Böyle arkadaşlık olur mu??

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve cemre_ tarafından 26 Aralık 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    26 Aralık 2008
    Konu Sahibi : cemre_
  1. cemre_

cemre_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kizlar nasil davaranmam gerektigini bilemedim ve siz dert ortaklarim lütfen bi yol gösterin:)simdi benim bi arkadasim var cok kiskancc cok sinirlii eslerimiz cok iyi anlasiyo esim sürekli onlarla görüsmek istiyo bende onu kirmiyorum cünkü pek arkadasi yok.ama bu kadin beni deli etmeye basladi.bu beni kankasi olarak felan gördügü icin baska bi arkadasim olmasini cok kiskaniyo baska bi arkadasim ve esiyle bi aksam disari yemege ciktik bunlarda bizi giderken görmüsler ertesi gün evime geldi saat 9 ve ben yeni uyandim bana ne laflar saydi ne laflar sok oldum bide daha uyanamamisim saydi saydi vurdu kapiyi gitti.yaziklar olsun sana beni sirtimdan vurdun vs vs...kalibinin adami degilmissin felan.bu gitti ben salak gibi oturdum düsündüm biraz noluyo yaa:)aslinda komikte bee..
    gittim kapisini caldim ne demek istiyosun sen yaa noluyo??? ben senden davet bekledim bizide davet edebilirdiniz ivir zivir konustu...
    ben senin arkadasin olabilirim ama bu demek degilki baskalarinin arkadasi olamam.benim bi tek arkadasim sen diilsin vs vs
    bi dahada yüzüne bakmadim.
    bigün hani bu bi aksam yemege ciktigimiz arkadaslar vardiya onlarla görüsmeme karari aldik.sebeb:kiz kayinvaldemle bir olup elaleme beni kötülemis hala inanamiyorum.ben kayinvaldeme bakmiyomusum o bakiyomus.
    neyse bu kizlada görüsmüyorum eslerimiz sadece selamlasiyor o kadar.hani bu diger kiskanc arkadas varya benim.bu olaydan sonra ikisi kanka oldular halbuki benim yanimda o digerinden digeri ondan nefret ediyolardi dedikodularini yapiyolardi simdi kanka oldular olsunlar benide ilgilendirmez zaten.bu kiskanc arkadasim bi gün cikti geldi özür diledi benden yaptiklari icin onla baristik simdi geliyo ben gitmiyorum pek.samimi diilim eskisi kadar ama her gelisinde beni sinir ediyo sürekli o küs oldugum kizi övüyo yanimda söyle iyi böyle güzel kimse eline su dökemez kimse onun gibi olamaz.yaaa daha 3 4 ay önce dedikodusunu yapiyodun nefret ediyodun simdi noldu bence bunu beni kizdirmak icin kasten yapiyo biseyde diyemiyorum ama sinir oluyorum bu aksamda bendeydi yine ayni sey....yaa bananee sehpa almis bi gör bayildim...beni ilgilendirmiyo dedim onun zevkine hayranim devam ediyoo naparsin simdi böle birine ne demeliyim napiyim uzaklassin benden gelmede diyemiyorum.cok karisik anlattim uzun da oldu yine kafaniz sisti kusura bakmayin:KK43:(((simdiden tskkrlerr...a.s.

2. 26 Aralık 2008
  3. Slogan

Slogan dolaşayım damarlarında... Üye

Beğenildi:
    522
    Ödül Puanları:
    188
    ayyyyyy çok komik yaaa çoluk çocuğun uğraşacağı işler bunlar boşverin yapacağınız şey gülüp geçmek

4. 26 Aralık 2008
  5. EU1

EU1 Guest

güzelce anlatın ona onun hakkında bişey duymak istemediğinizi.Takmıyorsunuz takmadığınız üstüne üstlük hoşnut olmadığınız birinden yanınızda bahsinin geçmesini istememek en doğal hakkınız.Bi kadın beni orda burda yerecek arkadamdan dedikodu edecek bende sabah akşam dığ dının dıdısı diye diye onun övgüsünü dinleyeceğim yok artık! Ondan haz etmediğinizi ve onun hakkında konuşmak istemediğiniz gibi yanınızda da bahsedilmesini istemediğinizi açık açık söyleyin. Böyle içten konuşup karnınızı ağrıtacağına dıştan konuşun onun başını ağrıtsın canımmm.Mutlaka kotanızı koyun diye düşünüyorum

6. 26 Aralık 2008
  7. okypete

okypete Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    41.398
    Ödül Puanları:
    563
    size o kızı övmeye kalktığında, dikkatini çekerim,kendisiyle görüşmüyorum ve doğal olarakta adını duymak istemiyorum...bir daha benleyken onun adını anmanı istemiyorum diyeceksiniz. olacak bitecek....

8. 26 Aralık 2008
  9. essmeralda

essmeralda pamuklara sarsam seni... Pro Üye

Beğenildi:
    33
    Ödül Puanları:
    148
    bu evde o kızın adının geçmesini istemiyorum de olsun bitsin.:nazar:
    hem terslenirsen senin kıskanç da küser belki rahat edersin.
    sen sağ ben selamet işte:lepi:

10. 26 Aralık 2008
  11. nisansu

nisansu Mahkum bir hayat... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Allah Allah ne tuhaf insanlar var ya....
    Seni gıcık etmek için ondan bahsediyor işte...
    Valla bencede acık acık söylemelisin. Ondan bahetmemesini. Artık ne düşünürse düşünsün...

12. 26 Aralık 2008
  13. BEBS

BEBS Guest

beni üzen sinir eden insanlarla hiç uğraşmıyorum artık direk ilişkiyi kesiyorum.başka dert kalmadı bide kaprisli arkadaş hiç çekemem.sizde koyun mesafeyi eşinizede sen arkadaşınla dışarda görüş.ben istemiyorum deyin olsun bitsin.

14. 26 Aralık 2008
  15. cemre18

cemre18 az kaldı Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşım o arkadaşını övmeye başladığında "ben onu iyi tanıyorum sen kimi kime övüyorsun tereciye tere satma bir zamanlar ben de samimiydim seninle olduğu gibi"de
    kıskanç arkadaşına da davet konusundaki hatasını anlat böylece
    iki cambaz bir ipte oynamazmış bunlar da oynayamayıp senin üstüne düşmüş:bbo:
    senin yerinde olsam bir an önce iyi bir insanla samimi olur onları kıskandırmak için arkadaşımı da alır onlara giderdim şimdi onların da yaptığı bundan farksızkötükedihüso

16. 26 Aralık 2008
  17. mltm87

mltm87 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    ayyy benim de böyle bi arkadaşım vardı kıskanç fesat
    en azından seninki karı koca arasına girmiyor
    ben iyi bişey yapayım ağlardı kendi kendini yerdi
    bi de benim 4 yıldır süren ilişkim ve erkek arladaşım hakkıında sürekli entrikalar çıkarırdı
    gayet rahat bi insan olmama rağmen kaldırmadı sinirlerim
    ama onu çok fena yüz üstü bıraktım hiç yapmıcağım şeyi yaptırdı bana
    ben kimseyi kırmak incitmek istemem
    ama onun yalanlarına baştan inanırdım onu tanımıyorken sonra sinir oluyordum kavga ediyodum sevgilimle
    sanki ben gittim yerine başka bi insan gelmişti
    dediğim gibi çok fena yüz üstü bıraktım onu tam bi ikiyüzlülük yaptım
    ama hiiiiiiççç te pişman değilim bi gıdım bile pişman olmadım
    aaa belki o da insan evladı en azından bu yüzden yapmamam gerekirdi ama napayım
    sinirden elim ayağım boynum titrerdi reflü oldum onun yalanları yüzünden
    sevgilimle hep kavga ederdim sonra gerçi onun karakterini çözünce yaa tabi tabi dedim geçiştirdim ama çok yıprattı beni ve ilişkimi
    şuan o arkadaş 2 yıldır yok hayatımda ve o kadar rahatım ki sevgilimle en son ne zaman tartıştım hiiiiçççç hatırlamıyorum çokta güzel gidiyor ilişkimiz
    ne iyi yapmışım

18. 26 Aralık 2008
  19. mademoiselle

mademoiselle offf pofff Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ay bence açıkça söyleyin görüşmek istemediğinizi, "bana çok basit geliyorsun" falan deyin.. görüşüp napcıcaksınız böylesiyle.. gerçekten çok komiklermiş yani

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.