    özellikle beyaz sabunla yıka gerçekten çok işe yarıyor

4. 23 Ağustos 2008
  5. aylin86

aylin86 eymenim Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım forumlarda saçını palette açıcılarla açan arkadaşlar var bi araştır belki işine yarar..

6. 23 Ağustos 2008
  7. -xixxsxxixk-

-xixxsxxixk- Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım ben saclarımı 6 ay içinde röfle boya acma siyaha boyayıp acmıs bi kişi olarak tek sunu söyleyeyim.. ilk röfle yaptırdım dogal saclarıma onuda kuaför yaptı sonra hep kendim ugrastım cok kötü sonuclar aldım.. yani bi uzman kadar olmadı hiç.. eger acmak istiyorsan palette ile acman mümkün gayet iyi acıyo ama esit acamayabilirsin renk dalgalanmaları olabiliyo.. ben kendim yaptım palette kullananların konusunda fotolarımda var yani homojen olmuyo cünkü esit ve hızlı sekilde heryere degdirmen gerek.. diplerin gelmişse onlara sonra sürmen dakikaları hesaplaman lazım ama en son kuaföre gittim ve uygun bi sekilde homojen bi renk olacak sekilde düzeltti actı.. onuda bi baslık acarak fotoyla gösterdim.. direk kuaföre git bence.. yoksa basına actıgın dertle daha fazlaya mal olcak sana.. artı sacının yanması kırılması kesilmeside cabası..

8. 3 Aralık 2009
  9. dogan_75

dogan_75 Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    merhaba.. benim saç rengim bakır tonlarında idi. biraz koyulaştırayım dedim. alix avien 6.8 koyu tütün aldım. şimdi saçlarım simsiyah oldu. hiç yakışmadı. ne yapmam lazım. yıkadıkça açılır mı??akannehir

10. 3 Aralık 2009
  11. dogan_75

dogan_75 Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    merhaba.. benim saç rengim bakır tonlarında idi. biraz koyulaştırayım dedim. alix avien 6.8 koyu tütün aldım. şimdi saçlarım simsiyah oldu. hiç yakışmadı. ne yapmam lazım. yıkadıkça açılır mı??akannehir

12. 4 Aralık 2009
  13. axemarie

axemarie Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    açılır canım sen daha yeni boyadığın için koyu oldu saçın ben de aynı hatayı yapıp kuaförde düz koyu kumrala boyatmıştım hiç yakışmamıştı aynalara küsmüştüm sonradan aklıma gidip bir kalıp hacışakir sabunu alıp onla yıkamak geldi daha ilk yıkamada bir ton kırıldı rengi iki hafta sonra 11.0 sarı ile boyamıştım çok güzel olmuştu sana da tavsiyem hacışakir sabunla saçını yıkaman en son da saç kremiyle saçını kremle ki saçın rahat taransın emi canım

14. 9 Aralık 2009
  15. madammeyro

madammeyro Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    slm kızlar ben bu klübe yeniüye oldum hala nerden hangi bölüme gireceğimi bilmiyorum..benim saçık koyu kızıl acicilar satılıyormu markat ve kozmetikcilerde..alsanm da şöyle güzel bir kahve yapsam diyorumm..bilgilendirirseniz sevinirim

16. 9 Aralık 2009
  17. ay_82

ay_82 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    saç açma maduruyum koyu kahveden açmaya çalıştım 6 aydır boyama yapmamama rağmen yandı mahvoldu saçlarım kendim beceremem diye kuaföre yaptırmıştım hemde...saçlarım kalın telli ve gürdür yoksa hali nolurdu bilmem off offf hiç kurcalamayın derim kızlar

18. 12 Aralık 2012
  19. dilarahanimm

dilarahanimm Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    iyi gunler benimde sacim koyu kahfe siyahsi gibiydi ben haci sakir ve sari renkte el sabunu varya papatya øzlu olan onunla yikiyorum sacim yavas yavas sarariyor bazende kabartma tozunu suyla karistirip 1-2sat bekletip duruluyorum oda boyayi aciyor rengini bende yeni uye sayilirim :)