Boyamı,Röflemi???

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve Unicornbe tarafından 29 Haziran 2008 başlatılmıştır.

29 Haziran 2008
    Konu Sahibi : Unicornbe
  1. Unicornbe

Unicornbe Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    72
    Ödül Puanları:
    108
    arkadaslar saçlarımı sarı renk istiyorum canlı duracak bişeyler yalnız boyamı roflemı hıc karar veremedım bu carsamba kuafore gıdıcem bu hafta sonuda tatıle... yardımcı olurmusunuz boyasam dıplerden cok sorun yasarmıyım yada rofle yaptrsam cok sık ve kalın attrsam saclarımdan hıc eser kalmasın ıstıyorum hangısı daha ıyı olur?? boyasız dogal renk saçlarım orta kumral boya yada rofle dıyenler kullananlar yada tercıh edenler fıkırlerınızı beklıyorum:sm_confused: :1hug:

2. 29 Haziran 2008
  3. kxuxllxuxmango

kxuxllxuxmango Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    illaki boyatacaksan boya derim ben. röfleyı surduğune binpişman olursun.çünkü saçlıktan çıkarıyor. boyada zarar verıyor ancak rofle kadar değil.lütfen ama lutfen röfle surdurme saçına.
    kuaforun rofle atalım dıcektır çünkü parasal yonden daha çok kazandırır ona.

4. 29 Haziran 2008
  5. -xixxsxxixk-

-xixxsxxixk- Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    o halde ben bi soru sorayım.. kuaförde röfle ve boya fiyatları nedir. illaki kuaförüne ve yerie göre değisir ama ortalama fiyatlar nedira.s.

6. 29 Haziran 2008
  7. kxuxllxuxmango

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım ınan bılmıyorum. ama 60tan başlar heralde yanıltmak istemem seni yınede.yıllardır kuafore gitmişliğim yok çünkü

8. 29 Haziran 2008
  9. deniz_35

deniz_35 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    canım aslında ikiside zararlı ama,röfle saç diplerine değmiyor,boyaysa tüm saça uygulanıyor,ikiside mahvediyor saçı ama :sm_confused: bu arada fiyat kuaföre,uygulanan boyanın veya açıcının kalitesine göre değişir

10. 30 Haziran 2008
  11. okypete

okypete Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    41.397
    Ödül Puanları:
    563
    zaten saçı sarıya çevirmek için hem röflede hemde boya da açıcı ,oryal kullanılıyor. her ikiside saçı yıpratıyor. ama sarıda tek rengi ben sevmiyorum. bilhassa dipler sapsarı olunca güzel durmuyor. röfle bence görüntü olarak daha doğal bir hava veriyor.

12. 30 Haziran 2008
  13. Unicornbe

Beğenildi:
    72
    Ödül Puanları:
    108
    arkadaslar cok sagolun:1hug: sarısın olmak gıbı bı nıyetım var roflenın dogal durcagını soyluolar cunkı saclarımda boyasız bırden sarıya boyamak yadırganabılr dıolar fakat ben rofleyıde sık ıstıyorum kendı saclarım rengını gostermesını ıstemıyorum fıyata gelcek olursak ben askerıye kuofore yaptırıyorum rofle 30 en fazla saclarım cok uzun... boyada 25_30 en fazla arkdslar dıp sorunundan korkuom roflede belkı dıpler okadr goze carpmayabılr cok kararsızımfisfisfis

14. 30 Haziran 2008
  15. MeLoDi

MeLoDi LeYLaELaGöZLüBiRÇöLaHuSu! Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    196
    Canım röfle yaptır derim. ama kaliteli bir yere yaptır. saç açılacağından zarar görüyor. en az 4-5 yaptırmazsın. izmir deysen sana iyi bir yer tavsiye ederim. çünkü her ikisinde de yalnış boyamada saç kopuyor. çok dikkatli ol. bunun geri dönüşümü yok.

16. 30 Haziran 2008
  17. kxuxllxuxmango

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    illa ki rifle yaptıracakksan ve doğal durmasını ıstıtyorsan krepe yontemiyle yapılan röfleden yaptır bence

18. 30 Haziran 2008
  19. Unicornbe

Beğenildi:
    72
    Ödül Puanları:
    108
    boyada aklıma takılan dip sorunuu ustelık rofleyı ıyı yapabılmelerı onemlı bundanda pek emın dıyılım begenmedıgım bşey olursa donusu olmayacaktrsenağlama