Böyle Annelik olur mu?

Konusu 'İlişkiler, Duygular ve Hayatın İçinden' forumundadır ve gul.m.n tarafından 12 Ocak 2009 başlatılmıştır.

12 Ocak 2009
    Konu Sahibi : gul.m.n
  1. gul.m.n

gul.m.n Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    kızlar kadının kendi ağzından dinlediğim bi hikaye bu kadın 23 yaşında bi oğlu var ama mazisi karanlık neyse evleniyo bi oğlu oluyo çocuğu 3 yaşındayken eşi cezaevine giriyor ve eşi cezaevine girerkende kadın 4 aylık hamile bi gün yolda biyere giderken çocukluk aşkını görüyo kocasını bırakıp sevgilisiyle kaçıyo (hamile yanlız) 3 ay orda burda kalıyolar ama kaçtığı çocuk bu kadını kullanıyo 7 aylıkken doğum yapıyo çocuğu hastanede bırakıp cıkıp sevgilisinin yanına geliyo tekrar aklım durdu duyduğumda en son bizim komşu memlekete gitmişti oğluda bekar eve arkadaşları gelip gidiyo felan ama dikkatimi çekti kaçtane erkeğin içinde hep bi kadın gelip gidiyo ve tanımadığım biri neyse bi bahaneyle kapıyı çaldım bu kadın çıktı komşumun nezaman geleceğini felan sordum oda bilmiyorum dedi siz kimsiniz dedim ben komşumun oğlunun nişanlısı olduğunu söyledi biliyorum yalan olduğunu neyse tanıştığıma sevindim felan dedim cay yapıorum gel oturalım felan geldi hiç arkadaşım yok sıkıldım ankaradan geldim ben vs.vs anlatmaya başladı sonra işte başından bi evlilik geçtğini komşumun oğlunun ilk aşkı olduğunu görünce kaçtıklarını felan anlattı çocukları kaynanasındaymış düşünsenize ikiside bebek hele hele bitanesi prematüre ya deliriyorum bir erkek için insan çocuklarından nasıl vazgecer kıza bişey söylemedim ama komşumu aradım memleketten hemen gelmesini söyledim detaylı deilde üstü kapalı anlattım kadın şok oldu komşum bi kaçgün sonra geldi oğluna haber bile vermemiş kadın kıyameti kopardı kaç tane erkeğin arasında bitane kadın görmüş deliye döndü kadın hayretler içindeyim hala inanın kendi derdimi unuttum bu hikayeyi duyunca yuh dedim yaa

2. 12 Ocak 2009
  3. mutahhara

mutahhara Everything is Fate Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    noktalama işaretleriyle mesajinizi biraz düzeltsenizde bizde tam anlasak konuyu :)

ortada 2 cocuk kalmiş anladigim kadariyla..kadinda birine kaçmiş herhalde..baska bişi anlamadim..

4. 12 Ocak 2009
  5. zemus

zemus şöfeer Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    neymiş bu kadın be daldan dala konmuş . bu kadının hiçmi sahip çıkıp kulanı çeken yakını anası babası yok püüüü..ne denirki o masum çocuklara acırım ... millet bebek bebek diye deli olsun bunlar doğurup doğurup bırakıp koca peşinde koşsun ..kadının sonunu Allah hayır etsin..

6. 12 Ocak 2009
  7. Claries

Claries O bir anne:) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Çokta tasvip edilecek olaylar değil bunlar ama yaşadıklarını birde onun ağzından benim dinlemem lazım kimseye tü kaka dememeyi hayat tecrübelerimle öğrendim çünkü büyük konuşup bişeyleri fazla eleştirmek pekte iyi sonuçlar getirmiyor bana Allah sonunu hayır etsin.

8. 12 Ocak 2009
  9. gul.m.n

gul.m.n Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    aslında okuyunca anlıyan anlıyo bence

uğraşmak istemedim yaw bukadar noktalamasız anlamıyosan düzeltirim

10. 12 Ocak 2009
  11. EU1

EU1 Guest

Adamin anneside istemiyor eeee nolcak simdi
    cok kötü bir durum, allah kimseyi sasirtmsin, insanin icine seytan girince böyle ne yaptigini bilmez, cok yazik ama cocuklara

12. 12 Ocak 2009
  13. gul.m.n

gul.m.n Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    doğal olarak istemez kadın yani çünkü oğlunun sevgilisi evli şuanda

14. 12 Ocak 2009
  15. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Yanlis yanlis üstüne, yalan yalan üstüne derler dertler üstüne gelince offf allah kimseyi sasirtmasin!!!:Saruboceq:

16. 12 Ocak 2009
  17. schnitCELL

schnitCELL £PİRELİ PİRELLİ GÜZELİ£ Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kimisi akılsızlığının peşinden koşuyor,sonrada hatayı başkasında arayarak kendini aklamaya çalışıyor...

hergün televizyonlarda bu tarz kişiler var...mağrifetmiş gibi anlatıp,programcılara reyting sağlamaktan başkada bi işede yaramıyor hayatları...

allah hepimize birer beyin akıl ve mantık vermiş...
    hiçbirimizede torpil yapmadan üstelik...

al işte yine ortada kalan masum çocuklar...

Son düzenleme: 12 Ocak 2009
  18. 12 Ocak 2009
  19. KalenderMesrepim

KalenderMesrepim Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    151
    Ödül Puanları:
    153
    o bebilere yazık baskasına acımıyorum yani..kötükedihüso